Κεντρική Γ' Εθνική Γ’ Εθνική: Το πρόγραμμα της 18ης αγωνιστικής

Γ’ Εθνική: Το πρόγραμμα της 18ης αγωνιστικής

Πανναξιακός Γ' Εθνική

Με τη διεξαγωγή της 18ης αγωνιστικής συνεχίζεται το πρωτάθλημα της Γ’ Εθνικής.

Πλήρη αγωνιστική δράση έχει σήμερα στο πρωτάθλημα της Γ’ Εθνικής με τη διεξαγωγή της 18ης αγωνιστικής. Η ΕΟΚ παράλληλα θα μεταδόσει και μέσω διαδικτύου τρία ματς.

Οι μεταδόσεις:

Προμηθέας 2014 – Αχαϊα Η Γαλήνη από το κανάλι YouTube του γηπεδούχου σωματείου

Ένωση Αττάλου Καλύμνου – Αιολικός από το giafkasports.gr

Άρης Νίκαιας  -Ηλιούπολη από το moschatotavros sporty

Το πρόγραμμα και οι διαιτητές:

1ος Όμιλος

Κυριακή 19/2

Κορίνθου 17.00 ΚΑΟΚ – Νήαρ Ηστ Τσιμπούρης-Μακρόπουλος (Πετρόπουλος)

Παναχαϊκής 17.00 Παναχαϊκή – Καλαμάτα Αναστασόποθλος-Αλεξόπουλος Π. (Μάρκου)

Κοντόπευκου 17.00 ΚΑΠ – Γλαύκος Έσπερος Τσατταλιού-Τζανετάκης (Φαλούκας)

Κυπαρισσίας 17.00 Δίων Ο Κυπαρισσεύς  -Πήγασος Θυρέας Παπαδόπουλος Αν.-Οικονόμου (Γιαλικάρης)

Promitheas Park 15.00 Προμηθέας 2014 – Αχαΐα Η Γαλήνη Χρόνης-Γαραντζιώτης (Θεοδωρόπουλος)

Παραλίας 21.00 Καλαμάτα 1980 – Ερμιονίδα Περδετζόγλου-Ψύχας (Ηλιόπουλος)

2ος Όμιλος

Κυριακή 19/2

Ν. Πεντέλης 17.00 Πεντέλη – Πορφύρας Σάλτας-Μπερέτσος (Λιμνιάτης)

Λίντο 17.00 Εργοτέλης – Πανναξιακός Κουλουμπαρίτσης-Τσαούση

Ν. Πέρκιζας 17.00 Χαλάνδρι – Κρόνος Αγ. Δημητρίου Πετράκης Ιωάν.-Διόλατζης (Ζερβούδης)

Γ. Παπασιδέρης (κ.θ.) 17.00 Κορωπί – Μελίσσια Δημουλάς-Τζιμινίδης (Κυριόγλου)

Βυζαντινό Α.Κ. 17.00 Πέρα – Αναγέννηση Λογοθέτης-Πλέγας (Ζώης)

Μ. Λοϊζος 13.15 Άρης Νίκαιας – Ηλιούπολη Τούσης-Καραπαπάς (Φιλίππου)

23/2 (16η αγωνιστική)

Ν. Πεντέλης 17.30 Πεντέλη – Κρόνος Αγ. Δημητρίου Καραπαπάς-Γέρος (Κυριόγλου)

24/2 (16η αγωνιστική)

Γ. Παπασιδέρης (κ.θ.) 16.00 Κορωπί – Αναγέννηση Τσάλας-Μυζίκας (Φαλούκας)

3ος Όμιλος

Παρασκευή 17/2

Καλύμνου 17.00 Ένωση Αττάλου Καλύμνου – Αιολικός 69-73

Κυριακή 19/2

Μιχ. Μουρούτσος 17.00 Δάφνη – Ποσειδών Ν. Ψυχικού Βαγγάλης-Γεωριλάκης (Σταματόπουλος)

Χίου 16.00 Βροντάδο – Πικέρμι Καψιώχας-Τριανταφύλλου (Παντέλης)

Εσπέρου 17.00 Ίκαρος Καλλιθέας – Ελευθερία Μοσχάτου Σπυρλιδάκης-Μπον (Ζαγκλής)

Π. Σαλπέας 17.00 Φοίνιξ Πειραιά – Μανδραϊκός Αντωνέλου-Καψαρίδης (Καλαρέμας)

Κοκκινιάς 17.00 Νίκη Αμαρουσίου – Αργοναύτης Τρ. Ραπτογιάννης-Πολάτογλου (Παπαδόπουλος Στ.)

