Κεντρική Ελλάδα ΕΣΚΑ Β' ΕΣΚΑ Β΄ΕΣΚΑ: Τα αποτελέσματα της 4ης αγωνιστικής

Β΄ΕΣΚΑ: Τα αποτελέσματα της 4ης αγωνιστικής

Ο Φίλιππος Περιστερίου είναι ο μοναδικός αήττητος στον 1ο Όμιλο της Β’ ΕΣΚΑ. Ο Φίλιππος σε ένα πραγματικό ντέρμπι με τον Αμίλλα Περιστερίου κατάφερε να πάρει τη νίκη με 85-79 στην παράταση. Στον δεύτερο όμιλο Σπόρτιγκ και ΜΕΝ Ιλίου φιγουράρουν στην κορυφή, καθώς ύστερα από τέσσερις αγώνες μετρούν 4 νίκες.

Β΄ΕΣΚΑ (1ος όμιλος)
4η αγωνιστική
Τα αποτελέσματα :

ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 79-85 (71-71 κ.αγ.)
ΚΑΡΕΑΣ – ΥΠΕΡΟΧΗ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ 78-77
ΑΧΑΡΝΗΣ – ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ 69-72
ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΠΑΓΟΥ – ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΨΥΧΙΚΟΥ 66-67
ΙΡΙΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΕΣΤΙΑ ΦΙΛΙΑΣ 69-54
ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 61-66
ΚΟΥΚΑΚΙ – ΕΥΝΙΚΟΣ 54-81

Τα φύλλα αγώνα :

ΑΟ ΙΡΙΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 69
ΑΕ ΕΣΤΙΑ ΦΙΛΙΑΣ-ΘΗΣΕΑΣ 54
Τα δεκάλεπτα: 17-13, 32-27, 56-39, 69-54
Διαιτητές: ΟΡΦΑΝΟΣ, ΜΠΑΡΑΚΟΥ
ΑΟ ΙΡΙΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ (ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΟΛΑΚΑΣ): ΠΟΥΡΝΑΡΑΣ 13 (3), ΚΥΠΡΙΤΙΔΗΣ 2, ΤΟΛΙΟΣ 15 (1), ΚΑΚΟΥΡΙΩΤΗΣ 4, ΚΙΟΥΚΗΣ 10, ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 6, ΛΙΑΣΚΟΣ 1, ΜΑΛΙΑΡΙΤΣΗΣ 3 (1), ΚΑΡΑΚΩΣΤΑΣ 7, ΧΑΪΔΕΜΕΝΟΣ 4, ΜΙΖΑΛΗΣ 2, ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ 2.
ΑΕ ΕΣΤΙΑ ΦΙΛΙΑΣ-ΘΗΣΕΑΣ (ΤΕΡΚΕΣΙΔΗΣ): ΤΣΙΛΙΜΙΔΟΣ Κ. 5 (1), ΛΑΣΙΟΣ, ΤΣΙΛΙΜΙΔΟΣ Σ. 2, ΚΑΡΑΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 13 (1), ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ 2, ΒΕΡΓΟΣ 2, ΠΕΤΣΟΣ 2, ΠΡΙΝΤΕΖΗΣ 7, ΖΑΧΑΡΙΑΣ, ΦΡΑΓΚΟΣ 17, ΠΑΠΠΑΣ, ΜΠΟΜΠΟΚΗΣ 4.

