Κεντρική Β' Εθνική Β’ Εθνική: Οι διαιτητές της αγωνιστικής

Β’ Εθνική: Οι διαιτητές της αγωνιστικής

Β' Εθνικη

Οι διαιτητές και οι κομισάριοι της Β’ Εθνικής Ανδρών, είναι:

1ος Όμιλος (26η αγωνιστική)

Σάββατο 7 Μαϊου

Ληξουρίου 20.00 ΝΕΟ Ληξουρίου-Φανάρια Νάξου Τσακαλογιάννης-Καρακάσης-Μακρόπουλος (Κοκορδάτος)

Κυριακή 8 Μαϊου

Π. Σαλπέας 17.00 Εθνικός-Πανελευσινιακός Σκαλτσής-Τεφτίκης-Κούλης Χ. (Ηπιώτης)

Εσπέρου 17.00 Έσπερος ΑΕ Ν. Κηφισιάς Παπαφωτίου-Δελαγραμμάτικας-Αντωνιάδης (Μωϋσιάδης)

Β΄Κλειστό Κακούρης 17.00 Ένωση Ιλίου-ΦΕΑ ΝΦ/ΝΧ Θεοδωρόπουλος-Χριστοδουλάκης-Λεβεντάκος (Κουλούρης)

Ν. Πεντέλης 17.00 Πεντέλη-Παπάγου Μπούκας-Μπιστιτζάνος-Βελέντζας (Λιμνιάτης)

Ραφήνας 17.00 Αργοναύτης Τρ.-Αχαγιά 82 Χριστινάκης-Κατσαπρακάκης-Ξυλάς (Ζερβούδης)

2ος Όμιλος (26η αγωνιστική)

Κυριακή 8 Μαϊου

Άρης Νίκαιας-ΑΣΕ Δούκα ΑΝΑΒΟΛΗ

Στ. Βενέτης (κ.θ.) 17.00 Αιγάλεω-ΚΑΟ Μελισσίων Μαυρέλης-Ουσταμπασίδης-Τζίμης (Παππάς)

ΟΦΗ-ΑΟΚ Χανιά ΑΝΑΒΟΛΗ

ΝΕ Μεγαρίδος-Ηλυσιακός ΑΝΑΒΟΛΗ

1ο Μάνδρας 17.00 Μανδραϊκός-Πρωτέας Βούλας Καραβίτης-Χρηστίδης Π.-Αυγερινός (Δραμεσιώτης)

Α. Βαρίκας 17.00 Πανιώνιος-ΕΦΑΟ Ζωγράφου Τσαχάκης-Καλογριάς-Παπαδόπουλος Χρ. (Κυρτάτας)

Σ. Μπεφόν 17.00 Π. Φάληρο-Κρόνος Αγ. Δημητρίου Φασόλης-Σιδερής-Κούλης Κ. (Παλάτος)

3ος Όμιλος (26η αγωνιστική)

Κυριακή 8 Μαϊου

Κατσιμήδου 17.00 Αίολος Τρικάλων-Ίκαροι Τρικάλων Κατωτικίδης-Τσιρτσιμάλης-Αγραφιώτης Γρ. (Γκαρτζονίκας)

Καρδίτσας (Π) 17.00 Αναγέννηση Καρδ.-Πρωτέας Γρεβενών Παζώλης-Δολγύρας-Γιαννούλης (Τέγα)

Χαλκιοπούλειο 17.00 Έσπερος ΓΣ Λαμίας-ΑΓΣ Ιωαννίνων Γερακίνης-Μαραμής-Γεωργούλης (Κοτσίμπος)

Βόλου 17.00 Ολυμπιακός Βόλου-Μελίκη Ευφραιμίδης-Τσιαπλής-Παπανικολάου Γ. (Τσιργούλας)

Ιωαννίνων (Ν) 17.00 Ιωάννινα ΣΚ-Δόξα Λευκάδας Παπαγερίδης-Ντόγκας-Χατζηχαρίσης (Τζιμογιάννης)

Σχηματαρίου 17.00 Ερμής Σχ.-Τιτάνες Παλαμά Χουγιάζος-Καραμπιτσάκος-Τσάλλας (Κάλφα)

4ος Όμιλος (29η αγωνσιτική)

Κυριακή 8 Μαϊου

Φ. Αμοιρίδης 17.00 Λεύκιππος Ξάνθης-Ερμής Λαγκαδά Ντούρας-Ζαχαριάδης-Νέδογλου (Σαλικίδης)

Ευόσμου 17.00 Αίας Ευόσμου-ΧΑΝΘ Πράττος-Δέλλας-Τσαρδούλιας (Δροσόπουλος)

Σερρών 17.00 Πανσερραϊκός-ΜΕΝΤ Ελευθεριάδης Π.-Βασιλόπουλος-Ηλιόπουλος (Δραγκίογλου)

Ευκαρπίας 17.00 Ευκαρπία-Μαχητές Πειραματικό Παπαθανασίου Κ.-Αναστασιάδης Β.-Τσάνταλη (Παραλυκίδης)

Ν. Μουδανιών 17.00 ΚΑΟΧ Ευρώπη 87-Αρετσού Καλαμαριάς Σελεβός-Κολοκυθάς-Καντερές (Θωμόπουλος)

Πολυγύρου 17.00 Πολύγυρος-Μακεδονικός Παπαγεωργίου-Εκίζογλου-Λαδάς (Μανιός)

Περισσότερα σχετικά άρθρα
Περισσότερα από eBasket.gr
Περισσότερα σε Β' Εθνική

Δειτε επισης

Πανιώνιος: «Δείξε αγάπης διαρκείας»

Ο Πανιώνιος και ο Φάνης Χριστοδούλου καλούν τους φίλους του Πανιωνίου  να στηρίξουν την ομ…