Ο Γιώργος Κογκαλίδης και ο Μάκης Δρόσος συζητούν για τους μεγάλους ημιτελικούς Ολυμπιακού και Παναθηναϊκού και αποτυπώνουν τις σκέψεις Μπαρτζώκα και Αταμάν για την αντιμετώπιση Ρεάλ και Φενέρμπαχτσε.
Ο Γιώργος Κογκαλίδης και ο Μάκης Δρόσος συζητούν για τους μεγάλους ημιτελικούς Ολυμπιακού και Παναθηναϊκού και αποτυπώνουν τις σκέψεις Μπαρτζώκα και Αταμάν για την αντιμετώπιση Ρεάλ και Φενέρμπαχτσε.
Ο Γιώργος Κογκαλίδης φιλοξενεί τον Κώστα Κεραμιδά και συζητούν για την Εθνική και παράλληλα αναλύουν τους πρώτους 3 αντιπάλους μας...
ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑΗ Εθνική ετοιμάζεται για τους μεγάλους αγώνες του ομίλου της στους Ολυμπιακούς Αγώνες. Ο Γιώργος Κογκαλίδης και η Λένα Καραλή,...
ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ© 2024 ebasket.gr -