ΑΟ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΑΙΓ. 61
ΑΟ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 66
Τα δεκάλεπτα: 12-18, 28-37, 50-44, 61-66
Διαιτητές: ΜΠΟΥΚΑΣ, ΑΓΓΕΛΗΣ
ΑΟ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΑΙΓ. (ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ): ΑΡΤΣΑΝΟΣ, ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ-ΟΝΤΟΕΜΕΛΑΜ 10 (2), ΛΑΡΕΝΤΖΑΚΗΣ 8 (2), ΚΟΥΤΟΥΒΑΣ 18 (4), ΚΑΥΚΗΣ, ΜΑΝΟ, ΣΠΑΝΙΔΗΣ, ΣΩΤΗΡΙΟΥ 2, ΚΑΡΤΣΟΥΝΗΣ, ΠΛΟΥΜΗΣ 17, ΑΝΑΣΤΟΠΟΥΛΟΣ, ΓΟΝΙΔΑΚΗΣ 6.
ΑΟ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ (ΑΝΤΩΝΑΤΟΣ-ΑΚΤΥΠΗΣ): ΤΣΑΚΟΣ 15 (4), ΤΣΕΤΣΩΝΗΣ 6 (2), ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ 25 (2), ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ 4, ΛΕΣΙ, ΚΑΚΑΛΙΑΣ, ΚΑΡΜΙΡΗΣ 3, ΣΤΑΪΚΟΠΟΥΛΟΣ, ΣΚΑΡΠΑΣ, ΣΚΟΥΦΑΚΗΣ 9, ΦΙΛΙΟΣ 4, ΖΑΡΡΑΣ.

ΠΑΟ ΚΟΥΚΑΚΙ 54
ΕΥΝΙΚΟΣ ΓΑΣ 81
Τα δεκάλεπτα: 17-19, 34-41, 49-63, 54-81
Διαιτητές: ΚΟΥΛΗΣ Χ., ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ
ΠΑΟ ΚΟΥΚΑΚΙ (ΜΠΡΟΥΣΑΛΗΣ): ΓΚΑΤΖΟ 14 (2), ΚΑΜΠΕΡΗΣ 4 (1), ΣΙΔΕΡΗΣ, ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ 11, ΔΟΛΙΑΝΙΤΗΣ, ΣΙΔΕΡΙΔΗΣ 3 (1), ΚΑΤΕΒΑΤΗΣ, ΚΟΣΜΑΣ, ΡΕΜΠΑΜΠΗΣ, ΚΑΡΑΚΑΤΣΟΥΝΗΣ 9 (1), ΜΟΣΧΟΝΑΣ 13, ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ.
ΕΥΝΙΚΟΣ ΓΑΣ (ΜΠΑΡΤΖΟΣ): ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ, ΓΑΓΑΡΗΣ 1, ΘΑΝΟΣ 12, ΚΑΡΑΓΡΗΓΟΡΙΟΥ 9 (3), ΚΩΣΤΑΝΤΩΝΗΣ 21 (3), ΜΟΥΖΑΚΗΣ 6, ΔΗΜΑΣ 2, ΑΡΤΕΜΑΚΗΣ 5, ΣΤΥΛΛΟΣ 3 (1), ΜΑΝΤΑΛΒΑΝΟΣ 18, ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ 4, ΠΟΥΠΑΚΗΣ.

ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΠ. 66
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΑΟΝΨ 67
Τα δεκάλεπτα: 14-15, 26-32, 48-48, 66-67
Διαιτητές: ΜΗΛΑΠΙΔΗΣ, ΛΑΖΟΓΚΑ
ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΠ. (ΣΓΟΥΡΙΤΣΑΣ-ΜΠΕΖΕΡΙΑΝΟΣ): ΒΟΝΤΕΤΣΙΑΝΟΣ 9 (3), ΒΕΡΓΙΝΗΣ, ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ 14 (1), ΚΟΚΟΤΣΑΚΗΣ 5, ΚΑΓΙΑΝΤΖΑΣ, ΚΟΤΣΟΛΕΤΗΣ 5 (1), ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗΣ 1, ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΠΟΥΛΟΣ, ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ 11, ΔΙΟΛΑΤΖΗΣ 10, ΜΠΙΛΑΛΗΣ 6, ΜΠΑΚΟΠΟΥΛΟΣ 5 (1).
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΑΟΝΨ (ΘΩΜΟΠΟΥΛΟΣ-ΓΕΩΡΓΟΥΔΑΚΗΣ): ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ 7, ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗΣ Α. 3, ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ, ΜΑΥΡΟΕΙΔΑΚΟΣ 6, ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗΣ Γ., ΠΡΟΥΤΖΟΣ 13 (2), ΔΕΛΛΗΣ 19 (1), ΣΙΚΟΥΙΓΚ, ΜΠΑΡΜΠΑΡΗΣ 10, ΣΤΡΙΓΑΣ 6 (1), ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ 3, ΜΑΛΤΕΖΟΣ.

