Κεντρική Γ' Εθνική National League 2 (2ος, 3ος, 4ος Όμιλος): Το πρόγραμμα Play Off/Play Out

National League 2 (2ος, 3ος, 4ος Όμιλος): Το πρόγραμμα Play Off/Play Out

kalampogias ikaros kallitheas pannaxiakos jpg

Γνωστό έγινε το πρόγραμμα των Play Off/Play Out της National League 2.

Η κανονική περίοδος της National League 1 ολοκληρώθηκε για τον 2, 3, και4 όμιλο και τη σκυτάλη παίρνουν τα play off και τα play out. Η ΕΟΚ με ανακοίνωση της γνωστοποίησε το πρόγραμμα της «τελικής ευθείας»

2ος Όμιλος/Play Off

1η Αγωνιστική

ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ
07/04/24 17.00 ΔΑΙΣ ΔΟΥΚΑΣ – ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ. Α1
07/04/24 13.00 Δ. ΠΕΡΙΣΤΕΡΑΚΗΣ ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ – ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ Α2
2η Αγωνιστική

HM/NIA ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ
10/04/24 17.00 ΝΕΟ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ. – ΔΟΥΚΑΣ Α1
10/04/24 13.00 ΓΕΩΡΓΙΑ ΛΑΟΥΔΗ  ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ – ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ Α2
3η Αγωνιστική

ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ
14/04/24 17.00 ΔΑΙΣ ΑΣΕ ΔΟΥΚΑΣ – ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ. (εάν χρειαστεί) Α1
14/04/24 13.00 Δ. ΠΕΡΙΣΤΕΡΑΚΗΣ ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ – ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ  (εάν χρειαστεί) Α2
3ος Όμιλος

1η Αγωνιστική

ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ
07/04/24 17.00 Α’ ΜΟΣΧΑΤΟΥ  ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣ.- ΝΙΚΗ ΑΜΑΡ. Γ1
07/04/24 17.00 ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΕΡΜΗΣ ΑΡΓΥΡ. – ΠΟΡΦΥΡΑΣ Γ2
2η Αγωνιστική

ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ
10/04/24 17.00 ΚΟΚΚΙΝΙΑΣ ΑΜΑΡ. ΝΙΚΗ ΑΜΑΡ. – ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣ. Γ1
10/04/24 19.00 Π. ΣΑΛΠΕΑΣ ΠΟΡΦΥΡΑΣ – ΕΡΜΗΣ ΑΡΓΥΡ. Γ2
3η Αγωνιστική

ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ
14/04/24 17.00 Α’ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣ.- ΝΙΚΗ ΑΜΑΡ. (εάν χρειαστεί) Γ1
14/04/24 17.00 ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΕΡΜΗΣ ΑΡΓ. – ΠΟΡΦΥΡΑΣ (εάν χρειαστεί) Γ2
4ος Όμιλος

1η Αγωνιστική

ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ
07/04/24 17.00 ΔΑΚ ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΙΑΣ  ΚΑΣΤΟΡΙΑ – ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧ. Δ1
07/04/24 17.00 ΑΛΜΥΡΟΥ ΑΛΜΥΡΟΣ – ΑΕΤΟΙ ΒΕΡΟΙΑΣ Δ2
2η Αγωνιστική

ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ
10/04/24 19.00 ΣΙΔ. ΣΤΑΘΜΟΥ (Τ9) ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧ. – ΚΑΣΤΟΡΙΑ Δ1
10/04/24 17.00 ΔΑΚ ΒΙΚΕΛΑΣ ΜΑΚ. ΑΕΤΟΙ ΒΕΡΟΙΑΣ – ΑΛΜΥΡΟΣ Δ2

3η Αγωνιστική

ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ
14/04/24 17.00 ΔΑΚ ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΙΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑ – ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧ. (εάν χρειαστεί) Δ1
14/04/24 17.00 ΑΛΜΥΡΟΥ ΑΛΜΥΡΟΣ – ΑΕΤΟΙ ΒΕΡΟΙΑΣ (εάν χρειαστεί) Δ2

Το πρόγραμμα των play out :

2ος Όμιλος /Play Out

1η Αγωνιστική

ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ
07/04/24 17.00 ΕΣΠΕΡΟΥ ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛ. – ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓ.
07/04/24 17.00 Α. ΔΑΣΚΑΛΑΚΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑ – ΠΕΡΑ

2η Αγωνιστική

ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ
21/04/24 17.00 ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓ. – ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛ.
14/04/24 17.00 ΒΥΖΑΝΤΙΝΟ ΠΕΡΑ – ΕΛΕΥΣΙΝΑ

3η Αγωνιστική

ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ
27/04/24 17.00 ΕΣΠΕΡΟΥ ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛ. – ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓ. (εάν χρειαστεί)
21/04/24 17.00 Α. ΔΑΣΚΑΛΑΚΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑ – ΠΕΡΑ (εάν χρειαστεί)
3ος Ομιλος / Play Out

1η Αγωνιστική

ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ
07/04/24 17.00 Α’ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ – ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ
07/04/24 17.00 Β’ ΠΕΥΚΗΣ ΠΕΥΚΗ – ΗΡΑΚΛΕΙΟ

2η Αγωνιστική

ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ
14/04/24 17.00 ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ – ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ
14/04/24 17.00 ΛΙΝΤΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟ – ΠΕΥΚΗ

3η Αγωνιστική

ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ
21/04/24 17.00 Α’ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ – ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ (εάν χρειαστεί)
21/04/24 17.00 Β’ ΠΕΥΚΗΣ ΠΕΥΚΗ – ΗΡΑΚΛΕΙΟ (εάν χρειαστεί)
4ος Ομιλος / Play Out

1η Αγωνιστική

ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ
07/04/24 17.00 ΝΕΟ ΔΑΚ ΚΙΛΚΙΣ ΚΟΥΠΑ ΚΙΛΚΙΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ
07/04/24 17.00 ΕΚΠ. ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ ΜΑΣ ΕΚΠ. ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ –  ΑΡΓΟΣ ΟΡΕΣΤΙΚΟ

2η Αγωνιστική

ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ
14/04/24 17.00 ΕΑΚ ΒΟΛΟΥ  ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ – ΚΟΥΠΑ ΚΙΛΚΙΣ
14/04/24 17.00 ΔΑΚ ΑΡΓΟΥΣ ΟΡΕΣΤΙΚΟ ΑΡΓΟΣ ΟΡΕΣΤΙΚΟ – ΕΚΠ. ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ

3η Αγωνιστική

ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ
21/04/24 17.00 ΝΕΟ ΔΑΚ ΚΙΛΚΙΣ  ΚΟΥΠΑ ΚΙΛΚΙΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ (εάν χρειαστεί)
21/04/24 17.00 ΕΚΠ. ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ ΜΑΣ ΕΚΠ. ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ – ΑΡΓΟΣ ΟΡΕΣΤΙΚΟ (εάν χρειαστεί)

Περισσότερα σχετικά άρθρα
Περισσότερα από Άνθεα Κούρου
Περισσότερα σε Γ' Εθνική

Δειτε επισης

Σλούκας: «Παίξαμε έξυπνα, δεν ήταν αδιάφορο παιχνίδι»

Στη σημασία της αναμέτρησης στάθηκε ο Κώστας Σλούκας. Ο Παναθηναϊκός και ο Ολυμπιακός έδωσ…