Κεντρική Β' Εθνική National League 1: Πρόγραμμα Play Off/Play Out

National League 1: Πρόγραμμα Play Off/Play Out

ΕΦΑΟΖ - Πανελευσινιακός National League 1

Γνωστό έγινε το πρόγραμμα των Play Off/Play Out της National League 1.

Η κανονική περίοδος της National League 1 ολοκληρώθηκε και τη σκυτάλη παίρνουν τα play off και τα play out. Η ΕΟΚ με ανακοίνωση της γνωστοποίησε το πρόγραμμα της «τελικής ευθείας»…

Δείτε αναλυτικά το πρόγραμμα των αγώνων:

Play Off/1ος Όμιλος

1η Αγωνιστική                                                           

ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ  
06/04/24 19.00 Δ. ΠΕΡΙΣΤΕΡΑΚΗΣ ΝΑΞΟΣ ΤΑ ΦΑΝΑΡΙΑ – Π. ΦΑΛΗΡΟΥ Α1
06/04/24 17.00 ΜΙΧ. ΜΟΥΡΟΥΤΣΟΣ ΔΑΦΝΗ – ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ Α2

2η Αγωνιστική                                                           

ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ  
10/04/24 19.00 ΣΟΦΙΑ ΜΠΕΦΟΝ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ – ΝΑΞΟΥ ΤΑ ΦΑΝΑΡΙΑ Α1
10/04/24 19.30 ΤΑΚΗΣ ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ – ΔΑΦΝΗΣ Α2

3η Αγωνιστική                                                           

ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ  
13/04/24 19.00 Δ. ΠΕΡΙΣΤΕΡΑΚΗΣ ΑΠΑΣ ΝΑΞΟΥ ΤΑ ΦΑΝΑΡΙΑ-ΑΟ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ (εάν χρειαστεί) Α1
13/04/24 17.00 ΜΙΧ. ΜΟΥΡΟΥΤΣΟΣ ΔΑΦΝΗ – ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ

(εάν χρειαστεί)

Α2

Play Off/2ος Όμιλος

1η Αγωνιστική                                                           

ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ  
07/04/24 17.00 ΝΗΑΡ ΗΣΤ ΝΗΑΡ ΗΣΤ – ΑΙΟΛΟΣ ΑΓΥΙΑΣ Β1
07/04/24 12.30 ΚΑΤΣΙΜΗΔΕΙΟ ΙΚΑΡΟΙ ΤΡΙΚΑΛΩΝ – ΝΕΟ ΛΗΞΟΥΡΙΟΥ Β2

2η Αγωνιστική                                                           

ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ  
10/04/24 17.00 ΠΑΝ. ΑΛΕΞΙΩΤΙΣΣΑ ΑΙΟΛΟΣ ΑΓΥΙΑΣ –  ΝΗΑΡ ΗΣΤ Β1
11/04/24 13.30 ΛΗΞΟΥΡΙΟΥ ΝΕΟ ΛΗΞΟΥΡΙΟΥ –  ΙΚΑΡΟΙ ΤΡΙΚΑΛΩΝ Β2

3η Αγωνιστική                                                           

ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ  
13/04/24 17.00 ΝΗΑΡ ΗΣΤ ΝΗΑΡ ΗΣΤ – ΑΙΟΛΟΣ ΑΓΥΙΑΣ (εάν χρειαστεί) Β1
14/04/24 12.30 ΚΑΤΣΙΜΗΔΕΙΟ ΙΚΑΡΟΙ ΤΡΙΚΑΛΩΝ – ΝΕΟ ΛΗΞΟΥΡΙΟΥ (εάν χρειαστεί) Β2

Play Off/3ος Όμιλος

1η Αγωνιστική                                                           

ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ  
06/04/24 17.00 2ου ΛΥΚΕΙΟΥ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ – ΓΕΦΥΡΑ Γ1
06/04/24 17.00 Φ. ΑΜΟΙΡΙΔΗΣ ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΑΝΘΗΣ – ΔΕΚΑ Γ2

