Κεντρική Γ' Εθνική National League 2: Το πρόγραμμα της 17ης αγωνιστικής

National League 2: Το πρόγραμμα της 17ης αγωνιστικής

ΕΟΚ

Σπουδαίες αναμετρήσεις περιέχει η 17η αγωνιστική της National League 2.

Συνέχεια σήμερα στο πρωτάθλημα της National League 2 με τις αναμετρήσεις της 17ης αγωνιστικής στους πέντε ομίλους. Αναλυτικά το πρόγραμμα:

1ος Όμιλος

Κυριακή 25 Φεβρουαρίου

  • Αιγίου 17.00 Αστέρας Τεμένης-Προμηθέας 2014 Αντωνιάδης-Σπυρλιδάκης-Κουτίβης (Κοκορδάτος)
  • Κρυα Ιτέων 17.00 ΑΕ Γλαύκου Εσπέρου-Δόξα Πύρρου Άρτας Αργυρούδης-Οικονόμου-Αρτελάρης (Θεοδόσπουλος)
  • Γαργαλιάνων 17.00 Γαργαλιάνοι-Ιωάννινα ΣΚ Σκουλαρίκης-Πετράκης Ιωάν.-Στραγαλινός (Ηλιόπουλος)
  • Παναχαϊκής 17.00 Παναχαϊκή-Αργοναύτης Ν. Κίου Κούλης Κ.-Ραπτογιάννης-Αλεξόπουλος Χρ. (Σπυρόπουλος)
  • Νέο Ιωαννίνων 17.00 ΑΓΣ Ιωαννίνων-Αχαγιά 82 Ελευθεριάδης-Δώνης-Τογανίδου (Τζαμάκου)
  • Κέρκυρας 17.00 Ιόνιος-ΚΑΕ Παραμυθιάς Καντερές-Ηλιόπουλος-Μιχέλης (Μιχαλόπουλος)

2ος Όμιλος

Κυριακή 25 Φεβρουαρίου

  • Ραφήνας 17.00 Αργοναύτης Τρίγλιας-Κρόνος Αγ. Δημητρίου Μαυρέλης-Χρόνης-Αυγερινός (Φραγκιαδάκης)
  • Εσπέρου 17.00 Ίκαρος Καλλιθέας-ΚΑΟΚ Παλαίμων Τσάλας-Κωστής-Γεωργιλάκης (Παπάντος)
  • Α. Δασκαλάκης 17.00 ΑΚ Μπάσκετ Ελευσίνας-Δούκας Σπυρόπουλος Σπ.-Γεωργόπουλος-Κολίλας (Παπαφωτίου)
  • Βυζαντινό 13.00 Πέρα-Πανναξιακός Ελ Ανύ-Διαμαντής-Θεοδοσόπουλος (Ζερβούδης)
  • Διώνης 17.00 Πικέρμι-ΚΑΠ Βελέντζας-Σάλτας-Διόλατζης (Αλετράς)

3ος Όμιλος

Κυριακή 25 Φεβρουαρίου:

  • Κοκκινιάς 17.00 Νίκη Αμαρουσίου-ΑΟΚ Χανιά Μαρουδιάς-Καλαβρός-Κουλουμπαρίτσης (Θωμάς).
  • Αντ. Τρίτσης 17.00 ΚΟ Χολαργού-Ελευθερία Μοσχάτου Μπούκας-Περδετζόγλου-Γερός (Γιαλιάς).
  • Β΄ Πεύκης 17.00 Πεύκη-Ηλιούπολη Χρηστίδης Ηλ.-Βαγγάλης-Παλογέλης (Δήμου).
    1ο Χαϊδαρίου 15.00 Δάφνη Δ. – Ηράκλειο Σπυρόπουλος Αντ.-Μυζίκας-Πουλάκης (Παππάς).
  • Αργοναύτες 17.00 Ερμής Αργυρούπολης-Πορφύρας Κιουλάφας-Γαραντζιώτης-Καραπαπάς (Σταθούλης).
  • Γ. Κακούρης 17.00 Ένωση Ιλίου-Αγ. Αναργύρων Χριστοδουλάκης-Αναστασόπουλος Β.-Βαλουξής (Καφετζέλης).

4ος Όμιλος
Κυριακή 25 Φεβρουαρίου

  • Αγ. Θωμά 18.30 ΑΕ Λάρισας-Καστοριά Σαρακενίδης-Κασούμης-Ρώτας (Γκούτας)
  • ΕΑΚ Βόλου 17.00 Ολυμπιακός Β.-Τιτάνες Παλαμά Παζώλης-Ντόντης-Μιχέλη (Βαρνάς)
  • Αλμυρού 17.00 Αλμυρός-Τρίκαλα Κοντογιάννης-Αναστασιάδης Β. (Τοπαλίδης)
  • Κιλκίς (Ν) 17.00 Κου.Πα. Κιλκίς-Πιερικός Αρχέλαος Βασιλόπουλος-Αθανασιάδης Αθ.-Κλεπουσνιώτου (Γκαντίδης).
  • Βικέλας 17.00 Αετοί Βέροιας-Άργος Ορεστικό Εκίζογλου-Κούρογλου-Γιατρόπουλος (Ντόγκας)

5ος Όμιλος

Κυριακή 25 Φεβρουαρίου

  • Αλεξάνδρειο 17.00 Ναύαρχος Βότσης-Ρούπελ Σιδηροκάστρου Γιαννούλης-Μπουγλός Π.-Κοντοστάθης (Παραλικίδης).
  • Ν. Μουδανιών 17.00 Ακαδ. Μπάσκετ Μουδανιών-Όλυμπος ΕΚΕ Λαδάς-Γκαρτζονίκας-Γκαντίδης Μ. (Μανιός).
  • Χ. Χριστοδούλου 17.00 Ασπίς Ξάνθης-ΓΑΣ Βασιλικών Χατζηχαρίσης-Λυγούρας-Νικολαΐδης (Σαλικίδης).
  • ΔΑΚ Ποταμουδιών 17.00 ΜΠΑΣ Αγ. Βαρβάρας-Εθνικός Λαγυνών Ξενικάκης-Θεοδωρίδης-Δημούδης (Μπρίγκος).
  • Διαβατών 17.00 Ιωνικός Ιωνίας-ΚΑΟΧ Ευρώπη 87 Νέδογλου-Καντζουρίδης-Καννής (Τοζακίδης)

Τρίτη 27 Φεβρουαρίου

Λ. Παπαδόπουλος 21.30 Σταυρούπολη ΕΚ-Ευκαρπία Σιταρίδης-Καραβάς-Σμπρίνης (Αργυρού)

Τετάρτη 28 Φεβρουαρίου

Διαβατών 18.00 Ιωνικός Ιωνίας-Ασπίς Ξάνθης Τοπαλίδης-Γκαρτζονίκας-Νικολαΐδης (Σιμητόπουλος)

Περισσότερα σχετικά άρθρα
Περισσότερα από Άνθεα Κούρου
Περισσότερα σε Γ' Εθνική

Δειτε επισης

Ρεάλ – Ολυμπιακός 87-76 (vid)

Η Ρεάλ στον τελικό, άργησε να μπει στο ματς ο Ολυμπιακός. Όταν δέχεσαι 28 πόντους σε κάθε …