Κεντρική Γ' Εθνική National League 2: Αγώνες σήμερα για τα Play Off/Play Out

National League 2: Αγώνες σήμερα για τα Play Off/Play Out

ΕΟΚ

Με σπουδαίες αναμετρήσεις συνεχίζεται η αγωνιστική δράση στην National League 2.

Κορυφώνεται το ενδιαφέρον στη National League 2 με τα παιχνίδια για τα Play Off/Play Out. Αναλυτικά το πρόγραμμα των σημερινών αγώνων:

Β΄ φάση – Play Off

1ος Όμιλος – 2η αγωνιστική

Τ9 Κωστακίων 17.00 Δόξα Πύρρου Άρτας  – Ιόνιος Λόρτος-Βασιλόπουλος-Κασούμης (Μίγδος)

Γαργαλιάνων 17.00 Γαργαλιάνοι – Παναχαϊκή Καλογερόπουλος Φ.-Περδετζόγλου-Καραπαπάς (Ηλιόπουλος)

5ος Όμιλος – 2η αγωνιστική

Ποταμουδιών 17.00 ΜΠΑΣ Αγ. Βαρβάρας – Σταυρούπολη Χατζηχαρίσης-Νέδογλου-Αναστασιάδης Π. (Μπακλατζής)

Κορδελιού 17.00 Όλυμπος – Ασπίς Ξάνθης Γιαννούλης-Κάννης-Δημούδης (Μοσχοτόγλου)

Γ΄ φάση – Play Off

2ος Όμιλος – 1η αγωνιστική

Αντ. Φώτσης 17.00 Ηλυσιακός – Πανναξιακός Αγγελής-Καραμπιτσάκος-Σπυρόπουλος Αντ. (Παλάτος)

Διώνης 17.00 Πικέρμι – Δούκας Ναστούλης-Ανδρεόπουλος-Αλεξόπουλος Χρ. (Λιμνιάτης)

3ος Όμιλος – 1η αγωνιστική

Αντ. Τρίτσης 17.00  Χολαργός – Ερμής Αργυρούπολης Κούλης Χαρ.-Ραπτογιάννης-Κουτίβης (Δήμου)

1ο Χαϊδαρίου 17.00 Δάφνη Δαφνίου – Ελευθερία Μοσχάτου Σκουλαρίκης-Κούλης Κ.-Πολάτογλου (Παπάντος)

4ος Όμιλος – 1η αγωνιστική

Δ. Παλαμά 17.00 Τιτάνες Παλαμά – Αλμυρός Ταρενίδης-Παπαθανασίου-Αγραφιώτης Β. (Καρακώστας)

Μπάρας 17.00 Τρίκαλα – Καστοριά Δέλλας-Σελεβός-Αθανασιάδης Αθ. (Μπουργάνης)

Β΄ φάση – Play Out

1ος Όμιλος – 2η αγωνιστική

Ιωαννίνων (Ν) 17.00 Ιωάννινα ΣΚ – Γλαύκος Έσπερος Κοϊμτζόγλου-Κοντογιάννης-Σιταρίδης (Τζαμάκου).

Ν. Κίου 17.00 Αργοναύτης Κίου – Αστέρας Τεμένης Παπαδόπουλος Χρ.-Γαραντζιώτης Ψύχας (Τοκατλίδης).

2ος Όμιλος – 2η αγωνιστική

Ραφήνας 17.00 Αργοναύτης Τρ. – Ίκαρος Καλλιθέας Τζίμης-Γεωργόπουλος Χρ.-Τζιμινίδης (Δραμεσιώτης)

4ος Όμιλος – 3η αγωνιστική

Κιλκίς (Ν) 17.00 Κού.Πα. Κιλκίς – Ολυμπιακός Β. Αναστασιάδης Β.-Σαρακενίδης-Κουρόγλου (Καλοτσής)

Εκπ. Φρυγανιώτη 17.00 Εκπ. Φρυγανιώτη – Άργος Ορεστικό Μαραμής-Μπουγλός Π.-Νικολαϊδης (Φωτιάδης)

5ος Όμιλος – 2η αγωνιστική

Σιδηροκάστρου 17.00 Ρούπελ Σιδ. – Βασιλικά Παπαγερίδης-Χατζηκώστας-Μπουγλός Ι. (Δρακίογλου)

Περισσότερα σχετικά άρθρα
Περισσότερα από Άνθεα Κούρου
Περισσότερα σε Γ' Εθνική

Δειτε επισης

Basket League: Ολυμπιακός – Περιστέρι για τα ημιτελικά

Ο Ολυμπιακός υποδέχεται το Περιστέρι για τον 1ο ημιτελικό της Stoiximan Basket League. Ο Ο…