Λίγο μετά τα φιλικά και πριν την επίσημη έναρξη της Basket League, παρελθόν απο το Λαύριο είναι οι Κέβιον Τέιλορ και Τζέιλεν Τζόνσον μετά την λύση της συνεργασίας τους.
Πιο σύντομη από ό,τι περίμεναν ήταν η παραμονή των Κέβιον Τέιλορ και Τζέιλεν Τζόνσον στο Λαύριο. Οι δύο παίκτες που βασιζόντουσαν από τον Χρήστο Σερέλη προκειμένου να βοηθήσουν την προσπάθεια της νέας σεζόν εν τέλει αποχαιρετούν την ομάδα.
🙏 Η ΚΑΕ Λαύριο Megabolt ευχαριστεί θερμά τον 𝐊𝐞𝐯𝐢𝐨𝐧 𝐓𝐚𝐲𝐥𝐨𝐫 και τον 𝐉𝐚𝐥𝐞𝐧 𝐉𝐨𝐡𝐧𝐬𝐨𝐧 και τους εύχεται καλή συνέχεια στον επόμενο σταθμό της καριέρας τους!
Kevion & Jalen thank you & good luck in your next chapter!#thankyou #LavrioMegaboltBC #newseason pic.twitter.com/RJylw6l8mw
— ΚΑΕ ΛΑΥΡΙΟ-MEGABOLT (@LAVRIO_BC) October 6, 2022