Κεντρική Γ' Εθνική National League 2: Το πρόγραμμα των σημερινών αγώνων

National League 2: Το πρόγραμμα των σημερινών αγώνων

ΕΟΚ

Συνεχίζεται η δράση στη National league 2.

Σε… δόσεις θα πέσει η αυλαία της κανονικής διάρκειας του πρωταθλήματος της National League 2, καθώς σήμερα (31/3) διεξάγεται η τελευταία αγωνιστική σε 2ο, 3ο και 4ο όμιλο και η προτελευταία αγωνιστική στον 5ο όμιλο. Αναλυτικά οι αγώνες:

2ος όμιλος

  • Εσπέρου 17.00 Ίκαρος Καλλιθέας-Αργοναύτης Τριγλίας Στρέμπας-Περδετζόγλου-Αλεξόπουλος Χρ. (Μοσκοβής)
  • Α. Δασκαλάκης 17.00 Ακαδημία Μπάσκετ Ελευσίνας-Πέρα Καψιώχας-Γαραντζιώτης-Πετράκης Γεωρ. (Καλαρέμας)
  • Αντ. Φώτσης 17.00 Ηλυσιακός-Πικέρμι Σπυρόπουλος Σπ.-Πετράκης Ιωάν.-Αλεξόπουλος Παν. (Φαλούκας)
  • Αγ. Θωμά 17.00 Δούκας-ΚΑΠ Βαγγάλης-Κουτίβης-Ρώτας (Τεφτίκης)
  • Κορίνθου 17.00 ΚΑΟΚ Παλαίμων-Πανναξιακός Οικονόμου-Παπανικολάου Ιωάν.-Στραγαλινός (Τρίγκα)

Ρεπό: Κρόνος Αγ. Δημητρίου

3ος Όμιλος

  • Αντ. Τρίτσης 17.00 ΚΟ Χολαργού-Νίκη Αμαρουσίου Σκουλαρίκης-Ανδρεόπουλος-Μπερέτσος (Κυριόγλου)
  • Β’ Πεύκης 17.00 Πεύκη-Ερμής Αργυρούπολης Σκαλτσής-Κηπώσης-Χρόνης (Παππάς)
  • Λίντο 17.00 Ηράκλειο-Ένωση Ιλίου Ελ Ανύ-Μπολάνο-Θεοδοσόπουλος (Μακρής)
  • Α’ Ηλιούπολης 17.00 Ηλιούπολη-ΓΕ Αγ. Αναργύρων Αργυρούδης-Αναστασόπουλος Β.-Αυγερινός (Φιλίππου)
  • Α’ Μοσχάτου 17.00 Ελευθερία Μ.-Πορφύρας Ζιώγας-Γεωργόπουλος Χρ.-Τζιμινίδης (Σταθούλης)

4ος Όμιλος

  • Εκπαιδευτήρια Φρυγανιώτη 17.00 Εκπαιδευτήρια Φρυγανιώτη-Αλμυρός Ντούρας-Νέδογλου-Καντζουρίδης (Αναστασίου)
  • ΕΑΚ Βόλου17.00 Ολυμπιακός Β.-Κού.Πα. Κιλκίς Κοντογιάννης-Μιχέλης-Νικολαΐδης (Μόρφη)
  • Μπάρας 17.00 Τρίκαλα-Αετοί Βέροιας Σαρακενίδης-Κλεπουσνιώτου-Καννής (Χλωρός Νίκος)
  • Δ. Παλαμά 17.00 Τιτάνες Παλαμά-Άργος Ορεστικό Γιαννούλης-Μπουγλός Π.-Γιατρόπουλος (Τέγα)
  • Δ. Διαμαντίδης 17.00 Καστοριά-Πιερικός Αρχέλαος Σελεβός-Κώνης-Κασούμης (Πλεξίδας)

Ρεπό: Λάρισα

5ος Όμιλος – 21η αγωνιστική

  • Λ. Παπαδόπουλος 17.00 Σταυρούπολη-Ακαδημία Μπάσκετ Μουδανιών Σιταρίδης-Λυτροσυγκούνης-Σιούλας (Παραδάς)
  • Ποταμουδιών 17.00 ΜΠΑΣ Αγ. Βαρβάρας-Βασιλικά Ελευθεριάδης-Λαδάς-Γκαντίδης Θ. (Μπακλατζής)
  • Ν. Μουδανιών 17.00 ΚΑΟΧ Ευρώπη 87-Ρούπελ Σιδηροκάστρου Τσαρδούλιας Τ.-Αθανασιάδης Αθ.-Καρυπίδης (Μανιός)
  • Λαγυνών 17.00 Εθνικός Λαγυνών-Ευκαρπία Παπαθανασίου-Καραβάς-Τσαπόγα (Σιμητόπουλος Ιωάν.)
Περισσότερα σχετικά άρθρα
Περισσότερα από Άνθεα Κούρου
Περισσότερα σε Γ' Εθνική

Δειτε επισης

Σλούκας: «Παίξαμε έξυπνα, δεν ήταν αδιάφορο παιχνίδι»

Στη σημασία της αναμέτρησης στάθηκε ο Κώστας Σλούκας. Ο Παναθηναϊκός και ο Ολυμπιακός έδωσ…