2η Αγωνιστική                                                           

ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ  
10/04/24 17.00 ΓΕΦΥΡΑΣ ΓΕΦΥΡΑΣ – ΚΟΜΟΤΗΝΗ Γ1
10/04/24 17.00 11ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΔΕΚΑ – ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΑΝΘΗΣ Γ2

3η Αγωνιστική                                                           

ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ  
13/04/24 17.00 2ου ΛΥΚΕΙΟΥ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ – ΓΕΦΥΡΑ (εάν χρειαστεί) Γ1
13/04/24 17.00 Φ. ΑΜΟΙΡΙΔΗΣ ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΑΝΘΗΣ – ΔΕΚΑ (εάν χρειαστεί) Γ2

Play Out /1ος Όμιλος

1η Αγωνιστική                                                           

ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ
06/04/24 17.00 ΔΗΜ. ΒΙΚΕΛΑΣ  ΚΗΦΙΣΙΑ – ΦΕΑ ΝΦ
13/04/24 17.00 ΠΑΓΚΡΑΤΙ – ΕΦΑΟΖ

2η Αγωνιστική                                                           

ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ
13/04/24 16.00 ΑΠ. ΚΟΝΤΟΣ ΦΕΑ ΝΦ – ΚΗΦΙΣΙΑ
20/04/24 17.00 ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΕΦΑΟΖ – ΠΑΓΚΡΑΤΙ

3η Αγωνιστική                                                           

ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ
20/04/24 17.00 ΔΗΜ. ΒΙΚΕΛΑΣ ΚΗΦΙΣΙΑ – ΦΕΑ  (εάν χρειαστεί)
27/04/24 17.00 ΜΕΤΣ ΠΑΓΚΡΑΤΙ – ΕΦΑΟΖ  (εάν χρειαστεί)

Play Out /2ος Όμιλος

1η Αγωνιστική                                                        

ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ
06/04/24 17.00 Ν. ΙΩΝΙΑΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ –  ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ

2η Αγωνιστική                                                        

ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ
13/04/24 17.00 ΔΑΚ ΓΡΕΒΕΝΩΝ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ – ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ

3η Αγωνιστική                                                        

ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ
20/04/24 17.00 Ν. ΙΩΝΙΑΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ – ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ (εάν χρειαστεί)

Play Out /3ος Όμιλος

1η Αγωνιστική                                                        

ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ
06/04/24 17.00 ΑΛΕΞ. ΔΗΜΟΓΛΟΥ ΚΑΒΑΛΑ – ΑΡΕΤΣΟΥ ΚΑΛ.
06/04/24 17.00 Δ. ΚΡΑΧΤΙΔΗΣ ΔΡΑΜΑ –  ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ

2η Αγωνιστική                                                        

ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ
13/04/24 17.00 ΔΑΚ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΑΡΕΤΣΟΥ ΚΑΛ. – ΚΑΒΑΛΑ
13/04/24 17.00 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ  ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ – ΔΡΑΜΑ

3η Αγωνιστική                                                        

ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ
20/04/24 17.00 ΑΛΕΞ. ΔΗΜΟΓΛΟΥ ΚΑΒΑΛΑ – ΑΟ ΑΡΕΤΣΟΥ ΚΑΛ. (εάν χρειαστεί)
20/04/24 17.00 Δ. ΚΡΑΧΤΙΔΗΣ ΚΑΟ ΔΡΑΜΑΣ –  ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ (εάν χρειαστεί)
Περισσότερα σχετικά άρθρα
Περισσότερα από Άνθεα Κούρου
Περισσότερα σε Β' Εθνική

Δειτε επισης

Σλούκας: «Παίξαμε έξυπνα, δεν ήταν αδιάφορο παιχνίδι»

Στη σημασία της αναμέτρησης στάθηκε ο Κώστας Σλούκας. Ο Παναθηναϊκός και ο Ολυμπιακός έδωσ…