Κεντρική Γ' Εθνική Γ’ Εθνική: Οι Διαιτητές και Κομισάριοι της αγωνιστικής

Γ’ Εθνική: Οι Διαιτητές και Κομισάριοι της αγωνιστικής

Γ' Εθνική

Οι διαιτητές και οι κομισάριοι για την 6η αγωνιστική στη Γ’ Εθνική Ανδρών, είναι:

1ος Όμιλος (6η αγωνιστική)

Σάββατο 4 Δεκεμβρίου

Λίντο 17.00 Εργοτέλης-Διαγόρας Ρόδου Mαρτινάκος-Νικολάου Νικ. (Ναλετάκης)

Κυριακή 5 Δεκεμβρίου

Γλαύκου 17.00 Γλαύκος-Παναχαϊκή Καρπάνος-Λογοθέτης (Μάρκου)

Κυπαρισσίας 17.00 ΓΑΕΤ Δίων ο Κυπαρισσεύς-Καλαμάτα Καμήτσος-Θεοδοσόπουλος (Πίγκας)

Αμαλιάδας 17.00 ΑΣΣ Αμαλιάδας-Ήφαιστος Αχιλλέας Τσιμπούρης-Τζουβάλης (Ηλιόπουλος)

Τρίπολης 17.00 ΣΔΥ Τρίπολης-Αίολος Αγυιάς Χρηστίδης Ηλ.-Περδετζόγλου (Γιαλικάρης)

2ος Όμιλος (6η αγωνιστική)

Κυριακή 5 Δεκεμβρίου

Εσπέρου 15.00 Ίκαρος Κ.-Παπάδος Γέρας Τσάλας-Μπαβέλας (Μπουρνάς)

Π. Σαλπέας 17.00 Πορφύρας-Τελεθριακός Χατζημάρκος-Πετράκης Γ. (Δραμεσιώτης)

Χίου 16.00 ΦΟ Βροντάδου-Κορωπί Μαρίγλη-Ροδίτης (Τσαρδάκας)

Α Κροίσος Πέρσης 17.00 Μίλων-Πικέρμι Χρόνης-Παπαγεωργίου Δημ. (Παυλόπουλος)

Μιχ. Μουρούτσος 15.00 Δάφνη-Βούρειος ΑΟΛ Χίου Ξυλάς-Τσικριτσάκη (Σταματόπουλος)

Παρασκευή 3 Δεκεμβρίου

Χίου 16.00 Βούρειος ΑΟΛ-Κορωπί Ροδίτης-Τσαγκατζής (Παντελής)

3ος Όμιλος (8η αγωνιστική)

Κυριακή 5 Δεκεμβρίου

Α Μοσχάτου 17.00 Ελευθερία Μοσχάτου-Ποσειδών Λουτρακίου Κωστής-Λιαρομάτης (Ασημομύτης)

Β Πεύκης 17.00 Πεύκη-Πέρα Μπούκας-Αναστόπουλος (Ζερβούδης)

Κοκκινιάς 17.00 Νίκη Αμαρουσίου-Χαλάνδρι Χρηστίδης Ηλ.-Ανδρεόπουλος (Ζερδεβάς)

Κρομμυώνιο 12.00 Τήρων Αγ. Θεοδώρων-Μύκονος Σιδέρης-Παπαδόπουλος Ανδρ. (Πετρόπουλος)

Κω 13.30 ΑΕ Δικαίου Κω-ΚΑΠ Αδαμόπουλος-Κηπώσης (Πλατέλλα)

4ος Όμιλος (6η αγωνιστική)

Κυριακή 5 Δεκεμβρίου

Χαλκιοπούλειο 17.00 Αναγέννηση Λαμίας-Αγριά Καρακωνσταντόπουλος-Μαυρέλης (Κοτσίμπος)

Κατσιμήδου 17.00 Τρίκαλα-Σοφάδες Δολγύρας-Γιαννούλης (Βαρνάς)

ΕΑΝΚΙ 17.00 Σπάρτακος Ιωαννίνων-Αγρίνιο Λυγούρας-Σταμπουλης (Καραδήμας)

Αμπελώνα 17.00 Αμπελώνας 1986-Νίκαια 2012 Μπουγλός Ι.-Λυτροσυγκούνης (Σταμάτης)

Καναλακίου 17.00 Καναλακίου Αχέρων-Αλμυρός Μακρόπουλος-Πλέγας (Τσιγγέλης)

5ος Όμιλος (6η αγωνιστική)

Κυριακή 5 Δεκεμβρίου

11ο Δημ. Ευόσμου 18.00 ΔΕΚΑ-Ανατόλια Κολοκυθάς-Μιχέλης Θεμ. (Αστρεινίδης)

Ιβανώφειο 17.00 Γαλάζιοι ΚΟΘ-ΑΟΚ Βέροιας Αθανασιάδης Βλαδ.-Ράπτης (Φωτιάδης)

Μίκρας Α 17.30 Ναύαρχος Βότσης-Ίκαροι Γιαννιτσών Ιορδανίδης-Ντίγκο (Τζιοπάνος Ι.)

Καστοριάς 17.00 Καστοριά-ΦΟ Αριδαίας Αγραφιώτης Β.-Αναστασιάδης Π. (Καλότσης)

Βικέλας 17.00 Αετοί Βέροιας-Αριστοτέλης Φλ. Παπαθανασίου Κ.-Κώνης (Παπαδόπουλος Θεοφ.)

6ος Όμιλος (6η αγωνιστική)

Κυριακή 5 Δεκεμβρίου

Περαίας 18.00 Ζέφυρος 02-Αρίων Ξάνθης Δικταπανίδης-Αναστασιάδης Γ. (Δέλλας)

Καλαμαριάς 17.00 Απόλλων Καλαμαριάς-ΚΑΟ Δράμας Μελανίδης-Κωνσταντινέλλης (Δροσόπουλος)

Μ. Γκράτσιος 20.00 Βυζαντινός ΑΟ-Σταυρούπολη Φίλλιος-Κλεπουσνιώτου (Σιμητόπουλος Ι.)

Χρ. Χριστοδούλου 17.00 Ασπίς Ξάνθης-Ελπίς Αμπελοκήπων Τοπαλίδης-Καρυπίδης (Σαλικίδης)

Πολυγύρου 17.00 Γαλάτιστα-Ιωνικός Ιωνίας Νέδογλου-Καντζουρίδης (Μανιός)

Περισσότερα σχετικά άρθρα
Περισσότερα από eBasket.gr
Περισσότερα σε Γ' Εθνική

Δειτε επισης

ΕΟΚ: Τηλεοπτικό το Καρδίτσα – Ψυχικό, αλλαγές σε αγώνες

Αρκετές είναι οι αλλαγές που θα γίνουν στα εθνικά πρωταθλήματα όπως ανακοίνωσε η ΕΟΚ. Αρχι…