Ειδικό αφιέρωμα αυτή την εβδομάδα στα Blocks, καθώς ο έλεγχος της στρατόσφαιρας έγινε από τους ειδικούς ελεγκτές εναέριας κυκλοφορίας του Atlas Basket. Πρώτος και καλύτερος ήταν ο Αλέξανδρος Μαρούλης των People Cafe, που σταμάτησε τον αντίπαλο του σα να έπαιζε βόλεϊ, με καταπληκτικό κάθετο άλμα!
Κροατία – Ελλάδα: Η άφιξη της «γαλανόλευκης» στο ΣΕΦ
Η άφιξη της Εθνικής στο ΣΕΦ Το αντιπροσωπευτικό μας συγκρότημα έφτασε στο "Στάδιο Ειρήνης και Φιλίας", ενόψει του τελικού του...
ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