Κεντρική Διεθνή “Είμαι δυσαρεστημένος”

“Είμαι δυσαρεστημένος”

obradovic fener

obradovic-fener

Απογοητεύμενος από την εμφάνιση της ομάδας του εμφανίστηκε ο Ζέλικο Ομπράντοβιτς. Η Φενέρμπαχτσε επικράτησε με τη ψυχή στο στόμα της Κόνιασπορ με 82-80, ωστόσο η απόδοση της προβλημάτισε αρκετά τον Σέρβο τεχνικό.

Είμαι δυσαρεστημένος. Το μόνο που με ικανοποίησε από αυτήν την εμφάνιση, ήταν η αντίδραση κάποιων νέων παικτών. Κατά τα άλλα, ήμασταν “φτωχοί” και δη ορισμένοι εκ των πιο έμπειρων αθλητών μας. Είχαμε το προβάδισμα την περισσότερη ώρα, αλλά στο τελευταίο λεπτό αντιμετωπίσαμε προβλήματα. Θέλετε λεπτομέρειες; Να σας πω λοιπόν, ότι πριν το ματς είχαμε πει πως θα πρέπει να παίξουμε καλή άμυνα στην περιφέρεια. Το κάναμε, αλλά όχι έως το τέλος. Συγχαίρω λοιπόν, τους παίκτες της Κόνιασπορ“, δήλωσε ο “Ζοτς”, ο οποίος περιμένει να δει τους παίκτες του να ανεβάζουν στροφές τις επόμενες μέρες, καθώς το Φάιναλ φορ της Ευρωλίγκα πλησιάζει.