ΑΧΑΡΝΗΣ ΛΦΜ 69
ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΣ 72
Τα δεκάλεπτα: 18-16, 35-36, 48-53, 69-72
Διαιτητές: ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ, ΡΑΠΤΟΓΙΑΝΝΗΣ
ΑΧΑΡΝΗΣ ΛΦΜ (ΣΟΥΡΑΛΕΛΗΣ-ΠΑΣΧΟΣ): ΣΤΡΑΤΟΜΗΤΡΟΣ 26 (1), ΔΑΛΛΑΣ 11 (1), ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ, ΑΚΡΙΒΟΣ 11 (1), ΓΕΩΡΓΙΟΥ, ΙΝΓΚΛΕΖΟΣ 7, ΚΑΚΟΥΛΙΔΗΣ Π. 7 (1), ΚΑΚΟΥΛΙΔΗΣ Σ. 2, ΤΣΙΚΙΡΙΔΗΣ, ΓΙΑΝΝΟΥΛΑΚΟΣ 4, ΒΡΕΤΤΟΣ.
ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΣ (ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΑΚΟΣ-ΑΓΓΕΛΙΝΑΣ): ΜΕΛΛΟΣ-ΚΟΡΝΑΡΟΣ 8 (1), ΠΙΝΗΣ 3 (1), ΣΕΧΕΡΛΗΣ 14 (1), ΕΜΙΡΗΣ 15 (2), ΠΑΖΑΡΑΣ 12, ΜΙΝΤΣΑΡΙΔΗΣ, ΤΣΑΝΑΚΑΣ 16, ΣΕΓΚΙΝΟΓΛΟΥ, ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΑΚΗΣ 4, ΚΟΚΑΛΙΑΣ, ΔΡΟΣΟΣ, ΚΥΡΑΛΕΟΣ.

ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ 79
ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ 85
Τα δεκάλεπτα: 19-18, 35-41, 56-54, 71-71, (παρ) 79-85
Διαιτητές: ΜΑΡΤΙΝΑΚΟΣ, ΣΠΥΡΛΙΔΑΚΗΣ
ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ (ΜΑΚΡΗΣ-ΑΛΕΞΑΝΔΡΙΔΗΣ): ΠΑΠΑΡΙΖΟΣ, ΤΣΕΡΣΑΚ 2, ΒΙΔΑΚΗΣ 11 (3), ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ 9 (1), ΜΑΥΡΟΕΙΔΑΚΟΣ 21, ΧΥΤΑΣ 4, ΣΙΔΕΡΗΣ 2, ΚΟΥΝΑΣ, ΣΤΕΦΑΝΟΥ 5, ΣΠΗΛΙΩΤΗΣ 5 (1), ΚΑΚΟΛΥΡΗΣ 14 (1), ΠΑΡΙΑΝΟΠΟΥΛΟΣ 6 (2).
ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ (ΤΣΙΤΟΣ): ΜΠΟΥΣΑΣ 4, ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΠΟΥΛΟΣ 2, ΖΟΡΜΠΑΣ, ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ 26 (3), ΜΑΖΙΑΝΗΣ 2, ΖΕΜΠΕΡΗΣ 9, ΘΕΟΔΩΡΑΚΟΣ, ΚΑΤΣΑΡΟΣ 13 (1), ΚΑΚΑΒΟΥΛΑΣ, ΦΙΛΟΠΟΥΛΟΣ 2, ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ 6, ΒΑΛΗΝΔΡΑΣ 14 (4).

