Κεντρική Γ' Εθνική Οι διαιτητές της 8ης αγωνιστικής της Γ΄Εθνικής

Οι διαιτητές της 8ης αγωνιστικής της Γ΄Εθνικής

Οι διαιτητές και οι κομισάριοι της 8ης αγωνιστικής της Γ’ Εθνικής Κατηγορίας Ανδρών, είναι:

1ος Όμιλος

Κυριακή 8 Δεκεμβρίου

Παναχαϊκής 17.00 Παναχαϊκή-Κορωπί Κοτσίμπος-Σκανδαλάκη (Θεοδωρόπουλος)

Νίκαιας «Ο Πλάτων» 17.00 Άρης Νίκαιας-Ερμιόνη Λογοθέτης-Λεβεντάκος (Παπαδόπουλος Στ.)

Σοφία Μπεφόν 13.00 Π. Φάληρο0-Νέο Ληξούριο Κοντίλης-Νάστος (Ζώης)

ΑΚΔ Τρίπολης 17.00 ΣΔΥ Τρίπολης-Γλαύκος Γαρίνη-Κηπώσης (Βακαλόπουλος)

Κάτω Αχαγιάς 17.00 Αχαγιά 82-Ακράτα Χρηστίδης Π.-Φραγκούλη (Κωστής)

Αντ. Φώτσης 17.00 Ηλυσιακός-Χαλάνδρι Αναστασίου-Φασόλης (Ζερβούδης)

Δ. Βικέλας 17.00 ΑΕ Ν. Κηφισιάς-ΚΑΟ Κορίνθου Τσακαλογιάννης-Ασημακάκη (Τηγάνης)

2ος Όμιλος

Κυριακή 8 Δεκεμβρίου

Μ. Μερκούρη 12.30 ΑΚ Χαλκίδας-ΑΠΑΣ Τα Φανάρια Τσαχάκης-Κονταράτος (Σταμάτης Φ.)

Αγ. Δημητρίου (Νέο) 17.00 Κρόνος Αγ. Δημητρίου-Ένωση Ιλίου Πόντας-Αντωνιάδης (Σαμαρτζή)

Ζωγράφου 17.00 ΕΦΑΟ Ζωγράφου-Ερμής Σχηματαρίου Δολγύρας-Λαμπίρης (Παπαγιαννόπουλος)

Ραφήνας 17.00 Αργοναύτης Τριγλίας-Αίαντας Μαρίγλη-Μαρουδιάς (Μπουρνάς)

Χίου 16.00 Βούρειος ΑΟΛ Χίου-Μίλων Ντάνος-Καραμπιτσάκος (Μάρης)

Ν. Φιλαδέλφειας 15.00 ΦΕΑ ΝΦ/ΝΧ-ΑΟΚ Χανιά Ελ Ανύ-Κωστής (Κουλούρης)

Βυζαντινό 17.00 Πέρα-Άρης Θήβας Κανελλόπουλος-Ξυλάς (Σταματόπουλος)

3ος Όμιλος

Κυριακή 8 Δεκεμβρίου

Δ. Βικέλας 17.00 Αετοί Βέροιας-Ολυμπιακός Βόλου Αγραφιώτης Τζ.-Δέλλας (Καλότσης)

Καρδίτσας 17.00 Αναγέννηση Καρδίτσας-Τιτάνες Παλαμά Τζαφλέρης-Γεωργούλης (Τέγα)

Κατσιμήδου 17.00 Αίολος Τρικάλων-ΣΚ Ιωάννινα Φουντζήλας-Πράττος (Κουσαϊτης)

Φλώρινας 17.00 Αριστοτέλης-Αριδαία Σιταρίδης-Κωνσταντινίδης (Πλεξίδας)

Νέας Ιωνίας 17.00 Νίκη Βόλου-Ίκαροι Τρικάλων Αγραφιώτης Γρ.-Αναστασιάδης (Τσιργούλας)

Ιωαννίνων (Νέο) 14.00 ΑΓΣ Ιωαννίνων-Μελίκη Μελανίδης-Ιορδανίδης (Τσιγγέλης)

4ος Όμιλος

Κυριακή 8 Δεκεμβρίου

11ο Ευόσμου 18.00 ΔΕΚΑ-Ασπίς Ξάνθης Λυγούρας-Κουφούδης (Μήτσιου)

Αγ. Παύλου 18.00 Κένταυρος-Απόλλων Καλαμαριάς Μπουγλός Ι.-Τσάλλας (Θωμόπουλος)

Σερρών 18.00 Πανσερραϊκός-Ελπίς Αμπελοκήπων Χατζηκώστας-Τοπαλίδης (Δραγκίογλου)

Φ. Αμοιρίδης 18.00 Λεύκιππος-Ζέφυρος 02 Λάλλα-Τσαούση (Σαλικίδης)

Μίκρας Β 17.00 Μ. Αλέξανδρος-Μακεδονικός Τζιοπάνος Γ.-Σελεβός (Κασαπίδης)

ΜΕΝΤ 17.00 ΜΕΝΤ-Ίκαροι Σερρών Λαδάς-Παπαδόπουλος Γρ. (Τοζακίδης)

Περισσότερα σχετικά άρθρα
Περισσότερα από Δημήτρης Ιωαννίδης
Περισσότερα σε Γ' Εθνική

Δειτε επισης

Σε ζωντανή μετάδοση ο αγώνας Μίλωνας – ΧΒΑ!

O Mίλωνας αγωνίζεται εντός έδρας με αντίπαλο την ΧΒΑ (15/12, 17:00), για την 9η αγωνιστική…