Αποθέωση για τις Κυπελλούχες Ελλάδος!
Οι Κυπελλούχες Ελλάδος βρέθηκαν στο «Νίκος Γκάλης» για την αναμέτρηση του Παναθηναϊκού με την Μπάγερν, και κατά τη διάρκεια του ημιχρόνου γνώρισαν την αποθέωση από τον κόσμο.
Η «πράσινη» ΚΑΕ μάλιστα βράβευσε την γυναικεία ομάδα του Παναθηναϊκού για την κατάκτηση του τροπαίου, ενώ ιδιαίτερη αποθέωση έλαβε η Αρίκα Κάρτερ που ευστόχησε και σε τρίποντο.
Μαζί μας απόψε το γυναικείο τμήμα μπάσκετ του Παναθηναϊκού!
Συγχαρητήρια κορίτσια για την κατάκτηση του Κυπέλλου Ελλάδας!🏆👏☘️@acpanathinaikos #paobc pic.twitter.com/3MxzjIyYT3— Panathinaikos BC (@Paobcgr) March 28, 2023