ΑΟ ΚΑΡΕΑ 78
ΥΠΕΡΟΧΗ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ 77
Τα δεκάλεπτα: 21-13, 39-37, 58-56, 78-77
Διαιτητές: ΚΑΡΔΑΡΗΣ, ΕΦΡΑΙΜΙΔΗΣ
ΑΟ ΚΑΡΕΑ (ΣΟΥΦΛΑΣ-ΠΛΟΥΜΗΣ): ΤΣΙΑΠΟΥΛΑΣ 10, ΚΟΚΟΤΣΑΚΗΣ Α. 24 (2), ΚΟΝΤΟΣ, ΜΑΝΟΥΡΗΣ 2, ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΣ 11 (1), ΧΑΤΖΗΜΩΡΑΚΗΣ 2, ΚΟΚΟΤΣΑΚΗΣ Σ. 6 (1), ΚΑΝΤΕΠΗΣ 2, ΚΟΚΟΤΣΑΚΗΣ Γ., ΠΕΡΓΑΝΤΗΣ 5 (1), ΘΕΟΦΑΝΑΚΗΣ, ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 12.
ΥΠΕΡΟΧΗ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ (ΜΑΖΑΡΑΚΗΣ-ΠΑΠΑΣΠΥΡΟΥ): ΣΤΑΣΙΝΟΠΟΥΛΟΣ 17, ΓΚΟΤΣΗΣ 13 (3), ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ 10 (1), ΚΑΤΣΙΓΕΡΗΣ 2, ΝΙΤΖΙΚΟΠΟΥΛΟΣ, ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΚΟΥΡΟΥΠΑΣ, ΤΣΟΥΠΡΗΣ 6, ΟΟΥΕ 4, ΝΤΙΜΠΕΡΤ 5 (1), ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Α. 20 (3), ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ.

Η Βαθμολογία (σε 4 αγώνες)

1.Φίλιππος Περιστερίου (4-0) 8
2.Εύνικος (3-1) 7
3.Άμιλλα (3-1) 7
4.Αθηναϊκός (3-1) 7
5.Κουκάκι (3-1) 7
6.Ίρις Πετρούπολης (3-1) 7
7.Ποσειδών ΝΨ (3-1) 7
8.Ολυμπιάδα Πετρούπολης (2-2) 6
9.Αχαρνής (2-2) 6
10.Θεμιστοκλής Αιγάλεω (1-3) 5
11.Καρέας (1-3) 5
12.Ολυμπιάδα Παπάγου (0-4) 4
13.Υπεροχή Εξαρχείων (0-4) 4
14.Εστία Φιλίας (0-4) 4

Β΄ΕΣΚΑ (2ος όμιλος)
4η αγωνιστική
Τα αποτελέσματα :

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡΑΛΩΝΩΝ – ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΕΣ 75-60
ΑΙΟΛΟΣ ΤΑΥΡΟΥ – ΕΦΟΑ 69-57
ΤΥΦΩΝ – ΜΕΝ ΙΛΙΟΥ 54-58
ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΕΣ – ΓΛΥΚΑ ΝΕΡΑ 52-59
ΝΕΑ ΜΑΚΡΗ – ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ 66-69
ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΣΠΟΡΤΙΓΚ 54-58
ΑΡΤΕΜΙΣ ΑΧΑΡΝΩΝ – ΟΦΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 77-60

Τα φύλλα αγώνα :

ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ. 75
ΑΟ ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ 60
Τα δεκάλεπτα: 17-10, 35-24, 54-44, 75-60
Διαιτητές: ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ, ΠΕΤΡΑΚΗΣ
ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ. (ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΟΥΡΛΙΔΑΣ): ΔΗΜΟΥΛΗ, ΚΟΚΚΟΡΗΣ 3, ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΣ, ΚΑΤΣΑΜΠΑΝΗΣ-ΚΟΥΖΟΥΝΗΣ 18 (3), ΜΠΑΚΑΛΗΣ, ΡΟΚΑΣ 3 (1), ΣΚΑΛΩΜΕΝΟΣ 4, ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ 13 (3), ΙΓΙΑΜΟΥ-ΠΕΡΙΣΑΛΙΔΗΣ 13, ΤΡΑΓΟΣ 2, ΤΣΙΤΟΥΡΑΣ 15 (3), ΤΟΥΡΛΙΔΑΣ 4.
ΑΟ ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ (ΜΠΥΡΟΣΗΣ-ΜΠΙΛΑΛΗΣ): ΑΡΣΕΝΙΔΗΣ 7 (2), ΠΑΝΤΖΙΔΗΣ 3, ΦΑΟΥΔΑΣ 15 (1), ΚΑΝΙΑΡΗΣ, ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ 2, ΣΩΤΗΡΑΚΗΣ 2, ΦΩΤΗΣ 10 (3), ΚΩΤΙΔΗΣ 4, ΚΑΡΤΑΝΟΣ 2, ΒΑΡΕΛΑΣ, ΚΕΡΑΤΣΑΣ 15.

