Κεντρική Γ' Εθνική Γ’ Εθνική: Συνέχεια με τη 16η αγωνιστική

Γ’ Εθνική: Συνέχεια με τη 16η αγωνιστική

National League 1 αποτελέσματα

Πλήρης αγωνιστική δραστηριότητα στη Γ’ Εθνική.

Εν μέσω της κακοκαιρίας Μπάρμπαρα, το πρωτάθλημα της Γ’ Εθνικής συνεχίζεται σήμερα με πλήρη αγωνιστική δραστηριότητα και τη διεξαγωγή της 16ης αγωνιστικής.

Σε ότι αφορά τι διαδικτυακές μεταδόσεις, σήμερα θα έχετε τη δυνατότητα να παρακολουθήσετε live τις αναμετρήσεις:

Αργοναύτης Τριγλίας-Ελευθερία Μοσχάτου από το κανάλι YouTube του γηπεδούχου σωματείου

Άρης Νίκαιας – Πορφύρας από το moschatotavros.sporty

Φοίνικας Πειραιά – Πικέρμι από το moschatotavros.sporty

Τρίτη 7 Φεβρουαρίου

ΕΑ Προμηθέας 2014 – Καλαμάτα από το κανάλι YouTube του γηπεδούχου σωματείου

Το πρόγραμμα των έξι ομίλων και οι διαιτητές:

1ος Όμιλος – Κυριακή 5/2

Τέντα 17.00 Καλαμάτα 1980-Νήαρ Ηστ Μπαβέλας-Θεοδοσόπουλος (Γιαλικάρης)

Promitheas Park 18.00 ΕΑ Προμηθέας 2014-Καλαμάτα Ευφραιμίδης-Βαλουξής (Σπυρόπουλος)

Κορίνθου 17.00 ΚΑΟ Κορίνθου Παλαίμων-ΑΕ Γλαύκου Εσπέρου Ραπτογιάννης-Τούσης (Τρίγκα)

Παναχαϊκής 17.00 Παναχαϊκή-ΚΑΠ Καρακωνσταντόπουλος-Βομπίρης (Μάρκου)

Ερμιόνης 17.00 Ερμιονίδα-Πήγασος Θυρέας Καψιώχας-Δημουλάς (Νικολίτσας)

Κυπαρισσίας 17.00 Δίων Ο Κυπαρισσεύς-ΑΟ Αχαϊας Η Γαλήνη Κηπώσης-Αντωνέλου (Ηλιόπουλος)

2ος Όμιλος – Κυριακή 5/2

Μ. Λοϊζος 13.15 Άρης Νίκαιας-Πορφύρας Μπον-Κουτίβης (Φιλίππου)

Βυζαντινό ΑΚ 14.30 Πέρα-Πανναξιακός Τσίγκου-Μυζίκας (Καραλέμας)

Ν. Πεντέλης 17.00 Πεντέλη-Κρόνος Αγ. Δημητρίου Μπαράκου-Αδαμόπουλος (Κυριόγλου)

Λίντο 17.00 Εργοτέλης-Χαλάνδρι Οικονόμου-Σίμα (Μακρής)

Α’ Ηλιούπολης 17.00 Ηλιούπολη-ΚΑΟ Μελισσίων Περδετζόγλου-Ιωάννου (Μπουρνάς)

Γ. Παπασιδέρης (κ.θ.) 16.00 Κορωπί-Αναγέννηση Τσάλας-Τσαγκατζής (Φαλούκας)

3ος Όμιλος – Κυριακή 5/2

Κοκκινιάς 17.00 Νίκη Αμαρουσίου-Ποσειδών Ν. Ψυχικού Πετράκης Ιωάν.-Ψύχας (Ορφανός)

Π. Σαλπέας 17.00 Φοίνιξ Πειραιά-Πικέρμι Γαραντζιώτης-Μπερέτσος (Δραμεσιώτης)

Μιχ. Μουρούτσος 14.30 Δάφνη-Αιολικός Μυτιλήνης Λιαρομμάτης-Τζανετάκης (Σταματόπουλος)

Χίου 12.30 ΦΟ Βροντάδου-Ένωση Αττάλου Καλύμνου Γέρος-Αλεξόπουλος Παν. (Παντελής)

