Κεντρική Γ' Εθνική Οι διαιτητές της 9ης αγωνιστικής της Γ’ Εθνικής

Οι διαιτητές της 9ης αγωνιστικής της Γ’ Εθνικής

Οι διαιτητές και οι κομισάριοι της 8ης αγωνιστικής της Γ’ Εθνικής Κατηγορίας Ανδρών, είναι:

1ος Όμιλος

Κυριακή 15 Δεκεμβρίου

ΔΣΓΣ Παπασιδέρης 17.00 ΓΣ Κορωπίου-Άρης Νίκαιας Γρίβα-Κοτσώνης (Αλετράς)

Γ&Ε. Μπουρνάκη 17.00 ΑΟ Ερμιόνης-ΑΟ Π. Φαλήρου Ελ Ανύ-Αδαμόπουλος Κ. (Ελένης)

ΚΓ Ληξουρίου 14.00 Νέο Ληξούριο-ΣΔΥ Τρίπολης Νικολοπούλου-Χρόνης (Κωστής)

ΚΓ Γλαύκος 17.00 ΑΟ Γλαύκος-ΑΕΝ Κηφισιάς Χριστινάκης-Ξυλάς (Θεοδοσόπουλος)

ΚΓ Ακράτας 17.00 ΑΟ Ακράτα-Παναχαϊκή ΓΕ Ζιώγας-Γαραντζιώτης (Κοκορδάτος)

Ν. Πέρκιζας 17.00 ΑΟΚ Χαλάνδρι-ΑΟ Αχαγιά ’82 Καρακωνσταντόπουλος-Πετράκης Γιαν. (Ευστρατίου)

ΔΑΚ Κορίνθου 17.00 ΚΑΟ Κορίνθου-Ηλυσιακός Μαντήλας-Σοφιανόπουλος (Μαυραντζάς)

 

2ος Όμιλος

Κυριακή 15 Δεκεμβρίου

ΔΑΚ Νάξου 15.00 ΑΠΑΣ Τα Φανάρια-Κρόνος Αγ. Δημητρίου Κανελλόπουλος-Χουγιάζος

Ιλίου Β’ Γ. Κακούρης 17.00 Ένωση Ιλίου-ΕΦΑΟ Ζωγράφου Σπυρόπουλος-Ουσταμπασίδης (Ζερδεβάς)

ΚΓ Σχηματαρίου 17.00 Ερμής Σχηματαρίου-ΑΟ Αργοναύτης Τριγ. Κωνσταντινίδου-Καμήτσος (Δεσάρτης)

ΚΓ Αυλίδας 17.00 Αίαντας Αυλίδας-ΑΣ Πέρα Κουτσοδήμος-Τσίγκου (Κάλφα)

Κροίσος Πέρσης 17.00 ΑΟΝΣ Μίλων-ΑΚ Χαλκίδας Φάκαρος-Λεβεντάκος (Ζερβούδης)

ΕΑΚ Χανίων 14.00 ΑΟΚ Χανιά-Βούρειος ΑΟΛ Χίου Φασόλης-Φραγκούλη (Πετράκης)

Ερ. Χατζόπουλος 17.00 ΑΣ Άρης Θήβας-ΦΕΑ ΝΦ ΝΧ Καρακάσης-Λάμπος (Χριστοδούλου)

 

3ος Όμιλος

Κυριακή 15 Δεκεμβρίου

ΕΑΚ Βόλου 17.00 Ολυμπιακός Βόλου-Αναγέννηση Καρδίτσας Θεοδώρου-Γραικός (Μόρφη)

ΕΑΚ Παλαμά 17.000 Τιτάνες Παλαμά-Αίολος Τρικάλων Τσιαπλής-Κατωτικίδης (Μανάσης)

Νέο Κ.Γ. Ιωαννίνων 17.00 ΣΚ Ιωάννινα-ΚΕ Φαίακας Κέρκυρας Κάννης-Βιννής (Τσιγκέλης)

ΔΑΚ Αριδαίας 17.00 ΦΟ Αριδαίας-ΚΣ Αετοί Βέροιας Παπανικολάου-Λυγούρας (Μελανίδης)

ΚΓ Μπάρας 17.00 ΑΜ Ίκαροι Τρικάλων-ΦΣΦ Αριστοτέλης Φλ. Αγραφιώτης Τζ.-Τσάνταλη (Κουσαϊτης)

ΔΑΚ Μελίκης 17.00 ΓΑΣ Μελίκης-ΓΣ Νίκη Βόλου Σιμητόπουλος-Πράττος (Καλότσης)

 

4ος Όμιλος

Κυριακή 15 Δεκεμβρίου

Χρ. Χριστοδούλου 18.00 ΑΠΣ Ασπίς Ξάνθης-ΜΑΣ Μαντουλίδης Δημάδης-Γιαννούλης Αν. (Σαλικίδης)

ΔΑΚ Καλαμαριάς 18.00 Απόλλων Καλαμαριάς-Πανσερραϊκός Γεωργούλης-Γιαννούλης Στ. (Μηλιαράς)

ΕΑΚ Αμπελοκήπων 18.00 ΑΣ Ελπίς Αμπελοκήπων-ΜΕΝΤ Φουντζήλας-Βασιλόπουλος (Σακελλαρίου)

ΚΓ Περαίας 18.00 ΑΣΑΑ Ζέφυρος 02-ΔΕΚΑ Τζιοπάνος Γ.-Σαρακενίδης (Παπαγεωργίου)

ΚΓ Μακεδονικού 18.00 ΑΣ Μακεδονικός-Λεύκιππος Ξάνθης Παφίλης-Κουφούδης (Τζιοπάνος)

ΔΑΚ Σερρών 18.00 Ίκαροι Σερρών-Μέγας Αλέξανδρος Παπαγερίδης-Τοπαλίδης (Αχταρίδης)

Περισσότερα σχετικά άρθρα
Περισσότερα από Λάμπης Χαραλάμπους
Περισσότερα σε Γ' Εθνική

Δειτε επισης

Σαν να μην έγιναν ποτέ!

Η ΕΟΚ ανακοίνωσε επίσημα αυτό που γνώριζαν όλοι εδώ κι αρκετούς μήνες. Τα πρωταθλήματα της…