ΤΥΦΩΝ ΑΣ 54
ΜΕΝ ΙΛΙΟΥ 58
Τα δεκάλεπτα: 20-9, 31-25, 47-42, 54-58
Διαιτητές: ΜΠΙΚΑΣ-ΒΕΛΕΝΤΖΑΣ
ΤΥΦΩΝ ΑΣ (ΓΕΩΡΓΟΓΑΛΑΣ-ΧΑΣΑΠΟΠΟΥΛΟΣ): ΔΗΜΟΛΙΚΑΣ, ΣΤΑΣΙΝΟΣ 10, ΧΡΥΣΑΝΘΙΔΗΣ 7, ΝΙΦΟΡΑΣ Γ. 14, ΚΡΙΝΟΣ 3, ΦΩΤΙΑΔΗΣ, ΠΡΙΦΤΗΣ 14 (2), ΡΟΥΓΓΕΡΗΣ 2, ΛΥΜΠΕΡΗΣ, ΝΙΦΟΡΑΣ Π. 4, ΔΑΛΕΖΙΟΣ, ΠΑΝΕΡΗΣ.
ΜΕΝ ΙΛΙΟΥ (ΓΕΩΡΓΑΛΑΣ-ΚΑΤΣΙΩΤΗΣ): ΝΙΝΟΣ, ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ 3 (1), ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Β. 10 (3), ΜΠΙΛΗΣ 5 (1), ΚΑΡΥΑΤΗΣ, ΠΟΥΡΟΣ 4, ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Β. 4, ΤΡΙΑΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ 3, ΖΑΓΑΛΙΚΗΣ, ΤΣΕΡΩΝΗΣ 25, ΣΙΔΕΡΗΣ 2, ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ 2.

ΑΕ ΑΙΟΛΟΣ-ΤΑΥΡΟΣ 2006 69
ΕΦΟΑ-ΣΠ. ΛΟΥΗΣ 57
Τα δεκάλεπτα: 22-18, 41-29, 59-47, 69-57
Διαιτητές: ΚΟΥΛΗΣ Κ., ΓΑΡΑΝΤΖΙΩΤΗΣ
ΑΕ ΑΙΟΛΟΣ-ΤΑΥΡΟΣ 2006 (ΚΛΗΜΗΣ-ΖΑΜΠΕΤΑΣ): ΤΣΟΛΗΣ 12, ΡΑΔΙΤΣΑΣ 9 (2), ΤΣΕΒΡΕΝΙΔΗΣ 7, ΜΑΜΟΥΝΗΣ 5 (1), ΧΙΝΗΣ 8 (1), ΔΟΥΤΣΙΝΗΣ 13, ΣΤΑΣΙΝΟΠΟΥΛΟΣ 7, ΜΙΧΑΛΗΣ, ΓΙΓΟΥΡΤΑΚΗΣ, ΘΕΟΔΟΣΗΣ-ΠΑΠΑΛΟΥΚΑΣ 4, ΑΦΑΝΙΔΗΣ 4, ΚΑΡΑΔΗΜΑΣ.
ΕΦΟΑ-ΣΠ. ΛΟΥΗΣ (ΚΟΣΜΙΔΗΣ-ΘΩΜΟΠΟΥΛΟΣ): ΤΣΟΥΒΕΛΕΚΑΚΗΣ 3 (1), ΧΑΣΑΠΟΠΟΥΛΟΣ 1, ΦΟΥΣΤΕΡΗΣ 2, ΚΑΡΑΜΠΟΙΚΗΣ 18 (2), ΑΣΗΜΑΚΗΣ 8 (2), ΜΕΡΚΟΓΡΗΣ, ΘΩΜΟΠΟΥΛΟΣ 14, ΚΑΛΑΠΟΘΑΡΑΚΟΣ 8 (1), ΕΜΠΙΟΓΛΟΥ, ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ, ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ 1, ΦΟΥΡΛΑΡΗΣ 2.

