Κεντρική Ελλάδα ΕΣΚΑ Β' ΕΣΚΑ Β΄ΕΣΚΑ: Τα αποτελέσματα της έκτης αγωνιστικής

Β΄ΕΣΚΑ: Τα αποτελέσματα της έκτης αγωνιστικής

Αήττητες παρέμειναν για ακόμη μία αγωνιστική η Νήαρ Ηστ και η Αχαρνής στον πρώτο όμιλο της Β΄ΕΣΚΑ, καθώς κέρδισαν το Κουκάκι με τη ΜΕΝ Ιλίου, αντίστοιχα. Στον δεύτερο όμιλο η μοναδική αήττητη ομάδα είναι ο Ευνικός, ο οποίος νίκησε τον ΑΟΝ Παλατιάνης και έκανε το 6/6.

Β’ ΕΣΚΑ ΑΝΔΡΩΝ
6η αγωνιστική
Τα αποτελέσματα
1ος ΟΜΙΛΟΣ:  

ΜΕΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΣ– ΑΕΣΑΦ ΚΟΥΡΟΣ 57-51 (photo)
ΑΕ ΑΙΟΛΟΣ ΤΑΥΡΟΣ- ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ. 57-76
ΑΟ ΚΑΡΕΑ- ΑΕΚ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ Δ.Π 45-48
ΑΧΑΡΝΗΣ ΛΦΜ– ΜΕΝ ΙΛΙΟΥ 61-43
ΠΑΟ ΚΟΥΚΑΚΙ- ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ 57-70
ΓΣ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ– ΓΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ 83-63
ΥΠΕΡΟΧΗ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ– ΓΣ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ 63-54

Τα φύλλα αγώνα :

ΜΕΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΣ 57
ΑΕΣΑΦ ΚΟΥΡΟΣ 51
Διαιτητές: Κάρδαρης, Ζακεστίδης
Δεκάλεπτα: 17-10, 29-29, 39-40, 57-51
Μαραθώνας (Αναστασόπουλος) Κάππος , Πρίφτης, Γριμάνης, Λιούτας, Συγγούνας 5(1) , Χαλδούπης 8(1), Ντάσης 12(3) ,Τοτόμης 1, Δημητρίου 7(1) ,Μάρκου 10, Δάγκλης 12, Ευαγγέλου 2
Κούρος: (Ψωμαδέρης): Παπαθεοδώρου 4 , Σπυρίδης, Καλούδης 15(1), Μπίρμπας 10, Δελλής 9, Γεωργαντάς, Παξινός 11(1), Ρέππας 2, Τσιούβας, Δρίτσας.

ΑΟ ΚΑΡΕΑ 45
ΑΕΚ ΠΕΡΙΣΤ. 48
Διαιτητές: Γιακείμη, Τερζής
Δεκάλεπτα: 12-2,  22-30, 30-40, 45-48
Kαρεας(Σουφλας, Πλουμης): Κοκοτσακης Φ., Κοκοτσακης Α. 12(2), Μαμαλακης 5, Μανουρης 4(1), Μαραμενος 2, Ουζουνιδης, Κοκοτσακης Σ 8, Παπαδημητρακης 4, Αποστολιδης 2, Θεοφανακης, Κοκοτσακης Γ., Δημητριου 8
ΑΕΚ Περ.(Γρυλιωνακης, Σταυροπουλος): Γκοτσης 3(1), Καμαρινοπουλος 1, Νινος, Μητσοπουλος 3(1), Νταγκινης, Μιχαλοπουλος, Μαρτζελης 10, Μπαρτσωκας, Σιδερης 19(1), Γεωργακοπουλος, Δημητροπουλος 9(2), Πετσανας 3

ΑΓΙΟΙ ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ 83
ΓΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ 63
Διαιτητές: Μαγκλογιάννης, Καλαβρός
Δεκάλεπτα: 20-21, 47-37, 62-50, 83-63
Αγ. Ανάργυροι (Μηλιωρίτσας,Φασουλόπουλος):Χαραλάμπους 10 (2), Παπακώστας 6, Λαγός 5, Τσίτος 17 (5), Λαμπίρης, Καραγιώργης 4, Μουράτος, Αθανασάκης 16, Χανιώτης 11 (3), Τουρλίδας, Μανωλάτος 7 (1), Καπετάνιος 7.
Προμηθέας( Ράπτης,Αντωνόπουλος):Κιούσης, Ζήκας, Πανταζής 4 (1), Καρακώστας 4, Τριχιας 7 (1), Λιακόπουλος 3 (1), Σαρακασίδης 11 (2), Μπάτσος 9, Αρτουσένκο 17 (3), Μπελέξης 3, Μιμανι, Κόρβιγκτον 5.

