Κεντρική Ελλάδα ΕΣΚΑ Β' ΕΣΚΑ B’ ΕΣΚΑ: Τα αποτελέσματα της 4ης αγωνιστικής

B’ ΕΣΚΑ: Τα αποτελέσματα της 4ης αγωνιστικής

Μεγάλο διπλό στην έδρα της Υπεροχή Εξαρχείων πανηγύρισε η Νήαρ Ηστ, καθώς κατάφερε να πάρει τη νίκη με 81-80 και να παραμείνει αήττητη. Το απόλυτο έχει και ο Αχαρνής, ο οποίος νίκησε εύκολα την Αναγέννηση Πετραλώνων με 73-56.

Β’ ΕΣΚΑ ΑΝΔΡΩΝ
4η αγωνιστική
Τα αποτελέσματα
1ος ΟΜΙΛΟΣ:  

ΜΕΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΣ– ΓΣ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ 72-51
ΑΕΣΑΦ ΚΟΥΡΟΣ– ΑΕΚ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ Δ.Π 76-72
ΠΑΟ ΚΟΥΚΑΚΙ- ΑΕ ΑΙΟΛΟΣ ΤΑΥΡΟΣ 58-64
ΑΟ ΚΑΡΕΑ– ΓΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ 65-62
ΑΧΑΡΝΗΣ ΛΦΜ– ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡΑΛΩΝΩΝ 73-56
ΓΣ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ– ΜΕΝ ΙΛΙΟΥ 73-69
ΥΠΕΡΟΧΗ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ- ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ 80-81

Τα φύλλα αγώνα :

ΑΕΣΑΦ ΚΟΥΡΟΣ 76
ΑΕΚ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 72
Διαιτητές: Τεφτίκης, Γιαννακόπουλος
Δεκάλεπτα: 8-14, 27-35, 49-49, 66-66, Παρ. 76-72
ΚΟΥΡΟΣ: (Σγουρός,Μπέκιος): Παπαθεοδώρου 8, Σπυρίδης, Καλούδης 6, Μπίρμπας 24, Δελλής 11, Γεωργαντάς, Παξινός 18, Ψωμαδέρης 9(1), Ρέππας, Τσιούβας
ΑΕΚ Π.( Γρυλιωνάκης, Τσούλιας): Γκότσης 11(3), Καμαρινόπουλος 4, Γκαλούσκα 2, Νταγκινης2, Χίος 2, Μαρτζελης 17(3), Σιδέρης 15(1), Μιχαλόπουλος 8, Δημητρόπουλος 10(1), Πετσανας 1

ΜΕΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΣ 72
ΓΛΥΚΑ ΝΕΡΑ 51
Διαιτητές: Ουσταμπασίδης, Αντωνόπουλος
ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ (Αναστασόπουλος) Κάππος , Πρίφτης Κουτσογιαννόπουλος, Λιούτας, Συγγούνας 11 (1) , Χαλδούπης, Ντάσης 19(5) ,Τοτόμης 10, Δημητρίου 9(1) ,Μάρκου 10(1), Δάγκλης 4, Ευαγγέλου 8.
Γλυκα Νερα( Σκλαβουνος,Παπασιδερης): Παρμαγκος, Μαθιουδακης, Γαιτανακης 14 (3), Σωτηροπουλος 2,Νταουντ 2, Αγγελης 3(1), Τριλιβας, Γασπαρης 2, Σταφυλας 8(1), Καρακωστας, Σακελλαριδης 11, Χανιωτης 9

Β’ ΕΣΚΑ ΑΝΔΡΩΝ
4η αγωνιστική
Τα αποτελέσματα
2ος ΟΜΙΛΟΣ:  

ΟΦΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ-ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ 66-55
ΕΥΝΙΚΟΣ ΓΑΣ– ΤΥΦΩΝ ΑΣ 57-51
ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΠ.– ΑΕ ΓΚΥΖΗ ΠΟΛΥΓΩΝΟΥ 76-61
ΑΟΝ ΠΑΛΑΤΙΑΝΗΣ- ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ 57-65
ΑΟ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΑΙΓ.- ΕΦΟΑ ΣΠΥΡΟΣ ΛΟΥΗΣ 67-61
ΑΟ ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ- ΓΑΟ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ 60-62
ΑΟ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ– ΑΟ ΔΑΦΝΗΣ 74-52

Τα φύλλα αγώνα :

ΕΥΝΙΚΟΣ 57
ΤΥΦΩΝ 51
Διαιτητές: Χριστοδουλάκης, Πετράκης
Δεκάλεπτα: 10-15, 26-27, 37-38, 57-51
Ευνικος (Ρουστεμης): Στύλλος, Δημόπουλος 2, Θάνος 16, Καραγρηγοριου 12 (2), Σιδέρης, Καρτσωνακης 6 (2), Δήμας 11 (1), Αρτεμακης 5, Ταγαρης 3, Βαρουχας 2, Ευαγγελουλης
Τυφων ( Ζωντος): Χρυσανθιδης 2, Καραμπουλας 7, Παπαδημητρίου 10, Πριφτης 9 (3), Μανολας 18 (1), Παπαγιαννόπουλος, Αγγελόπουλος 5

Περισσότερα σχετικά άρθρα
Περισσότερα από Δημήτρης Ιωαννίδης
Περισσότερα σε Β' ΕΣΚΑ

Δειτε επισης

Β’ ΕΣΚΑ: Τα αποτελέσματα

Η δεύτερη αγωνιστική στους τρεις ομίλους της Β’ ΕΣΚΑ ολοκληρώθηκε, μ’ ένα παιχ…