Οπως έγινε γνωστό από την πλευρά του Άρη, ο Τζέιμς Κέλι θα βρίσκεται στη Θεσσαλονίκη την Πέμπτη. Εφόσον όλα κυλήσουν ομαλά σε ό,τι αφορά τις διαδικαστικές λεπτομέρειες για την συμμετοχή του στον αγώνα με το Λαύριο και εμφανιστεί έτοιμος στις προπονήσεις, θα είναι διαθέσιμος για το σαββατιάτικο ματς. Σε ένα αρνητικό ενδεχόμενο, μη συμμετοχής του στο παιχνίδι, διαθέσιμος θα είναι ο Μάικλ Φίνκε.
Άρης: Συνεχίζει με Μποχωρίδη
Παραμένει στον Άρη ο Λευτέρης Μποχωρίδης. Ο Λευτέρης Μποχωρίδης θα συνεχίσει να φοράει τη φανέλα του Άρη και την επόμενη...
ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