Κεντρική Γ' Εθνική Oι “σφυρίχτρες” της Γ’ Εθνικής

Oι “σφυρίχτρες” της Γ’ Εθνικής

eok-gethniki1Ανακοινώθηκαν από την Ελληνική Ομοσπονδία Καλαθοσφαίρισης τα ονόματα των διαιτητών και των κομισάριων για τα ματς της Γ’ Εθνικής σε 1ο, 2ο, 3ο και 4ο όμιλο.

Αναλυτικά:

1ος Όμιλος

Κυριακή 19 Μαρτίου
Εσπέρου 17:00 Ίκαρος Κ.-ΚΑΟ Κορίνθου Φάκαρος-Μαρίγλη (Μίχας)
Πεύκη 17:00 Πεύκη-Δάφνη Δαφνίου Αποστολίδης-Αυγερινός (Λημνιάτης)
Β’ Κλ. Ιλίου 17:00 Ένωση Ιλίου-Καλαμάτα Κρεσταινίτης-Μαραγκάκης (Παπαδόπουλος Κ.)
Ν. Σμύρνης 17:00 Ίκαρος Ν. Σμύρνης-Γλαύκος Μπανασάκης-Ροδίτης (Πετρίδης)
Ερμιόνης 17:00 Ερμιόνη-Ακράτα Καλαϊτζάκης-Μαυρέλης (Ζάρκος)
Π. Αλεξιώτισσας 17:00 Έσπερος ΑΟΠΑ-Άρης Πετρούπολης Νάκας-Ντίσιος (Ρόζης)
Κ. Αχαϊας 17:00 Αχαγιά 82-Κεραυνός Αιγίου Χρηστίδης Π.-Σιδέρης (Θεοδοσόπουλος)

2ος Όμιλος

Σάββατο 18 Μαρτίου
Χαλκιοπούλειο 17:00 Έσπερος Λαμίας-Σαντορίνη Αντωνιάδης-Μαρουδιάς (Χριστοδούλου Γ.)

Κυριακή 19 Μαρτίου
Ν. Πέρκιζας 17:00 Προμηθέας Χαλ.-Λοκρός Αταλάντης Ρίζος-Τσιμπούρης (Παππάς)
Εθν. Αντίστασης 14:00 Πόλις-Πανναξιακός Τσακαλογιάννης-Λεκατσάς (Σταματόπουλος)
ΔΑΚ Νίκαιας 17:00 Άρης Νίκαιας-ΟΦΗ Mακρόπουλος-Καββαδάς (Ευστρατίου)
Θήβας 17:00 Κάδμος-Διαγόρας Δρ. Καρανικόλα Αλ.-Χριστινάκης (Κάλφα)
Ν. Πεντέλης 14:00 Πεντέλη-Ιπποκράτης Κω Λογοθέτης-Κανελλόπουλος (Δημητριάδης)

3ος Όμιλος

Κυριακή 19 Μαρτίου
Πρέβεζας 17:00 Νικόπολη-Απόλλων Καλ. Κατωτικίδης-Τσιρόγλου (Κανελλόπουλος)
ΔΑΚ Ευκαρπίας 17:00 Ευκαρπία-Αριστοτέλης Φλ. Κέτουλας-Δολγύρας (Αστρεινίδης)
ΔΑΚ Κοζάνης 17:00 Διόσκουροι-Φάρσαλα Αγραφιώτης Ι.-Γρεκός (Βόντζας)
Πολυκάστρου 17:00 Εύαθλος-Βίκος Ζαγοροχώρια Χρυσάφης-Χατζημπαλίδης (Ελευθεριάδης)
ΕΑΝΚ Ιωαννίνων 16:30 ΑΓΣ Ιωαννίνων-Μελίκη Παζόλης-Λελούδας (Ράπτης)
ΔΑΚ Γρεβενών 18:00 Πρωτέας-Ελίμεια Μελανίδης-Ντόγκας (Πλεξίδας)
Αιγινίου 17:00 Αιγινιακός-Τιτάνες Παλαμά Λουλουδιάδης-Παπαθανασίου (Βάτσιος)

4ος Όμιλος

Κυριακή 19 Μαρτίου
ΔΑΚ Χαλκηδόνας 18:00 Χαλκηδόνα-Μακεδονικός Παπαδόπουλος Χ.-Βασιλόπουλος (Παραλικίδης)
Μαντουλίδη 18:00 Μαντουλίδης-Αστέρας Καβάλας Τσουμαχίδης-Σαρακενίδης (Κασαπίδης)
ΔΑΚ Σερρών 18:00 Ίκαροι Σερρών-Κομοτηνή Εκίζογλου-Μαλτέσιος (Γιαβρής)
Επταπυργίου 18:00 Παναθλητικός-Νεάπολη Τσούλης-Πράττος (Πολυχρονίδης)
ΔΑΚ Περαίας 18:00 Αν. Ακτή Ζέφυρος-Ιωνικός Ιων. Πετανίδου-Τοκμακίδης (Λαδένης)
ΔΑΚ Ποταμουδιών 18:00 Αγ. Βαρβάρα-Ορφέας Ν. Σκοπού Κοντογιάννης-Γεωργούλης (Μπρίγκος)
ΔΑΚ Κομοτηνής 18:00 Κομοτηνή-Ν. Μουδανιά Ζαχαριάδης-Λάλλα (Γκουρτζελίδης)

Περισσότερα σχετικά άρθρα
  • Όταν μιλάει η… έδρα

    Για δεύτερη φορά μέσα σε 5 χρόνια η Κωνσταντινούπολη και το “Σινάν Ερντέμ” θα …
  • Της έχει πάρει… τον αέρα (pics, vids)

    Για τέταρτη φορά τα τελευταία έξι χρόνια, Ολυμπιακός και ΤΣΣΚΑ Μόσχας θα διασταυρώσουν τα …
  • Όπως το 2013 (vids)

    Ύστερα από την προχθεσινή εντός έδρας ήττα της Μπασκόνια από τη Ζαλγκίρις, ο Ολυμπιακός θα…
Περισσότερα από Διονύσης Διονυσόπουλος
Περισσότερα σε Γ' Εθνική

Δειτε επισης

Μπαμ με Μάρτζο!

Ο Πάρις Μάρτζος ύστερα από μια πετυχημένη χρονιά στη Γέφυρα, τη νέα σεζόν θα φορέσει τη φα…