Κεντρική Ελλάδα ΣΕΠΚ Το ραντεβού των προπονητών

Το ραντεβού των προπονητών

basketa

Ο Σύνδεσμος Ελλήνων Προπονητών Καλαθοσφαίρισης, όπως κάθε χρόνο έτσι κι εφέτος, θα κόψει την πρωτοχρονιάτικη πίτα του την Κυριακή 18 Ιανουαρίου στο ξενοδοχείο Athenaeum Intercontinental (αίθουσα “Αφροδίτη”, Λ. Συγγρού 89-93). Στο πλαίσιο της εκδήλωσης θα βραβευτούν όσοι προπονητές κατέκτησαν πρωτάθλημα ή άνοδο με την ομάδα τους.

Αναλυτικότερα όσοι θα βραβευτούν:

ΕΘΝΙΚΕΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ
ΚΥΠΕΛΛΟ ΑΝΔΡΩΝ
Αργύρης Πεδουλάκης (ΚΑΕ Παναθηναϊκός)
Α2
Βαγγέλης Ζιάγκος (ΑΕΚ)
Βασίλης Νιπεργιάλης (ΑΣΑ Κόροιβος)
Β’ ΕΘΝΙΚΗ
Κώστας Παπαμάρκος (Αετός ΓΑΣ)
Μάριος Γούναρης (Εθνικός ΟΦΠΦ)
Γ ΕΘΝΙΚΗ
Μάκης Γιατράς (ΑΣΠ Προμηθέας)
Βασίλης Μπρατσιάκος (ΓΣ Κύμης)
Σάββας Συμεωνίδης (ΑΣ Παπάγου)
Ανδρέας Πολέμης (ΑΟ Φάρος Κερατσινίου)
Α1 ΓΥΝΑΙΚΩΝ – ΚΥΠΕΛΛΟ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
Ελένη Καπογιάννη (ΑΕ Σουρμένων – Ελληνικό)
Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ
Στέφανος Παπασπυριδάκος (ΑΟ Τερψιθέας Γλυφάδας)

ΤΟΠΙΚΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΑ ΑΝΔΡΩΝ
ΕΣΚΑ ΑΝΔΡΩΝ
Γιάννης Παύλος (ΑΣ Διαγόρας Δρυοπιδέων)
Τάσος Νικητόπουλος (ΓΣ Προμηθέας)
Α’ ΕΣΚΑΝΑ ΑΝΔΡΩΝ
Γιάννης Γρίβας (Μανδραϊκός ΑΟ)
Β’ ΕΣΚΑΝΑ
Μάνος Μανουσέλης (Πρωτέας Βούλας ΑΕΟ)
Γ’ ΕΣΚΑΝΑ ΑΝΔΡΩΝ
Μάκης Ποτόσογλου (Πειραϊκός Σύνδεσμος)
Δ’ ΕΣΚΑΝΑ ΑΝΔΡΩΝ
Κώστας Τάσος (Δάφνη Αγίου Δημητρίου ΑΟ)
Β’ ΕΣΚΑ ΑΝΔΡΩΝ
Κυριάκος Κοσμίδης (ΦΕΑ ΝΦ-ΝΧ)
Μιχάλης Μιχελάκος (ΑΟ Τρίτων)
Γιάννης Θεολογίτης (ΑΟ Νέας Ιωνίας)
Γ’ ΕΣΚΑ ΑΝΔΡΩΝ
Γιάννης Γιαννόπουλος (ΠΑΟ Θρίαμβος Αθηνών Δάφνης)
Αθηνά Ζέρβα (ΑΟ Πρωτέας)
Μιχάλης Γρυλλιωνάκης (ΑΟ Ίρις Πετρούπολης)
Γιώργος Κεφάλας (ΑΕ Αχιλλέας)
ΕΣΚΑΒΔΕ ΑΝΔΡΩΝ
Μιχάλης Θάνος (Αίολος Αστακού)
ΤΕ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΩΝ ΑΝΔΡΩΝ
Παναγιώτης Παπακώστας (ΑΣ Αρχαγγέλου «Άγιοι Θεόδωροι»)
ΕΚΑΣΚ ΑΝΔΡΩΝ
Βαγγέλης Θεοδωρουλάκης (Ακαδημία Καλαθοσφαίρισης Ρεθύμνου)
Α’ ΕΣΚΑΣΕ
Αποστόλης Αναστασίου (ΕΣ Κάδμος Θηβών)
Α1 ΕΣΚΑΚ
Άκης Καλαϊτζάκης (ΑΟ Κρανιδίου)
ΕΣΚΑΗ
Σπύρος Δεράος (ΑΓΣ Κεραυνός Αιγίου)

ΤΟΠΙΚΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
Α’ ΕΣΚΑΝΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
Αντώνης Μπουμπούς (Δάφνη Αγίου Δημητρίου ΑΟ)
Α’ ΕΣΚΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
Ελένη Μίχα (ΑΟ Αρης Πετρούπολης)
Β’ ΕΣΚΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
Ελένη Καλαϊτζάκη (ΑΕΚ Περιστερίου Δυτικών προαστίων)
Γιάννης Γερεουδάκη (ΓΣ Ηλιούπολη)
Μιχάλης Ματζάκος (ΑΟΝΝΕ Αμαζόνες)
Γ’ ΕΣΚΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
Δημήτρης Σιλιόγκας (ΑΟ Κρόνος Γέρακα)
ΕΚΑΣΚ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
Κώστας Πλευράκης (ΟΚΑ Αρκάδι)

ΜΙΚΡΩΝ ΗΛΙΚΙΩΝ
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΕΦΗΒΩΝ
Βαγγέλης Δεγαΐτας (Πανιώνιος Γ.Σ.)
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΝΕΑΝΙΔΩΝ
Γρηγόρης Τασιόπουλος (Πρωτέας Βούλας ΑΕΟ)
ΕΣΚΑ ΕΦΗΒΩΝ
Κώστας Παπαδόπουλος (ΑΟ Παναθηναϊκός)
ΕΣΚΑ ΠΑΙΔΩΝ
Τάκης Μπακογιώργος (ΑΣΕ Δούκας)
ΕΣΚΑ ΝΕΑΝΙΔΕΣ
Απόστολος Παναγόπουλος (ΑΟ Παναθηναϊκός)
ΕΣΚΑΝΑ ΕΦΗΒΟΙ
Βαγγέλης Δεγαΐτας (Πανιώνιος Γ.Σ.)
ΕΣΚΑΝΑ ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ
(Κρόνος Αγ. Δημητρίου)
ΕΣΚΑΝΑ ΝΕΑΝΙΔΕΣ
Γρηγόρης Τασιόπουλος (Πρωτέας Βούλας ΑΕΟ)

Περισσότερα σχετικά άρθρα
  • Όταν μιλάει η… έδρα

    Για δεύτερη φορά μέσα σε 5 χρόνια η Κωνσταντινούπολη και το “Σινάν Ερντέμ” θα …
  • Της έχει πάρει… τον αέρα (pics, vids)

    Για τέταρτη φορά τα τελευταία έξι χρόνια, Ολυμπιακός και ΤΣΣΚΑ Μόσχας θα διασταυρώσουν τα …
  • Όπως το 2013 (vids)

    Ύστερα από την προχθεσινή εντός έδρας ήττα της Μπασκόνια από τη Ζαλγκίρις, ο Ολυμπιακός θα…
Περισσότερα από Διονύσης Διονυσόπουλος
Περισσότερα σε ΣΕΠΚ

Δειτε επισης

Καπογιάννη: “Σημαντικό να ανταλλάσσουμε γνώσεις και εμπειρίες”

Η Ελένη Καπογιάννη παρακολούθησε ως θεατής το Διεθνές Σεμινάριο του ΣΕΠΚ “Αθήνα 2019…