ΓΑΟ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ 52
ΓΣ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ 59
Τα δεκάλεπτα: 18-17, 34-32, 44-47, 52-59
Διαιτητές: ΝΑΣΤΟΥΛΗΣ, ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ
ΓΑΟ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ (ΜΠΑΖΙΑΝΑΣ-ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ): ΛΟΥΪΖΟΣ 6 (1), ΚΑΡΑΚΩΣΤΑΣ 6, ΚΟΥΜΠΟΥΡΑΣ 7 (1), ΒΟΥΡΤΖΟΥΜΗΣ, ΛΕΟΝΤΟΠΟΥΛΟΣ, ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ 2, ΜΠΑΡΜΠΑΡΗΣ 19 (1), ΡΟΪΔΗΣ 4, ΒΛΑΒΙΑΝΟΣ, ΚΟΥΤΡΑΣ, ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ 8, ΛΑΔΙΚΟΣ.
ΓΣ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ (ΚΑΤΣΑΜΠΕΚΗΣ-ΤΕΓΟΠΟΥΛΟΣ): ΚΟΝΤΟΓΕΩΡΓΑΚΗΣ 1, ΜΑΘΙΟΥΔΑΚΗΣ 11, ΓΑΪΤΑΝΑΚΗΣ 8, ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ 4, ΓΑΣΠΑΡΗΣ 8 (2), ΠΑΠΑΣΙΔΕΡΗΣ, ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ, ΚΟΚΚΙΝΙΔΗΣ 2, ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ, ΚΑΡΑΚΩΣΤΑΣ 16 (2), ΣΤΑΥΡΟΥ, ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΔΗΣ 8.

ΕΣΝ ΜΑΚΡΗΣ 66
ΜΕΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΣ 69
Τα δεκάλεπτα: 17-18, 37-36, 50-58, 66-69
Διαιτητές: ΤΗΓΑΝΗΣ, ΜΕΛΙΣΣΑΡΗΣ
ΕΣΝ ΜΑΚΡΗΣ ΜΠΟΥΤΣΗΣ): ΔΡΑΓΑΝΗΣ 7 (1), ΣΤΑΜΑΤΗΣ 1, ΤΣΑΠΑΣ 17, ΜΕΓΑΠΑΝΝΗΣ 3 (1), ΜΠΟΥΤΖΗΣ ΑΘ. 6, ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡ. 4, ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΑΝΑΜΑΤΕΡΟΣ 6, ΔΗΜΗΤΣΑΣ 8, ΜΠΟΥΤΖΗΣ Π. 8 (2), ΤΣΙΜΠΕΡΗΣ 6, ΜΙΧΑΛΑΣ.
ΜΕΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΣ (ΤΣΑΦΑΡΑΣ Μ-ΤΣΑΦΑΡΑ ΗΡ.): ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ, ΚΟΤΣΙΡΑΣ, ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ, ΣΥΓΚΟΥΝΑΣ Ε. 20 (2), ΣΥΓΓΟΥΝΑΣ Δ. 2, ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ 6 (2), ΝΤΑΣΗΣ 6, ΓΕΡΑΜΑΝΗΣ 17 (3), ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ, ΜΑΡΚΟΥ 2, ΜΠΙΜΠΑΣ, ΔΑΓΚΛΗΣ 16.

