Κεντρική Β' Εθνική Β’ Εθνική: Οι διαιτητές και κομισάριοι της αγωνιστικής

Β’ Εθνική: Οι διαιτητές και κομισάριοι της αγωνιστικής

Β' Εθνικη

Οι διαιτητές και οι κομισάριοι των αγώνων της Β’ Εθνικής Ανδρών, είναι:

1ος Όμιλος (15η αγωνιστική)

Κυριακή 13 Φεβρουαρίου

Τ. Βογιατζής 17.00 Πανελευσινιακός-ΑΕ Ν. Κηφισιάς Χρηστίδης Π.-Κοντογιάννης-Αντωνιάδης (Σταματόπουλος)

Π. Σαλπέας 18.00 Εθνικός-ΦΕΑ ΝΦ/ΝΧ Καραβίτης-Κονταράτος-Τεφτίκης (Μπουρνάς)

Εσπέρου 18.00 Έσπερος-Παπάγου Μηλαπίδης-Παπαφωτίου-Χριστοδουλάκης (Ζώης)

Β΄Κλειστό Κακούρης 17.00 Ένωση Ιλίου-Αχαγιά 82 Ασλανίδης-Ροδίτης-Αγγελής (Κουλούρης)

Ν. Πεντέλης 13.30 Πεντέλη-Φανάρια Νάξου Φάκαρος-Κουτσοδήμος-Καραμπιτσάκος (Φαλούκας)

Ραφήνας 17.00 Αργοναύτης Τρ.-ΚΑΟ Κορίνθου Τσακαλογιάννης-Τσακιράκη-Ελ Ανύ (Λιμνιάτης)

2ος Όμιλος (15η αγωνιστική)

Κυριακή 13 Φεβρουαρίου

Αγ. Θωμά 16.15 Δούκας-ΑΟΚ Χανιά Καρακάσης-Καμήτσος-Λάμπος (Μπίκας)

Μ. Λοϊζος 19.00 Άρης Ν.-Ηλυσιακός Ορφανός Ιορδ.-Καλογριάς-Κοτσίρης (Πετράκης Μιχ.)

ΒΑΚ 17.00 ΟΦΗ-Πρωτέας Β. Τσάτσης-Φασόλης-Κουκουλεκίδης Β. (Μαγκανάς)

ΝΕΜ BC Arena 17.00 ΟΦΗ-Πρωτέας Β. Αργυρούδης-Καρακωνσταντόπουλος-Τηγάνης (Τεφτίκης)

1ο Μάνδρας 17.00 Μανδραϊκός-Κρόνος Αγ. Δημητρίου Αποστολίδης Β.-Χρηστίδης Ηλ.-Αυγερινός (Δραμεσιώτης)

Α. Βαρίκας 17.00 Πανιώνιος-Αιγάλεω Δημάδης-Ουσταμπασίδης-Παπαδόπουλος Χ. (Ελευθεριάδης Γ.)

Σ. Μπεφόν 17.00 Π. Φάληρο-ΚΑΟ Μελισσίων Κοϊμτζόγλου-Γρίβα-Κούλης Χ. (Ηπιώτης)

3ος Όμιλος (15η αγωνιστική)

Κυριακή 13 Φεβρουαρίου

Μπάρας 17.00 Ίκαροι Τρικάλων-ΑΓΣ Ιωαννίνων Μαραμής-Παζώλης-Βασιλόπουλος (Γκαρζονίκας)

Κατσιμήδου 17.00 Αίολος Τρικάλων-Μελίκη Δολγύρας-Γεωργούλης-Γιαννούλης (Χλωρός)

ΕΑΚ Βόλου 17.00 Ολυμπιακός Β.-Δόξα Λευκάδας Ταρενίδης Στ.-Τσιρτσιμάλης-Αναστασιάδης Β. (Τσιργούλας)

Ν. Ιωνίας 17.00 Νίκη Βόλου-Τιτάνες Παλαμά Ευφραιμίδης-Ταρενίδης Κ.-Χρυσάφης (Μηναρετζόπουλος)

Ιωαννίνων (Ν) 17.00 Ιωάννινα ΣΚ-Αναγέννηση Καρδίτσας Παπαγερίδης-Μελανίδης-Χατζηχαρίσης (Καραδήμας)

Σχηματαρίου 17.00 Ερμής Σχ.-Πρωτέας ΦΟ Γρεβενών Τζίμης-Λεβεντάκος-Σκουλαρίκης (Χριστοδούλου)

4ος Όμιλος (16η αγωνιστική)

Κυριακή 13 Φεβρουαρίου

Ευόσμου 17.00 Αίας Ευόσμου-Κομοτηνή Ντόγκας-Πράττος-Χατζηκώστας (Κασαπίδης)

Γέφυρας 17.00 Γέφυρα-Ερμής Λ. Λόρτος-Θεοδώρου-Δέλλας (Αστρεινίδης)

Σερρών 17.00 Πανσερραϊκός-ΧΑΝΘ Ελευθεριάδης Πλ.-Παπαγεωργίου-Λαδάς (Δραγκίογλου)

Ν. Μουδανιών 17.00 ΚΑΟΧ Ευρώπη 87-ΜΕΝΤ Αγραφιώτης Γρ.-Ηλιόπουλος-Τσάνταλη (Θωμόπουλος)

Πολυγύρου 17.00 Πολύγυρος-Μαχητές Πειραματικού Τσιαπλής-Παπανικολάου Γ.-Εκίζογλου (Μανιός)

Μακεδονικού 17.00 Μακεδονικός-ΑΟ Αρετσούς Καλαμαριάς Λουλουδιάδης-Τζιοπάνος Γ.-Παπαθανασίου Κ. (Δέλλας)

Περισσότερα σχετικά άρθρα
Περισσότερα από eBasket.gr
Περισσότερα σε Β' Εθνική

Δειτε επισης

Οι διαδικτυακές μεταδόσεις των Εθνικών Κατηγοριών

Σε live streaming παιχνίδια των Εθνικών Κατηγοριών Φουλ δράση θα έχουν και αυτό το Σαββατο…