Κεντρική Elite League Μάνταλος: «Ζητώ συγγνώμη από την γυναίκα μου και την μανούλα μου»

Μάνταλος: «Ζητώ συγγνώμη από την γυναίκα μου και την μανούλα μου»

giorgos mantalos megarida

Το ιδιαίτερο σχόλιο του προπονητή της Μεγαρίδας μετά το ματς με το Μαρούσι

Μεγαρίδα δεν τα κατάφερε κόντρα στο Μαρούσι και γνώρισε την ήττα. Ο προπονητής της ομάδας, Γιώργος Μάνταλος, έμεινε ικανοποιημένος από την εικόνα των παικτών του και όπως τόνισε το ματς κρίθηκε στις λεπτομέρειες.

Ο Έλληνας τεχνικός συνεχάρη την αντίπαλη ομάδα, αλλά άφησε και τις αιχμές του για όσα άκουσε από την κερκίδα των οπαδών του Αμαρουσίου. Ο Γιώργος Μάνταλος ζήτησε χαρακτηριστικά συγγνώμη από τη γυναίκα και τη μανούλα του.

Αναλυτικά:

«Παρουσιαστήκαμε σήμερα αρκετά συγκεντρωμένοι και με διάθεση να παλέψουμε για κάθε μπάλα!

Το επιτύχαμε εν μέρει αλλά στις λεπτομέρειες χάθηκαν κάποιες καθοριστικές για την έκβαση του αγώνα μάχες!

Δεν μπορώ να πω ότι δεν έμεινα ικανοποιημένος από την διάθεση και την προσπάθεια των παιδιών.

Ωστόσο χάσαμε και οφείλουμε όλοι στον Οργανισμό να αξιολογήσουμε το αποτέλεσμα καθώς πλέον φτάσαμε στο 8-8 και οι νίκες από εδώ και πέρα είναι το ζητούμενο.

Συγχαρητήρια στο αθλητικό κομμάτι του Αμαρουσίου (αθλητές και προπονητές) για τη νίκη και ειλικρινά ζητώ συγγνώμη από την γυναίκα μου και την μανούλα μου!

Δεν φταίνε σε τίποτα που εγώ ικανοποιώ την «αρρώστια» μου να κάνω τον προπονητή».

Περισσότερα σε Elite League

Elite League: Πράξη δεύτερη σε play off και play out

Χωρισμένη στα δύο η αγωνιστική δραστηριότητα της Elite League. Με τρεις αγώνες σήμερα Σάββ…