Η Ελληνική Ομοσπονδία Καλαθοσφαίρισης με ανακοίνωση της έκανε γνωστούς τους κομισάριους και τους διαιτητές, που θα σφυρίξουν την επόμενη αγωνιστική της Γ΄Εθνικής.
Αναλυτικά:
1ος Όμιλος (30η αγωνιστική)
Κυριακή 21 Μαϊου
1ο Δ. Χαϊδαρίου 17.00 Δάφνη Δ. – ΚΑΟ Κορίνθου Κώτσου-Αλεβίζος (Ευστρατίου)
Τέντας 17.00 Καλαμάτα – Άρης Πετρούπολης Καρακάσης-Κωνσταντινίδου (Γιαλικάρης)
Γλαύκου 17.00 Γλαύκος – Κεραυνός Αιγίου Λογοθέτης-Τσαούσογλου (Ρόζης)
Ακράτας 17.00 Ακράτα – Πορφύρας Ασημακάκη-Λεκατσάς (Κωστής)
Ερμιόνης 17.00 Ερμιόνη – Αχαγιά 82 Δελαγραμμάτικας-Σκουλαρίκης (Ζάρκος)
Ν. Σμύρνης 17.00 Ίκαρος Ν. Σμύρνης – Έσπερος ΑΟΠΑ Μαραγκάκης-Κατσαπρακάκης (Ζερβούδης)
Β’ Κλ. Ιλίου 17.00 Ένωση Ιλίου – Ίκαρος Καλλιθέας Τσαχάκης-Ορφανός Ιορ. (Κουλούρης)
2ος Όμιλος
Σάββατο 20 Μαϊου
Δ. Περιστεράκης 14.00 Πανναξιακός – Διαγόρας Δρ. Γεράνιος-Ελ Ενύ
Χαλκιοπούλειο 17.00 Έσπερος Λαμίας – Κάδμος Σκαλτσής-Σταγιάνος (Κάλφα)
Κυριακή 21 Μαϊου
Θήρας 12.00 Σαντορίνη – Λοκρός Αταλάντης Νάστος-Ρίζος
Βαρδιονογιάννειο 11.30 ΟΦΗ – Ιπποκράτης Κω Τσάτσης-Σιδερης (Σαϊτάκης)
ΔΑΚ Νίκαιας 17.00 Άρης Νίκαιας – Νίκη Αμαρουσίου Μηλαπίδης-Πολυχρόνης (Σταματόπουλος)
Εθν. Αντίστασης 17.00 Πόλις Καλλιθέας – Πεντέλη Κοτσώνης-Τζίμης (Ντάβαρης)
3ος Όμιλος
Σάββατο 20 Μαϊου
ΕΑΝΚ Ιωαννίνων 15.00 Βίκος Ζαγοροχώρια – Τιτάνες Παλαμά Παπανικολάου Γ. – Ιορδανίδης (Ράπτης)
Κυριακή 21 Μαϊου
ΔΑΚ Φλώρινας 15.00 Αριστοτέλης Φλ. – Απόλλων Καλ. Λελούδας-Γεωργούλης (Μπαταούλα)
Πρέβεζας 17.00 Νικόπολη – Μελίκη Κατωτικίδης-Τσιρόγλου (Κανελλόπουλος)
Φαρσάλων 17.00 Φάρσαλα – Ελίμεια Τζίμα-Τζιοπάνος Ν. (Γκουντελιάς)
Πολυκάστρου Κιλκίς 17.00 Εύαθλος – ΑΓΣ Ιωαννίνων Γαζέτας-Σελεβός (Ελευθεριάδης)
ΔΑΚ Κοζάνης 17.00 Διόσκουροι – Αιγινιακός Λουλουδιάδης-Γρεκός (Κηπουρίδης)
ΔΑΚ Ευκαρπίας 17.00 Ευκαρπία – Πρωτέας Γρεβενών Εκιζογλου-Καλέσης (Καυχίτσας)
4ος Όμιλος
Κυριακή 21 Μαϊου
Ποταμουδιών 18.00 Αστέρας Καβάλας – Μακεδονικός Παπαγεωργίου-Παπανικολάου Ι. (Μπρίγκος)
Χαλκηδόνας 18.00 Χαλκηδόνα – Ιωνικός Ιωνίας Τσοκόλης-Καρκαλέτσης (Σακελαρίου)
Κομοτηνής 18.00 Κομοτηνή – Ορφέας Ν. Σκοπού Ντούρας-Ρούτσιος (Γκουρτζελίδης)
Νεάπολης Θ. 18.00 Νεάπολη – Ν. Μουδανιά Γιαννούλης Αναστ.-Χατζηκώστας (Παπαδόπουλος Ν.)
Επταπυργίου 18.00 Παναθλητικός – Αν. Ακτής Ζέφυρος 02 Κοϊμτζόγλου-Δαμίγος (Παπαγεωργίου)
ΔΑΚ Σερρών 18.00 Ίκαροι Σ. – Κομοτηνή Σιμητόπουλος –Θεοδώρου (Δροσόπουλος)
Μαντουλίδη 18.00 Μαντουλίδης – Αγ. Βαρβάρα Πεντ. Χρυσάφης-Θωμόπουλος (Βαφείδης)