Κεντρική Ελλάδα ΕΣΚΑ ΕΣΚΑ: Α’ γυναικών play offs

ΕΣΚΑ: Α’ γυναικών play offs

ΕΣΚΑ

Με τους αγώνες ανόδου και υποβιβασμού συνεχίζεται η Α’ ΕΣΚΑ γυναικών.

ΑΓΩΝΕΣ ΑΝΟΔΟΥ (Play Offs)

ΑΟ ΚΡΟΝΟΣ ΓΕΡΑΚΑ- ΓΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ 51-58
Διαιτητές: Αντωνόπουλος, Μακρής
Δεκάλεπτα: 12-12, 25-28, 37-47, 51-58
Κρόνος Γέρακα ( Κόμης): Χατζηνικολή, Σκαμαντζούρα 11 (2), Λαντζανάκη 8, Παπαντώνη, Αγιάσογλου, Τζιοβαρα 10, Κασιμάτη 2, Σπυρίδωνος 1, Μυριούνη 19
Προμηθέας (Σκαρογιάννη, Κεμαβορ): Καραβέλη 4, Κασίμη, Κοντοέ 4, Πέτρου 8, Βαγδατλή 4, Κατσαρέλια 16 (2), Κυρίδη 2, Μπεζαϊτη 4, Νικολέτου 6, Θεμιστοκλέους 10

ΑΚΟ ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ- ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ 69-78
Διαιτητές: Χριστοδουλάκης, Λεβεντάκος
Δεκάλεπτα: 14-14, 33-37, 52-54, 67-67 (καν.διάρκεια), 69-78 (παρ.)
Άρης Χολαργού (Βερροιόπουλος, Αξαρλής): Τσότρα 6, Χαλικοπούλου 2, Παπαδρόσου 17 (1), Καβάσιλα, Βαφειάδη 10, Καββαδία 6 (2), Μπετκα, Νιννη 12 (1), Κανιαδάκη, Ζουρτσάνου 12, Καντελη 4
Άμιλλα ( Γουναρά, Τουρκάμπι): Παπακώστα, Γκανια 21 (5), Αζμανίδου 9 (1), Μόσχου 2, Λυκούδη 4, Αμίτση, Ζέρβα 9, Οικονόμου, Νιξίνα 8, Μούκα 25 (4)

ΑΕΝ ΚΗΦΙΣΙΑΣ- ΠΑΟ ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ 68-53
Διαιτητές : Καφαντάρης, Κουτιβής
Δεκάλεπτα: 16-2, 36-20, 55-35, 68-53
Κηφισιά(Κατρά, Μαύρου): Μαντά, Τσέρου, Μολφέτα 7(1), Τζίμη 10(1), Σικιαρίδη 6, Γάλλου 21(2), Γλύνου 11(1), Πολίτη 7, Σταυροπούλου, Αχμετ 2, Λιγκρή 4
Δόξα Βύρωνος(Τριανταφύλλου, Δημουλά): Τριανταφύλλου 2, Δαουση 22, Μπακαλακη, Οικονομου 2, Κρικέτου, Λιβέρη 8(2), Βελιετσανου, Λιτσα, Τριριμπαση 5, Ευαταθιου 4, Τσιλιμπαρη 10

ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ- ΦΟ ΤΟΥΦΑΣ 59-43
Διαιτητές: Σπυρλιδάκης, Ψύχας
Δεκάλεπτα: 24-10, 32-26, 47-35, 59-43
Ιωνικός (Σκαλωμένος, Κουκής): Μάρκου 3, Καμπουράκη 16 (2), Λέρη Ο. 9, Ψωμά 2, Κατσούλα, Λέρη Κ. 11, Ζιου, Τζιώλου 2, Μισυρη, Καμαράδου 13 (3), Σωτηροπούλου 1, Σταμέλου 2
Τούφα (Παπαδέλος): Καραβέλη 2, Χειλάκη 8 (1), Καββαδά 15 (4), Πανοπούλου 5, Καμπούρη, Σελούλη 3, Νομικού 7 (1), Ρουσουνέλου, Τσουλούφη, Αναγνώστου 3 (1)

ΑΓΩΝΕΣ ΥΠΟΒΙΒΑΣΜΟΥ (Play Outs)

ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ- ΑΕΣ ΕΝΩΣΗ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ 59-45
Διαιτητές: Ιασωνίδης, Μπον
Δεκάλεπτα: 16-12, 34-23, 43-31, 59-45
Παγκράτι (Αντωνόπουλος, Σταμούλης): Γαλιατσάτου 11 (1), Γεωργουσοπούλου, Βροχίδου Π. 4 (1), Βροχίδου Σ. 6 (2), Καραμπεσίνη 4, Μπάκα, Καβακίδου, Καραδήμα, Χαρίση 10, Μακρυνίκα 12, Καραβασίλη 6, Μαρούδα 6
Ένωση Γαλατσίου (Μουζάκης): Κουγιάνου 2, Ζαρανη 19 (1), Τσαπραϊλη, Ανδρέου, Δουλβαρη 14 (3), Χατζοπούλου, Μπέκε, Κράββαρη 3 (1), Σαββίδου, Γλυνού 2, Κρητικού 5 (1)

ΕΣΚΔ Ν. ΙΩΝΙΑΣ- ΠΑΟ ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘ.ΔΑΦ. 55-34
Διαιτητές: Σουρλιδάκης, Ψύχας
Δεκάλεπτα: 17-12, 31-17, 43-25, 55-34
Ν.Ιωνία (Βάννου, Γάκης): Γρηγοράκη 3, Μπούση, Γαβριήλ 4, Πέππα 14, Πανδή 3 (1), Κυρίδη 1, Γαλάνη 2, Ανδρεοπούλου, Γκουρτσιάνη 7, Αγαλιώτη 2, Σακελλαρίδου 9, Ασημακοπούλου 10
Θριάμβος (Σοϊλεμετζίδης): Χασαπίδου Η., Καραγκούνη 15 (2), Καναβάρου 6, Χασαπίδου Σ. 2, Σωτηρίου 1, Λεμπέση 6, Μπαρμπάνη 2, Μαστροπέτρου, Τακίδη 2, Χισάι

ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ- ΜΕΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ 29-60
Διαιτητές: Αμπελίδης, Μαλακατές
Δεκάλεπτα: 13-20, 14-37, 18-51, 29-60
Άρης Πετρούπολης (Μέτος) : Μπαμπαλίκη, Ρουσσάκη, Λαμτζια 8(1), Καρτσωνάκη, Κουτσούκη 6(2), Γρυπάρη 3(1), Μπουχλη 1, Νουλη 4, Ταραμα 7.
Μαραθώνας (Λεμποτέσης, Δενδρολιβανά): Χρυσινα Α.-Μ. 10, Χρυσινα Ε.-Δ. 16, Χρυσινα Δ. 9, Δόριζα, Λαγού 4, Στανι 18, Φιλιππάκη 3

Περισσότερα σχετικά άρθρα
Περισσότερα από eBasket.gr
Περισσότερα σε ΕΣΚΑ

Δειτε επισης

Προμηθέας Χαλανδρίου: Τίμησε την Ανδρική ομάδα μπάσκετ του 2014-2015

Ο Προμηθέας Χαλανδρίου τίμησε την Ανδρική ομάδα μπάσκετ του 2014-2015 στο κλειστό Μάρκος Π…