Κεντρική Ελλάδα ΕΟΚ Πανελλήνιο Παίδων: Το πρόγραμμα της Β’ Φάσης

Πανελλήνιο Παίδων: Το πρόγραμμα της Β’ Φάσης

Πανελλήνιο Παίδων

Το πρόγραμμα της Β’ Φάσης του Πανελληνίου Πρωταθλήματος Παίδων είναι το εξής:

Α’ Όμιλος (Κιλκίς)

ΣΩΜΑΤΕΙΑ

  1. ΜΠΑΣ ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΚΑΒΑΛΑΣ
  2. ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
  3. ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ ΝΑΟΥΣΑΣ
  4. ΚΑΟΧ ΕΥΡΩΠΗ 87
ΗΜ/ΝΙΕΣ ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΕΣ ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ
  13/05/22 ΝΕΟ ΔΑΚ ΚΙΛΚΙΣ 17.00 19.30 ΚΑΟΧ ΕΥΡΩΠΗ 87 – ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣ ΚΟΖΑΝΗΣ ΜΠΑΣ ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΚΑΒ. – ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ Ν.
  14/05/22 ΝΕΟ ΔΑΚ ΚΙΛΚΙΣ 16.00 18.30 ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ Ν.– ΚΑΟΧ ΕΥΡΩΠΗ 87 ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣ ΚΟΖΑΝΗΣ – ΜΠΑΣ ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑΣ Κ.
  15/05/22 ΝΕΟ ΔΑΚ ΚΙΛΚΙΣ 13.00 15.30 ΚΑΟΧ ΕΥΡΩΠΗ 87 – ΜΠΑΣ ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΚΑΒΑΛΑΣ ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ Ν.– ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣ ΚΟΖΑΝΗΣ

Β’ Όμιλος (Σχηματάρι)

ΣΩΜΑΤΕΙΑ

  1. ΑΟ ΝΕΟΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
  2. ΑΛΦΑ 93 ΑΓΡΙΝΙΟΥ
  3. ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ ΠΡΩΤΕΑΣ
  4. ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΛΕΣΧΗ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ
ΗΜ/ΝΙΕΣ ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΕΣ ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ
  13/05/22   ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ 17.00 19.30 ΑΛΦΑ 93 ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΑΘΛ. ΛΕΣΧΗ ΜΥΤ. ΑΚ. ΣΧΗΜ. ΠΡΩΤΕΑΣ- ΑΟΝ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΛΑΡ.
  14/05/22   ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ 16.00 18.30 ΑΟΝ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΛΑΡ. – ΑΛΦΑ 93 ΑΓΡΙΝΙΟΥ ΑΘΛ. ΛΕΣΧΗ ΜΥΤ. – ΑΚ. ΣΧΗΜ. ΠΡΩΤΕΑΣ
  15/05/22   ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ 12.00 14.30 ΑΛΦΑ 93 ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΑΚ. ΣΧΗΜ. ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΟΝ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΛΑΡ. – ΑΘΛ. ΛΕΣΧΗ ΜΥΤ.

Γ’ Όμιλος (Κόρινθος)

ΣΩΜΑΤΕΙΑ

  1. ΑΣΠ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ
  2. ΚΟΜ ΠΕΛΑΣΓΟΣ
  3. ΑΜΣ ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ
  4. ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ ΧΙΟΥ
ΗΜ/ΝΙΕΣ ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΕΣ ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ
  13/05/22   ΚΟΡΙΝΘΟΥ 16.00 18.30 ΑΣΠ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ – ΑΜΣ ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ – ΚΟΜ ΠΕΛΑΣΓΟΣ
  14/05/22   ΚΟΡΙΝΘΟΥ 16.00 18.30 ΚΟΜ ΠΕΛΑΣΓΟΣ – ΑΣΠ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΑΜΣ ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ – ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ
  15/05/22   ΚΟΡΙΝΘΟΥ 10.30 13.00 ΑΣΠ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ – ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ ΚΟΜ ΠΕΛΑΣΓΟΣ – ΑΜΣ ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ

Δ’ Όμιλος (Αρχάνες)

ΣΩΜΑΤΕΙΑ

  1. ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ
  2. ΑΟ ΑΝΔΡΟΥ
  3. ΑΕ ΔΙΚΑΙΟΥ ΚΩ
  4. ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΑΜΟΥ
ΗΜ/ΝΙΕΣ ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΕΣ ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ
  13/05/22   ΑΡΧΑΝΩΝ   16.00   ΑΟ ΑΝΔΡΟΥ – ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ
  14/05/22   ΑΡΧΑΝΩΝ   17.00   ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ – ΑΕ ΔΙΚΑΙΟΥ ΚΩ
  15/05/22   ΑΡΧΑΝΩΝ   11.00   ΑΟ ΑΝΔΡΟΥ – ΑΕ ΔΙΚΑΙΟΥ ΚΩ

Ε’ Όμιλος (Πεύκη)

ΣΩΜΑΤΕΙΑ

  1. ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
  2. ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  3. 2ος ΕΚΑΣΘ
ΗΜ/ΝΙΕΣ ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΕΣ ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ
  13/05/22   ΠΕΥΚΗΣ   21.00   ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
  14/05/22   ΠΕΥΚΗΣ   18.00   ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – 2ος ΕΚΑΣΘ
  15/05/22   ΠΕΥΚΗΣ   16.00   2ος ΕΚΑΣΘ – ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
Περισσότερα σχετικά άρθρα
Περισσότερα από eBasket.gr
Περισσότερα σε ΕΟΚ

Δειτε επισης

ΕΟΚ: Ανακοίνωσε την αλλαγή ώρας σε παιχνίδι της Α1 Γυναικών

Η ΕΟΚ με ανακοίνωση της ενημέρωσε, πως το παιχνίδι της Α1 Γυναικών ανάμεσα σε Ολυμπιακό κα…