Κεντρική Γ' Εθνική Οι “γκρι” της 15ης αγωνιστικής!

Οι “γκρι” της 15ης αγωνιστικής!

Γνωστοί έγιναν από την Ελληνική Ομοσπονδία Καλαθοσφαίρισης οι διαιτητές και οι κομισάριοι της δέκατης πέμπτης αγωνιστικής της Γ΄Εθνικής. Οι αναμετρήσεις όλες θα πραγματοποιηθούν την Κυριακή 4 Φεβρουαρίου.

Αναλυτικά:

Κυριακή 4 Φεβρουαρίου

1ος Όμιλος

  • Ναυπλίου 17.00 Οίαξ-Γλαύκος Τσαχάκης-Πολυχρόνης (Μαυραντζάς)
  • Ν. Ιωνίας 17.00 ΕΣΚΔ Ν. Ιωνίας-ΚΑΠ Πλιάκας-Αντωνιάδης (Κουλούρης)
  • ΕΑ Πατρών 17.00 ΕΑ Πατρών-Ακράτα Λογοθέτης-Λαμπίρης (Κοκορδάτος)
  • Αιγίου 17.00 Κεραυνός-Έσπερος ΑΟΠΑ Καρακάσης-Ελ Ανύ (Μάρκου)
  • Απόλλωνα 17.00 Απόλλων Σμύρνης-ΚΑΟ Μελισσίων Κονταράτος-Τηγάνης (Παπαδόπουλος Στ.)
  • Κ. Αχαϊας 17.00 Αχαγιά 82-Ένωση Ιλίου Σταθόπουλος-Ντάνος (Κωστής)
  • Λεχαίου 17.00 Ολυμπιάδα ΑΣ Λεχαίου-Καλαμάτα 1980 Αργυρούδης-Καλογριάς (Ζάρκος)

2ος Όμιλος

  • Εσπέρου 17.00 Έσπερος-Άρης Ν. Καρακωνσταντόπουλος-Τζίμης (Ευστρατίου)
  • Κλαδισού 17.00 ΑΟΚ Χανιά-Λοκρός Λαζαρίδης-Σιδέρης (Πετράκης)
  • Χίου 16.00 Βούρειος ΑΟΛ Χίου-Ερμής Σχηματαρίου Ουσταμπασίδης-Κοτσώνης (Τσαρδάκας)
  • Νέας Πεντέλης 17.00 Πεντέλη-Έσπερος Λαμίας Φάκαρος-Μαρίγλη (Ζερδεβάς)
  • Αγ. Δημητρίου (Ν) 17.00 Κρόνος Αγ. Δημητρίου-Άρης Πετρούπολης Αντωνίου Ν.-Χριστοδουλάκης (Σαμαρτζή)
  • Βαρδινογιάννειο 17.00 ΟΦΗ-ΑΕΕ Παναγίτσας Τεφτίκης-Μαρτινάκος (Ευαγγελινός)

3ος Όμιλος

  • Πρέβεζας 17.00 Νικόπολη Πρέβεζας-Πρωτέας Γρεβενών Παζώλης-Λελούδας (Μυζίκος)
  • Κέρκυρας 17.00 Φαίακας-Ιωνικός Ιωνίας Κατωτικίδης-Παπανικολάου (Καραλής)
  • Δ. Βικέλας 17.00 Φίλιππος Βέρ.-Ζέφυρος 02 Τσουμαχίδης-Δολγύρας (Μελανίδης)
  • Ν. Ιωνίας Βόλου 17.00 Νίκη Βόλου-ΑΟΚ Βέροιας Σαρακενίδης-Κουκουλεκίδης (Μόρφη Γ.)
  • Μπάρας Τρικάλων 17.00 Ίκαροι Τρ.-ΑΠΣ Πτολεμαϊδα Μελανίδης-Χατζηχαρίσης (Κουσαϊτης)
  • Πολυκάστρου 17.00 Εύαθλος Μακ.-ΑΓΣ Ιωαννίνων Αγραφιώτης Ι.-Πράττος (Ελευθεριάδης)

4ος Όμιλος

  • Αγ. Παύλου 18.00 Κένταυρος Καλ.-Ευκαρπία Λαδάς-Θεοδωρίδης (Θωμόπουλος)
  • Μ. Τσικινας 19.00 ΧΑΝΘ-ΜΕΝΤ Παπαδόπουλος Χ.-Λουλουδιάδης (Παραλικίδης)
  • Σίνδου 18.00 Αστέρας Σίνδου-Απόλλων Καλαμαριάς Καρκαλέτση-Γραικός (Αστρεινίδης)
  • Πολυγύρου 18.00 Πολύγυρος-Ορφέας Ν. Σκοπού Τσούλης-Σελεβός (Βαφείδης)
  • Μακεδονικού 18.00 Μακεδονικός-Μαντουλίδης Σιταρίδης-Αγραφιώτης Γρ. (Τζιοπάνος)
  • Ελευθερούπολης 18.00 Ελευθερούπολη-Αίας Ευόσμου Ελευθεριάδης-Παπαγεωργίου (Στουπίδης)
  • Κομοτηνής 18.00 ΜΓΣ ΑΕ Κομοτηνής-ΓΑΣ Κομοτηνή Ντούρας-Μπακάλης (Γκουρτζελίδης)
Περισσότερα σχετικά άρθρα
Περισσότερα από Δημήτρης Ιωαννίδης
Περισσότερα σε Γ' Εθνική

Δειτε επισης

Τρομερό κάρφωμα από τον Σιδέρη! (vid)

Η ομάδα της Χαλκίδας ηττήθηκε εκτός έδρας από τον Αργοναύτη Ραφήνας με 65–70, για τη…