Τίτλοι τέλους για Πιστιόλη και Γαλατασαράι.
Παρελθόν αποτελεί από την τεχνική ηγεσία της Γαλατασαράι και με τη… βούλα ο Έλληνας τεχνικός, Ανδρέας Πιστιόλης, μετά και την επίσημη ανακοίνωση της Τουρκικής ομάδας.
Αναλυτικά:
«Θα θέλαμε να ευχαριστήσουμε τον Ανδρέα Πιστιόλη, ο οποίος εργάστηκε με αφοσίωση κατά τη διάρκεια της θητείας του και του ευχόμαστε καλή επιτυχία στη μελλοντική του καριέρα».
🙏 Teşekkürler Andreas Pistiolis
🔗 https://t.co/ZV5EaM7hLm pic.twitter.com/TWWF3iRDDP
— Galatasaray Basketbol (@GSBasketbol) May 9, 2023