Κεντρική Γυναίκες Ειδικό Πρωτάθλημα Ανόδου Α2 Γυναικών (1ος Όμιλος): Τα αποτελέσματα της τρίτης ημέρας!

Ειδικό Πρωτάθλημα Ανόδου Α2 Γυναικών (1ος Όμιλος): Τα αποτελέσματα της τρίτης ημέρας!

Στο πλαίσιο της 3ης μέρας του Ειδικού Πρωταθλήματος Ανόδου στον 1ο Όμιλο της Α2 Γυναικών σημειώθηκαν τα αποτελέσματα:

Παρασκευή 22 Ιουνίου

ΚΟΜ Πελασγός – ΑΣΚ Ιπποκράτης

Διαιτητές: Σπυρόπουλος, Σκουλαρίκης

Δεκάλεπτα: 19-6, 15-7, 16-14, 15-8

Πελασγός (Τσατσούλης, Μανιάτη): Σεφέρου 2, Χρανιώτη 15, Χαβάρη 2, Θάνου 10, Τζανετοπούλου 2, Τζιουβέλη, Παπαγγελή 6, Τσιντώνη 2, Αγγελοπούλου 2, Δουκούρη 14, Μιχολιά 2, Καντέλη 8

Ιπποκράτης (Καλυμιωνάρη): Γκοτζάι, Κουντουριώτη 2, Χατζηστεργίου 3, Φρούντζα, Κουτρέτση Ξ 2, Κουτρέτση Ε, Κιαπόκα, Καλυμιονάρη 5, Κουτρέστη Μ 17, Γιαλλούση 2, Μιλίκοβιτς 2, Νικητάρα 2
ΠΑΣ Ίκαρος – ΑΣ Αιγέας Χίου

Διαιτητές: Λαζαρίδης-Τζίμης

Δεκάλεπτα: 7-24, 7-8, 11-23, 9-11

Ίκαρος (Τριπόδη): Τριπόδη, Ισακάι, Περρή 7, Τσαντέ 2, Παμφίλη 5, Σακκά 2, Σταυρινουδάκη 6, Περρή Α. 7, Στεργιώτη, Κουτσουναμέντου 2, Κοτσάμπα 3

Αιγέας (Γιασεμής, Γαλατούλας): Λοϊζου 5, Άγκο 7, Φιλιππάκη 6, Γιοβανάκη 6, Παπαδοπούλου 21, Κρουσουλούδη 2, Καρούση 9, Φεντισίν 6, Ντεντάι, Γιαννιώδη, Τριανταφυλλάκη 4
Έσπερος ΑΟΠΑ – ΑΣ Ολυμπιάδα Ασσού Λ. 71-48

Διαιτητές: Γρίβα-Αγγελής

Δεκάλεπτα: 20-12, 16-13, 19-10, 16-13

Έσπερος (Φλογέρα): Μιχαηλίδου 2, Φλογέρα 6, Μαρίνη 14, Μαρούντα 4, Τσιακμά 2, Ντάρλα 6, Τραγουστή 9, Ρεκουνιώτη 8, Ψυρρή 9, Αργυροπούλου 2, Μιχαηλίδου 9

Ολυμπιάδα (Κτενά): Πετρίδη 6, Δημοπούλου, Γιαννακούλη 3, Αρβανίτη 19, Λαμπροπούλου, Γανέλα, Κτενά, Αρβανίτη Μ.Ε. 15, Δέμου 3, Μάρα, Καραβοκύρης 2
Άρης Θήβας ΑΕΣ Θησέας Παν. 62-61

Διαιτητές: Γιακείμη, Χρηστίδης

Δεκάλεπτα: 17-14, 11-13, 15-20, 19-14

Άρης Θήβας (Ματσαγγούρας): Αβραμοπούλου 1, Βούλγαρη, Ντελημιχάλη, Στραουνεάνου 2, Μαυρίδη, Μπούτσικου 8, Γεωργίου, Παπαδημητρίου, Ρούπακα, Λεπενιώτη 20, Μπαζίνα 10, Αναστασίου 21

Θησέας (Αλμπάνης): Φωτέλλη 10, Λάκκα 17, Ταμβακέλλη 2, Τσιμούρτου 6, Κατσούρη, Παυλή 8, Άλασχκαρ, Ξυδιά, Δήμου 11, Καράκλα 7, Μανιάκη, Τσιολακούδη

Σάββατο 23 Ιουνίου
12.00 ΑΣ Αιγεάς Χ. – ΚΟΜ Πελασγός
14.00 ΑΣΚ Ιπποκράτης – ΠΑΣ Ίκαρος
16.00 ΟΚΑ Αρκάδι – ΑΣ Αρης Θήβας
18.00 ΑΕΣ Θησέας Παν. – Έσπερος ΑΟΠΑ

Κυριακή 24 Ιουνίου
09.00 ΚΟΜ Πελασγός – ΠΑΣ Ικαρος
11.00 ΑΣ Αιγέας – ΑΣΚ Ιπποκράτης
13.00 ΑΣ Ολυμπιάδα Ασσού Λ. – ΑΕΣ Θησέας Παν.
15.00 Εσπερος ΑΟΠΑ – ΟΚΑ Αρκάδι

Δευτέρα 25 Ιουνίου
10.00 2ος Α’ υποομίλου – 2ος Β’ υποομίλου

Περισσότερα σχετικά άρθρα
Περισσότερα από eBasket.gr
Περισσότερα σε Γυναίκες

Δειτε επισης

A1 Γυναικών: Ορίστηκε η ημερομηνία του τζάμπολ!

Ολοταχώς προς την επιστροφή στην δράση οδεύει το Πρωτάθλημα της Α1 Γυναικών, καθώς η ομοσπ…