ΓΣ ΑΡΤΕΜΙΣ ΑΧΑΡΝΩΝ  77
ΟΦΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 60
Τα δεκάλεπτα: 18-5, 35-22, 54-43, 77-60
Διαιτητές: ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ, ΣΙΑΜΙΔΗΣ
ΓΣ ΑΡΤΕΜΙΣ ΑΧΑΡΝΩΝ (ΔΕΣΠΟΤΑΚΗΣ-ΜΠΕΛΕΓΡΗΣ): ΜΗΤΣΟΠΟΥΛΟΣ, ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ 15, ΜΑΝΙΑΣ 14 (2), ΧΑΛΚΙΑΣ 3 (1), ΣΕΛΙΚΑ 19, ΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ 11 (3), ΝΤΑΣΙΑΣ, ΠΑΠΑΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ, ΠΕΓΚΟΥΛΗΣ 2, ΚΥΡΙΑΖΟΠΟΥΛΟΣ, ΜΠΑΤΙΣΤΑΚΗΣ 11, ΤΕΠΕΝΚΙΟΖΗΣ 2.
ΟΦΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ (ΤΑΣΙΟΣ): ΜΑΛΑΜΗΣ Γ., ΚΑΡΤΑΓΙΑΣ, ΜΑΚΡΑΚΗΣ 2, ΘΩΜΟΠΟΥΛΟΣ 6, ΞΕΝΟΠΟΥΛΟΣ, ΜΑΛΑΜΗΣ Τ. 6, ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ 10, ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ 24 (1), ΣΟΥΜΠΟΥΛΗΣ 4, ΜΑΡΓΑΡΙΝΗΣ 4 (1), ΚΡΗΤΙΚΟΣ, ΚΟΥΔΑΣ 5 (1).

ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 54
ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ 58
Τα δεκάλεπτα: 12-16, 27-29, 40-39, 54-58
Διαιτητές: ΚΟΤΣΩΝΗΣ, ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ
ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ (ΑΡΧΙΜΑΝΔΡΙΤΗΣ-ΓΡΑΒΑΛΟΣ): ΣΕΡΕΠΙΣΟΣ, ΒΕΝΙΤΟΥΡΑΚΗΣ 13 (3), ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ, ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ, ΣΤΑΥΡΟΣ, ΒΕΝΤΟΥΡΗΣ 8 (2), ΖΗΚΑΣ, ΦΑΣΟΥΡΑΣ 3, ΤΑΣΟΥΛΑΣ 14, ΓΛΥΚΟΣ, ΚΑΤΣΟΧΕΙΡΑΚΗΣ 5 (1), ΚΑΡΤΣΩΝΑΚΗΣ 13 (3).
ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ (ΨΥΧΟΓΙΟΠΟΥΛΟΣ-ΦΟΥΣΚΑΚΗΣ): ΣΤΟΓΙΑΝΝΗΣ, ΠΛΕΣΙΩΤΗΣ, ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ 2, ΠΑΛΛΑΤΖΑΣ 4, ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ 3 (1), ΜΠΟΥΓΙΟΥΡΗΣ, ΚΑΛΟΓΗΡΟΥ, ΤΣΕΛΙΟΣ 20 (2), ΜΗΛΟΥΣΗΣ 19 (1), ΚΑΡΑΜΑΝΟΣ 1, ΑΡΓΥΡΙΔΗΣ 3 (1), ΑΛΑΜΑΝΟΣ 6.

Η Βαθμολογία (σε 4 αγώνες)

1.Σπόρτιγκ (4-0) 8
2.ΜΕΝ Ιλίου (4-0) 8
3.Άρης Πετρούπολης (3-1) 7
4.Μαραθώνας (3-1) 7
5.Αναγέννηση Πετρούπολης (3-1) 7
6.Τυφώνας (2-2) 6
7.Αίολος Ταύρος (2-2) 6
8.Άρτεμις Αχαρνών (2-2) 6
9.Νέα Μάκρη (2-2) 6
10.Γλυκά Νερά (1-3) 5
11.Κουκουβάουνες (1-3) 5
12.ΟΦΗ Ηρακλείου (1-3) 5
13.Θρακομακεδόνες (0-4) 4
14.ΕΦΟΑ Σπ.Λούης (0-4) 4

Περισσότερα σχετικά άρθρα
Περισσότερα από eBasket.gr
Περισσότερα σε Β' ΕΣΚΑ

Δειτε επισης

Β΄ΕΣΚΑ: Τα αποτελέσματα της 9ης αγωνιστικής

Ο Φίλιππος Περιστερίου ήταν ο μεγάλος νικητής στο ντέρμπι κορυφής του 1ου Ομίλου της Β΄ΕΣΚ…