Κεντρική Α1 ΕΣΑΚΕ Basket League: Το αναλυτικό πρόγραμμα μέχρι τις 28 Νοεμβρίου

Basket League: Το αναλυτικό πρόγραμμα μέχρι τις 28 Νοεμβρίου

Ο ΕΣΑΚΕ ανακοίνωσε το αγωνιστικό και τηλεοπτικό πρόγραμμα της 4ης και της 5ης αγωνιστικής της κανονικής περιόδου της Basket League και τους ορισμούς των εξ’ αναβολής αναμετρήσεων της 2ης και της 3ης αγωνιστικής.

Αναλυτικά:

 

BASKET LEAGUE

4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΣΑΒΒΑΤΟ 14-11-2020

ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΑΓΩΝΑΣ TV/Web – tv
Κ.Γ. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΔΑΚ ΚΑΛΥΘΙΩΝ 16:00 ΚΟΛΟΣΣΟΣ H HOTELS – ΛΑΥΡΙΟ MEGABOLT ΕΡΤ FLIX live
ΔΑΚ ΠΛΑΤΩΝ 17:00 ΙΩΝΙΚΟΣ BC HELLENIC COIN – ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΡΤ SPORTS & ΕΡΤ3 live
ΟΑΚΑ   ΑΕΚ – ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΑΝΑΒΟΛΗ
PAOK SPORTS ARENA   ΠΑΟΚ – ΛΑΡΙΣΑ BREAD FACTORY ΑΝΑΒΟΛΗ
ΚΥΡΙΑΚΗ 15-11-2020
Κ.Γ. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ «ΑΝΔΡΕΑΣ ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ» 17:00 ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ – ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ BAXI ΕΡΤ SPORTS & ΕΡΤ3 live
ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΟ 15:00 ΑΡΗΣ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΟΠΑΠ ΕΡΤ SPORTS & ΕΡΤ3 live
BASKET LEAGUE

ΑΓΩΝΑΣ ΕΞ ΑΝΑΒΟΛΗΣ 2ης ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗΣ

ΤΕΤΑΡΤΗ 18-11-2020

ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΑΓΩΝΑΣ TV/Web – tv
PAOK SPORTS ARENA 17:00 ΠΑΟΚ – ΛΑΥΡΙΟ MEGABOLT ΕΡΤ SPORTS & ΕΡΤ3 live
BASKET LEAGUE

ΑΓΩΝEΣ ΕΞ ΑΝΑΒΟΛΗΣ 3ης ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗΣ

ΤΕΤΑΡΤΗ 18-11-2020

ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΑΓΩΝΑΣ TV/Web – tv
ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ 20:00 ΗΡΑΚΛΗΣ – ΚΟΛΟΣΣΟΣ H HOTELS ΕΡΤ SPORTS & ΕΡΤ3 live
ΣΑΒΒΑΤΟ 28-11-2020
Κ.Γ. ΛΑΥΡΙΟΥ 17:00 ΛΑΥΡΙΟ MEGABOLT – ΑΡΗΣ ΕΡΤ SPORTS & ΕΡΤ3 live
BASKET LEAGUE

5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΣΑΒΒΑΤΟ 21-11-2020

ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΑΓΩΝΑΣ TV/Web – tv
ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ «ΜΙΧΑΛΗΣ ΚΟΥΣΗΣ» 19:30 ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ BAXI – ΑΕΚ ΕΡΤ SPORTS & ΕΡΤ3 live
ΕΑΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 17:00 ΛΑΡΙΣΑ BREAD FACTORY – ΑΡΗΣ ΕΡΤ FLIX live
ΔΑΚ «Δ. ΤΟΦΑΛΟΣ» 17:00 ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ – ΠΑΟΚ ΕΡΤ SPORTS & ΕΡΤ3 live
ΚΥΡΙΑΚΗ 22-11-2020
ΟΑΚΑ 19:30 ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΟΠΑΠ – ΚΟΛΟΣΣΟΣ H HOTELS ΕΡΤ SPORTS & ΕΡΤ3 live
ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ 17:00 ΗΡΑΚΛΗΣ – ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ ΕΡΤ SPORTS & ΕΡΤ3 live
Κ.Γ. ΛΑΥΡΙΟΥ 17:00 ΛΑΥΡΙΟ MEGABOLT – ΙΩΝΙΚΟΣ BC HELLENIC COIN ΕΡΤ FLIX live
Περισσότερα σχετικά άρθρα
Περισσότερα από Γιάννης Αρμάος
Περισσότερα σε ΕΣΑΚΕ

Δειτε επισης

Παναθηναϊκός: Όλοι μέσα πλην Φόστερ

Ο Παναθηναϊκός προετοιμάζεται για το εντός έδρας παιχνίδι με την Μπάγερν Μονάχου για την Ε…