Ραφήνας 20.30 Αργοναύτης Τρ. – Ελευθερία Μοσχάτου Αναστασόπουλος-Διόλατζης (Λιμνιάτης)

4ος Όμιλος

Κυριακή 19/2

Παλαμά 17.00 Τιτάνες Παλαμά – Τρίκαλα Πράττος-Γεωργούλης (Αθανασόπουλος)

Βόλου 17.00 Ανόρθωση Βόλου – Αχέρων Καναλακίου Γκαρτζονίκας-Πάνος (Γκουντέλιας)

Παραμυθιάς 17.00 Παραμυθιά – Αγριά Παπανικολάου Γ.-Λυγούρας (Τσιγγέλης)

Σοφάδων 17.00 Σοφάδες – Ιωάννινα Σκ Ταρενίδης Στ. –Γιατρόπουλος (Τέγα)

Αμπελώνα 17.00 Αμπελώνας 1986 – Αλμυρός Κοντογιάννης-Χάνος (Βαρνάς)

Ρεπό: ΓΑΣ Άμφισσας

5ος Όμιλος

Κυριακή 19/2

Ιωνίας 17.00 Ιωνικός Ιωνίας – Αρετσού Καλαμαριάς Δικταπανίδης (Θεοδώρου)

ΣΣ Κατερίνης 17.00 Πιερικός Αρχέλαος – Αλεξάνδρεια Αναστασιάδης Γ.-Κασούμης (Γιαμούζης)

ΜΕΝΤ 17.00 ΜΕΝΤ – Εθνικός Κοζάνης Αβραμίδου – Παπαγιώτης (Αργυρού)

Κιλκίς 17.00 Κούπα Κιλκίς – ΠΑΟΚ Μεσοποταμίας Κολοκυθάς-Κανελλίδης (Γκαντίδης)

Ελευθερίου 17.00 Όλυμπος – Καστοριά Ισιγώνης-Ράπτης (Παπαδόπουλος Ι.)

Ρεπό: ΓΑΣ Μελίκης

6ος Όμιλος

Κυριακή 19/2

Κραχτίδη 17.00 ΚΑΟ Δράμας – Κομοτηνή Δέλλας-Αγραφιώτης Β. (Στουπίδης)

Ξάνθης 17.00 Αρίων Ξ. – ΚΑΟΧ Ευρώπη 87 Αθανασιάδης Αθ.-Σκρίνος (Σαλικίδης)

Αμπελοκήπων 17.00 Ελπίς Αμπελοκήπων – Βασιλικά Θεσσαλονίκης Κωνσταντινέλης-Μιχέλης (Πολυχρονίδης)

Καλαμαριάς 17.00 Απόλλων Καλ. – Γαλάτιστα Θεοδωρίδης-Νικολαϊδης (Αναστασίου)

Σιδηροκάστρου 17.00 Ρούπελ Σιδηροκάστρου – Ασπίς Ξάνθης Ντόντης-Κουρόγλου (Δραγκίογλου)Ρεπό: ΣΑΑΚ Ανατόλια

Περισσότερα σχετικά άρθρα
Περισσότερα από Κωνσταντίνος Καραφώτης
Περισσότερα σε Γ' Εθνική

Δειτε επισης

Πανναξιακός: Δεν συνεχίζει με Χατζηπανηγύρη

Τέλος από τον Πανναξιακό ο Νίκος Χατζηπανηγύρης. Αλλαγή σελίδας θέλει να κάνει ο Πανναξιακ…