ΑΧΑΡΝΗΣ  61
ΜΕΝ ΙΛΙΟΥ 43
Διαιτητές: Αργυρούδης, Τούσης
Δεκάλεπτα: 12-18, 30-27, 45-35, 61-43
ΑΧΑΡΝΗΣ (Σουρμελής,Γεωργογάλας): Μαυρωτάς, Ζήβας 3, Καραθανασόπουλος, Βεκρής 11(3), Δουβλαντώνης 3 (1), Φέσκος 3, Ιγγλέζος 4, Βάνης 2,Λίτσος 24, Λαμπρόπουλος 10 (2),Γραμμένος, Κακουλίδης 1
ΜΕΝ ΙΛΙΟΥ (Γεωργαλάς, Κατσιώτης):Τσιάπουλας 5 (1), Μουρτογιάννης 2, Αντωνόπουλος Β.Α., Μπίλης, Καρυάτης 4, Φαρούπος Α. 3 (1), Τριαντογιάννης 9, Κώτσιας 20 (1), Παπαδάκης

Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ 1ος ΟΜΙΛΟΣ

ΤΙΤΛΟΣ ΟΜΑΔΑΣ ΒΑΘ ΑΓΩΝ Ν Η Μ ΑΒ ΕΠΙΘ ΑΜΥΝ ΔΙΑΦ ΒΑΘΜΟΙ ΣΤΟΥΣ
ΜΕΤΑΞΥ ΤΟΥΣ
ΑΓΩΝΕΣ
ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΤΟΥΣ
ΜΕΤΑΞΥ ΤΟΥΣ
ΑΓΩΝΕΣ
ΑΧΑΡΝΗΣ ΛΦΜ 12 6 6 0 0 0 407 343 64 0 0,000
ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ 12 6 6 0 0 0 424 372 52 0 0,000
ΓΣ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ 10 6 4 2 0 0 417 386 31 0 0,000
ΓΣ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ 10 6 4 2 0 0 371 366 5 0 0,000
ΜΕΝ ΙΛΙΟΥ 9 6 3 3 0 0 385 388 -3 4 1,162
ΥΠΕΡΟΧΗ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ 9 6 3 3 0 0 423 404 19 1 0,947
ΜΕΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΣ 9 6 3 3 0 0 394 394 0 1 0,773
ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ. 9 6 3 3 0 0 466 438 28 0 0,000
ΑΕΚ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ-Δ.Π. 8 6 2 4 0 0 402 410 -8 3 1,000
ΓΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ 8 6 2 4 0 0 378 409 -31 3 1,000
ΑΟ ΚΑΡΕΑ 8 6 2 4 0 0 346 377 -31 3 1,000
ΠΑΟ ΚΟΥΚΑΚΙ 8 6 2 4 0 0 370 404 -34 0 0,000
ΑΕ ΑΙΟΛΟΣ-ΤΑΥΡΟΣ 2006 7 6 1 5 0 0 370 412 -42 0 0,000
ΑΕΣΑΦ ΚΟΥΡΟΣ 7 6 1 5 0 0 380 430 -50 0 0,000

Β’ ΕΣΚΑ ΑΝΔΡΩΝ
6η αγωνιστική
Τα αποτελέσματα
2ος ΟΜΙΛΟΣ:  

ΟΦΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ- ΑΟ ΔΑΦΝΗΣ 63-85
ΑΟΝ ΠΑΛΑΤΙΑΝΗΣ- ΕΥΝΙΚΟΣ ΓΑΣ 60-75
ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΠ.– ΤΥΦΩΝ ΑΣ 70-56
ΕΦΟΑ ΣΠ.ΛΟΥΗΣ– ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ 63-62
ΑΟ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΑΙΓ.– ΓΑΟ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ 81-70
ΑΟ ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ- ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ 66-71
ΑΟ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ– ΑΕ ΓΚΥΖΗ ΠΟΛΥΓΩΝΟΥ 85-78

Τα φύλλα αγώνα :

ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΠ. 70
ΤΥΦΩΝ 56
Διαιτητές: Αγγελής, Γαραντζιώτης
Δεκάλεπτα: 13-9, 30-19, 49-36, 70-56
ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ (Σγουριίτσας-Μπεζερίανος) : Μπακοπουλος Δ., Δημητροπουλος 8(1), Δημητριάδης 2, Τηλιόπουλος 16(3), Βοντετσιάνος 2, Κοτσολέτης 6(1), Ανδρουλάκης 7(1), Πίτσαρης 4. Οικονόμου 16(1), Διόλατζης 4. Παρασκευόπουλος 5(1), Μπακόπουλος Α.
ΤΥΦΩΝ (Ζωντός) : Χρυσανθίδης 10, Παπαδημητρίου 16, Πρίφτης 7(1), Μανωλάς 13, Κρίνος , Παπαγιαννάκος 3, Αγγελόπουλος 7(1), Βολικάκης.

ΑΟΝ ΠΑΛΑΤΙΑΝΗΣ 60
ΕΥΝΙΚΟΣ ΓΑΣ 75
Διαιτητές: Χρηστίδης, Ραπτόγιαννης
Δεκάλεπτα: 14-20, 33-38, 45-56, 60-75
Παλατιανη ( Κοκκινοβασιλης): Παναγοπουλος 8(2), Ηλιαδης 24(2), Μητρόπουλος 5, Κατριβανος 2, Γεωργουσης 13(3), Τσιτσοπουλος 4, Βηττας 1, Παλιοβρυσιωτης 3
Ευνικος ( Ρουστεμης): Στύλλος, Δημόπουλος 1, Θάνος 9, Καραγρηγοριου 17(5), Σιδέρης, Χριστοφακης 8, Δήμας 7, Αρτεμακης 6, Ταγαρης 2, Βαρουχας, Καρτσωνακης 22(6), Ευαγγελουλης 3

Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ 2ος ΟΜΙΛΟΣ

ΤΙΤΛΟΣ ΟΜΑΔΑΣ ΒΑΘ ΑΓΩΝ Ν Η Μ ΑΒ ΕΠΙΘ ΑΜΥΝ ΔΙΑΦ ΒΑΘΜΟΙ ΣΤΟΥΣ
ΜΕΤΑΞΥ ΤΟΥΣ
ΑΓΩΝΕΣ
ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΤΟΥΣ
ΜΕΤΑΞΥ ΤΟΥΣ
ΑΓΩΝΕΣ
ΕΥΝΙΚΟΣ ΓΑΣ 12 6 6 0 0 0 434 388 46 0 1,000
ΑΟ ΔΑΦΝΗΣ 11 6 5 1 0 0 446 381 65 0 0,000
ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ 11 6 5 1 0 0 409 368 41 0 0,000
ΑΟ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΑΙΓ. 10 6 4 2 0 0 403 392 11 2 1,186
ΑΟ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ 10 6 4 2 0 0 414 371 43 1 0,843
ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΠ. 10 6 4 2 0 0 397 373 24 0 0,000
ΑΕ ΓΚΥΖΗ ΠΟΛΥΓ. 8 6 2 4 0 0 410 426 -16 3 1,051
ΤΥΦΩΝ ΑΣ 8 6 2 4 0 0 369 392 -23 2 1,047
ΟΦΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 8 6 2 4 0 0 367 406 -39 1 0,985
ΑΟ ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ 8 6 2 4 0 0 397 424 -27 3 0,938
ΑΟΝ ΠΑΛΑΤΙΑΝΗΣ 7 6 1 5 0 0 349 414 -65 2 1,083
ΓΑΟ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ 7 6 1 5 0 0 366 415 -49 1 0,923
ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ 7 6 1 5 0 0 360 377 -17 0 0,000
ΕΦΟΑ-ΣΠ.ΛΟΥΗΣ 6 6 3 3 0 3 375 369 6 0 1,000
Περισσότερα σχετικά άρθρα
Περισσότερα από Δημήτρης Ιωαννίδης
Περισσότερα σε Β' ΕΣΚΑ

Δειτε επισης

Β’ ΕΣΚΑ: Τα αποτελέσματα

Ο Χολαργός και ο Πανελλήνιος προελαύνουν στον πρώτο όμιλο της Β’ ΕΣΚΑ. Τα δύο φαβορί…