Κεντρική Ελλάδα ΕΟΚ Οι διαιτητές και οι κομισάριοι σε Κύπελλο Ανδρών και Γυναικών

Οι διαιτητές και οι κομισάριοι σε Κύπελλο Ανδρών και Γυναικών

ΕΟΚ

Οι διαιτητές και οι κομισάριοι του Κυπέλου Ανδρών και Γυναικών.

Η ΕΟΚ με ανακοίνωση της γνωστοποίησε τους διαιτητές και τους κομισάριους της 2ης αγωνιστικής της Α’ Φάσης του Κυπέλλου Ελλάδας Ανδρών καθώς και της 1ης αγωνιστικής της Α’ Φάσης του Κυπέλλου Ελλάδας Γυναικών.

Αναλυτικά οι διαιτητές και οι κομισάριοι στους Άνδρες:

National League 1
Τετάρτη 20/9
Γ. Γεννηματάς 17.00 Πρωτέας Β.- Εθνικός Λιβαδειάς Κατσαπρακάκης-Αγγελής-Χατζημάρκος (Παπάντος).

Σοφία Μπεφόν 17.00 Π. Φάληρο – Δάφνη Κονταράτος – Σιδερής-Καψιώχας (Φραγκιαδάκης).

Παν. Αλεξιώτισσας 17.00 Αίολος Αγυιάς – ΑΠΑΣ Νάξου Τα Φανάρια Φασόλης-Κουτσοδήμος-Μπαβέλας (Σπυρόπουλος).

Σάββατο 23/9

Ληξουρίου 14.00 ΝΕΟ Ληξουρίου-ΑΕΝ Κηφισιάς Τσακιράκη-Λογοθέτης-Καμήτσος (Κολλάρος).

National League 2
Τετάρτη 20/9

Βυζαντινό 19.30 Πέρα – Δούκας Μπερέτσος – Τζιμινίδης – Αλεξόπουλος Παν. (Δραμεσιώτης).

Α’ Ηλιούπολης 18.30 Δάφνη Δ.- Ηλιούπολη Καραπαπάς – Τριανταφύλλου-Ψύχας (Ζουμπούλης).

Γ. Λαούδη 19.30 ΚΑΠ – Ελευσίνα Ευφραιμίδης – Ανδρεόπουλος – Παπαδόπουλος Ανδ. (Αλετράς).

Ιωαννίνων (Ν) 17.00 Ιωάννινα ΣΚ – ΜΠΑΣ Αγ. Βαρβάρας Χάνος – Σταμπουλής-Νικολαϊδης (Καραδήμας).

Αλμυρού 17.00 Αλμυρός – Δόξα Πύρρου Άρτας Δικταπανίδης – Αγραφιώτης Β.-Σκρίνος (Μόρφη).

Λ. Παπαδόπουλος 19.00 Σταυρούπολη ΕΚ – Άργος Ορεστικό Νέδογλου – Τοπαλίδης-Αναστασιάδης Π. (Μοσχοτόγλου).

Κυριακή 24/9

Αγ. Δημητρίου (Ν) 17.00 Κρόνος Αγ. Δημητρίου – ΚΟ Χολαργού Γαραντζιώτης – Τούσης-Βαγγάλης (Διμπινούδης).

Οι διαιτητές και οι κομισάριοι της 1ης αγωνιστικής της Α’ Φάσης του Κυπέλλου Ελλάδας Γυναικών είναι οι εξής:

Τετάρτη 20/9

Υμηττού 21.30 Αμύντας – Ιωνικός ΝΦ Γερός – Ρώτας (Ζερβούδης).

Αγ. Δημητρίου 19.30 Κρόνος Αγ. Δημητρίου-Αγ. Παρασκευή Κουτίβης – Στραγαλινός (Σκανίκας).

Ανθούπολης 21.00 ΑΕΚ Περιστερίου – ΚΑΟ Μελισσίων Οικονόμου-Χρήστου (Φλώρος).

Κοιλάδας 19.30 Πανσερραϊκός-Αναγέννηση Ν.Ρ. Λαδάς – Γκαντίδης Μ. (Δραγκίογλου).

Αλεξάνδρειο 18.30 Άρης-Ιωάννινα ΣΚ Παπαδόπουλος Γρ. – Τογανίδου (Αργυρού).

Τετάρτη 27/9

Αλ. Δημόγλου 19.00 Πάνθηρες – Παναθλητικός Δημούδης Α.- Μαρτυγάκης (Μπρίγκος)

 

 

Περισσότερα σχετικά άρθρα
Περισσότερα από Άνθεα Κούρου
Περισσότερα σε ΕΟΚ

Δειτε επισης

ΔΕΑΒ: Κλήθηκαν σε απολογία Πανιώνιος και Ηρακλής

Στη ΔΕΑΒ κλήθηκαν Πανιώνιος και Ηρακλής. Η Επιτροπή Αντιμετώπισης της Βίας μετά τα επεισόδ…