Το TOP10 της εβδομάδας που πέρασε εμπεριέχει θεαματικές φάσεις τόσο από τα πλέι οφ που είναι σε εξέλιξη, όσο και από το δροσερό summer league. Στο Νο 1, αυτοδύναμος και ισχυρός βρίσκεται ο Φώτης Ευμορφόπουλος από τον Φωκιανό, που με τη βόμβα τριών πόντων χάρισε τη νίκη τη νίκη στην ομάδα του!
Κροατία – Ελλάδα: Η άφιξη της «γαλανόλευκης» στο ΣΕΦ
Η άφιξη της Εθνικής στο ΣΕΦ Το αντιπροσωπευτικό μας συγκρότημα έφτασε στο "Στάδιο Ειρήνης και Φιλίας", ενόψει του τελικού του...
ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