Κεντρική Γ' Εθνική Γ’ Εθνική: Οι διαιτητές της 5ης αγωνιστικής

Γ’ Εθνική: Οι διαιτητές της 5ης αγωνιστικής

H Ελληνική Ομοσπονδία Καλαθοσφαίρισης με ανακοίνωσή της έκανε γνωστούς τους διαιτητές της Γ’ Εθνικής σε όλους τους ομίλους της.

Αναλυτικά η ανακοίνωση:
“1ος Όμιλος

Κυριακή 10 Νοεμβρίου

Παπασιδέρη 17.00 Κορωπί-ΑΕ Ν. Κηφισιάς Χρηστίδης Ηλ.-Αγγελής (Παπαδόπουλος Στ.)
Γ. & Ε. Μπουρνάκη 17.00 Ερμιόνης-Ηλυσιακός Σοφιανόπουλος-Λάμπος (Πετρόπουλος)
Ληξουρίου 14.00 Νέο Ληξούριο-Αχαγιά 82 Χριστοδουλάκης-Κοτσώνης (Μάρκου)
ΑΚΔ Τρίπολης 17.00 ΣΔΥ Τρίπολης-Παναχαϊκή Μαρτινάκος-Αναστασόπουλος (Βακαλόπουλος)
Σοφία Μπεφόν 17.00 Π. Φάληρο-Άρης Νίκαιας Λαζαρίδης-Πετράκης (Σταματόπουλος)
Γλαύκος 17.00 Γλαύκος-ΑΟΚ Χαλανδρίου Μαντήλας-Ασημακάκη (Κωστής)
Ακράτας 17.00 Ακράτα-ΚΑΟ Κορίνθου Κοτσιμπος-Χουγιάζος (Πίγκας)

Τετάρτη 13 Νοεμβρίου

Σοφία Μπεφόν 19.30 Π. Φάληρο-Αχαγιά 82 Κώτσου-Κατσαπρακάκης (Ζώης)

2ος Όμιλος

Κυριακή 10 Νοεμβρίου

Νάξου 15.00 Τα Φανάρια-Πέρα Ντάνος-Καραμπιτσάκος
Ιλίου Β’ Γ. Κακούρης 17.00 Ένωση Ιλίου-ΦΕΑ ΝΦ/ΝΧ Γεράνιος-Τεφτίκης Σωτ. (Κουλούρης)
Σχηματαρίου 14.00 Ερμής Σχηματαρίου-Βούρειος ΑΟΛ Χίου Ορφανός Εμ.-Βελέντζας (Χριστοδούλου)
Ραφήνας 17.00 Αργοναύτης Τριγλίας-ΑΚ Χαλκίδας Φάκαρος-Παπαδημητρόπουλος (Παππάς)
Ζωγράφου 17.00 ΕΦΑΟ Ζωγράφου-Κρόνος Αγ. Δημητρίου Σκουλαρίκης-Κούλης Χαρ. (Ζερβούδης)
Αυλίδας 17.00 Αίαντας Αυλίδας-ΑΟΚ Χανιά Κηπώσης-Ναστούλης (Κάλφα)
Κροίσος Πέρσης 17.00 Μίλων-Άρης Θήβας Καρακωνσταντακόπουλος-Ροδίτης (Μπουρνάς)

3ος Όμιλος

Κυριακή 10 Νοεμβρίου

Βόλου 17.00 Ολυμπιακός Βόλου-ΑΓΣ Ιωαννίνων Δέλλας-Κώνης (Τσιργουλας)
Παλαμά 17.00 Τιτάνες Παλαμά-Νίκη Βόλου Μαραμής-Κοντογιάννης (Χλωρός)
Ιωαννίνων (Νέο) 17.00 ΣΚ Ιωάννινα-Αριστοτέλης Φλ. Ελευθεριάδης Πλ.-Λαδάς (Τσιγκέλης)
Κέρκυρας 17.00 Φαίακας-Αετοί Βέροιας Κάννης-Βιννής (Πουλής)
Κατσιμήδου 17.00 Αίολος Τρικάλων-Αναγέννηση Καρδίτσας Μπουγλος Π.-Τσάλλας (Κουσαϊτης)
Αριδαίας 17.00 Αριδαία-Μελίκη Εκιζογλου-Χατζηχαρίσης (Ελευθεριάδης Παντ.)

4ος Όμιλος

Κυριακή 10 Νοεμβρίου

Χρ.Χριστοδούλου 18.00 Ασπίς Ξάνθης-ΜΕΝΤ Δημάδης-Νέδογλου (Σαλικίδης)
Καλαμαριάς 18.00 Απόλλων Καλ.-Λεύκιππος Ξάνθης Ζαχαριάδης-Λάλλα (Μηλιαράς)
Ομονοιας 18.00 Πανσερραϊκός-ΔΕΚΑ Τούσης-Λαζαρίδης (Γιαβρής)
Αγ. Παύλου 18.00 Κένταυρος Καλ.-Μαντουλίδης Γιαννούλης Στ.-Μπουγλος Ι. (Θωμόπουλος)
Αμπελοκήπων 18.00 Ελπίς Αμπελοκήπων-Μακεδονικός Πράττος-Τσάνταλη (Αστρεινίδης)
Μηχανιώνας 18.00 Ζέφυρος 02-Ίκαροι Σερρών Λυγούρας-Κουφούδης (Κασαπίδης).”

Περισσότερα σχετικά άρθρα
Περισσότερα από Αργύρης Δεκαβάλλας
Περισσότερα σε Γ' Εθνική

Δειτε επισης

Το “ευχαριστώ” των Χανίων!

O AOK Xανίων επικράτησε εκτός έδρας του Αίαντα Αυλίδας με 82–60, για την 5η αγωνιστι…