Ραφήνας 17.00 Αργοναύτης Τριγλίας-Ελευθερία Μοσχάτου Αναστασόπουλος-Διόλατζης (Λιμνιάτης)

Εσπέρου 17.00 Ίκαρος Καλλιθέας-Μανδραϊκός Σάλτας-Τζιμινίδης (Βαμβακάς)

Χίου 15.30 ΦΟ Βροντάδου-Φοίνιξ Πειραιά Δημουλάς-Κουλουμπαρίτσης (Μάρης)

4ος Όμιλος – Κυριακή 5/2

Αμπελώνα 17.00 Αμπελώνας 1986-Τρίκαλα Γιαννούλης-Παπαγιώτης (Αθανασόπουλος)

Σοφάδων 17.00 Σοφάδες-Αχέρων Καναλακίου Γεωργουσόπουλος-Κοντοστάθης (Μάνασης)

ΕΑΚ Βόλου 17.00 Ανόρθωση Βόλου-Άμφισσα Κώνης-Κασούμης (Μηναρετζόπουλος)

Αλμυρού 17.00 Αλμυρός-Αγριά Γιατρόπουλος-Λυτρουσυγκούνης (Γκουντέλιας)

Παραμυθιάς 17.00 ΚΑΕ Παραμυθιάς-Ιωάννινα ΣΚ Παπανικολάου Γ.-Λυγούρας (Τσιγγέλης)

Ρεπό: Τιτάνες Παλαμά

5ος Όμιλος – Κυριακή 5/2

Ελευθερίου 17.00 Όλυμπος-Αρετσού Καλαμαριάς Ηλιόπουλος-Κωνσταντινέλης (Αστρεινίδης)

Κιλκίς 17.00 Κου.Πα. Κιλκίς-ΑΣ ΑΚ Αλεξάνδρειας Αθ. Αγραφιώτης Β.-Σκρίνος (Γκαντίδης)

Ιωνίας 17.00 Ιωνικός Ιωνίας-Εθνικός Κοζάνης Παπαδόπουλος Γρ.-Νικολαϊδης (Παπαδόπουλος Ι.)

ΣΣ Κατερίνης 17.00 Πιερικός Αρχέλαος-ΜΕΝΤ Μπούγλος Ι.-Αβραμίδου (Γιαμούζης)

Μελίκης 17.00 Μελίκη-ΠΑΟΚ Μεσοποταμίας Αθανασιάδης Αθ.-Αναστασιάδης Γ. (Καλότσης)

Τετάρτη 8/2

Κιλκίς 18.30 ΚούΠα Κιλκίς-ΜΕΝΤ Χρυσάφης-Ράπτης (Γκαντίδης)

6ος Όμιλος – Κυριακή 5/2

Σιδηροκάστρου 17.00 Ρούπελ Σιδηροκάστρου-Ανατόλια Λαδάς-Θεοδωρίδης (Δραγκίογλου)

Καλαμαριάς 17.00 Απόλλων Καλ.-Κομοτηνή Χατζηκώστας-Χάνος (Αργυρού)

Κραχτίδη 17.00 ΚΑΟ Δράμας-Αρίων Ξάνθης Κλεπουσνιώτου-Μιχέλη Ευ. (Μπρίγκος)

Χρ. Χριστοδούλου 17.00 Ασπίς Ξάνθης-Βασιλικά Θεσσαλονίκης Παπαγεωργίου-Ράπτης (Σαλικίδης)

Αμπελοκήπων 17.00 Ελπίς Αμπελοκήπων-Γαλάτιστα Νέδογλου-Καντζουρίδης (Τσιρτσιμάλης)

Περισσότερα σχετικά άρθρα
Περισσότερα από eBasket.gr
Περισσότερα σε Γ' Εθνική

Δειτε επισης

ΚΑΕ Ολυμπιακός: «Αναμένουμε τα ίδια αυστηρότατα μέτρα στο ΟΑΚΑ»

Η ΚΑΕ Ολυμπιακός σχολίασε τις τέσσερις συλλήψεις που έγιναν στο ΣΕΦ. Ανακοίνωση εξέδωσε η …