Κεντρική Γ' Εθνική Οι διαιτητές της 14ης αγωνιστικής της Γ’ Εθνικής

Οι διαιτητές της 14ης αγωνιστικής της Γ’ Εθνικής

Οι διαιτητές και οι κομισάριοι της 14ης αγωνιστικής της Γ’ Εθνικής Ανδρών, είναι:

Κυριακή 26 Ιανουαρίου

1ος Όμιλος

Γλαύκου 17.00 Γλαύκος-Κορωπί Ασημακάκη-Διαμαντής (Θεοδοσόπουλος)

Ακράτας 17.00 Ακράτα-Ερμιόνη Αγγελής-Ντάσης (Κοκορδάτος)

Ν.Πέρκιζας 17.00 Χαλάνδρι-Νέο Ληξούρι Κοντίλης-Αντωνίου (Γολεγού)

Κορίνθου 17.00 ΚΑΟ Κορίνθου-ΣΔΥ Τρίπολης Κοτσίρης-Γαραντζιώτης (Καραλής)

Δ. Βικέλας 17.00 ΑΕ Ν. Κηφισιάς-Π. Φάληρο Κοτσώνης-Ναστούλης (Άκελ)

Αντ. Φώτσης 17.00 Ηλυσιακός-Άρης Ν. Χρηστίδης Ηλ.-Τούσης (Φαλούκας)

Κάτω Αχαγιάς 17.00 Αχαγιά 82-Παναχαϊκή Κωνσταντινίδου-Κωστής (Θεοδωρόπουλος)

2ος Όμιλος

Κροίσος Πέρσης 17.00 Μίλων-Ένωση Ιλίου Σκουλαρίκης-Βελέντζας (Παπαδόπουλος Κ.)

Κλαδισού 17.00 ΑΟΚ Χανιά-Ερμής Σχηματαρίου Χριστοδουλάκης-Μαρτινάκος (Πετράκης)

Ερ. Χατζόπουλος 17.00 Άρης Θήβας-Αργοναύτης Τρ. Κατσαπρακάκης-Ξυλάς (Χαράτσης)

Βυζαντινό ΑΚ 17.00 Πέρα-ΕΦΑΟ Ζωγράφου Ραχιώτης-Καλογεράκης (Αλετράς)

Ν. Φιλαδέλφειας 17.00 ΦΕΑ Νφ/ΝΧ-Κρόνος Αγ. Δημητρίου Πολυχρόνης-Παπαδόπουλος Χρ. (Παππάς)

Χίου 16.00 Βούρειος ΑΟΛ Χίου-ΑΚ Χαλκίδας Γεράνιος-Γιαννακόπουλος Φ. (Μάρης)

3ος Όμιλος

Αριδαίας 17.00 Αριδαία-Τιτάνες Παλαμά Αναστασιάδης-Κωνσταντινέλλης (Μελανίδης)

Μπάρας 17.00 Ίκαροι Τρ.-ΣΚ Ιωάννινα Πράττος-Κουκουλεκίδης (Χλωρός)

Μελίκης 17.00 Μελίκη-Φαίακας Κέρκυρας Παπαγερίδης-Χατζηκώστας (Καλότσης)

Ιωαννίνων (Ν) 17.00 ΑΓΣ Ιωαννίνων-Αίολος Τρικάλων Παπαγεωργίου-Εκίζογλου (Καραδήμας)

Ν. Ιωνίας 17.00 Νίκη Βόλου-Αναγέννηση Καρδίτσας Πιτσίλκας-Κοντογιάννης (Τσιργούλας)

Φλώρινας 17.00 Αριστοτέλης-Αετοί Βέροιας Γραικός-Βασιλόπουλος (Πλεξίδας)

4ος Όμιλος

Αμπελοκήπων 18.00 Ελπίς Αμπελοκήπων-Ασπίς Ξάνθης Μπουγλός Π. –Γκέκας (Παπαδόπουλος Κ.)

Μακεδονικού 18.00 Μακεδονικός-Απόλλων Καλαμαριάς Σαρακενίδης-Τσάνταλη (Σακελλαρίου)

Σερρών 18.00 Ίκαροι Σερρών-Πανσερραϊκός Αγραφιώτης Γρ.-Δέλλας (Δραγκίογλου)

ΜΕΝΤ 17.00 ΜΕΝΤ-Κένταυρος Καλ. Καρακώστας-Μπούγλος Ι. (Μήτσιου)

Μίκρας Β’ 17.00 Μ. Αλέξανδρος-Μαντουλίδης Τζιοπάνος Γ.-Κολοκυθάς (Κασαπίδης)

Φ. Αμοιρίδης 18.00 Λεύκιππος Ξάνθης-ΔΕΚΑ Χατζημπαλίδης-Χρυσάφης (Σαλικίδης)

Περισσότερα σχετικά άρθρα
Περισσότερα από Λάμπης Χαραλάμπους
Περισσότερα σε Γ' Εθνική

Δειτε επισης

Νίκη για ΝΕΟΛ, έπιασε τον Ηλυσιακό στην κορυφή του ομίλου

Με νίκη συνέχισε τις υποχρεώσεις του στο πρωτάθλημα της Γ’ Εθνικής ο ΝΕΟΛ, επικρατών…