Κεντρική Ελλάδα ΕΟΚ Πανελλήνιο Κορασίδων: Το πρόγραμμα της Β’ Φάσης

Πανελλήνιο Κορασίδων: Το πρόγραμμα της Β’ Φάσης

Εθνική Παμπαίδων

Το πρόγραμμα της Β’ Φάσης του Πανελληνίου Κορασίδων είναι το εξής:

Α’ Όμιλος (Αλεξανδρούπολη)

  1. ΑΟ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ
  2. ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
  3. ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ
  4. ΑΣ ΝΕΩΝ ΡΟΔΩΝ Ο ΞΕΡΞΗΣ
Η/ΝΙΕΣ ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΕΣ ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ
  13/05/22 ΔΑΚ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ 16.00 18.30 ΑΣ Ν. ΡΟΔΩΝ Ο ΞΕΡΞΗΣ- ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣ ΚΟΖΑΝΗΣ ΑΟ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΑΛΕΞ. – ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧ.
  14/05/22 ΔΑΚ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ 16.00 18.30 ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧ. – ΑΣ Ν. ΡΟΔΩΝ Ο ΞΕΡΞΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣ ΚΟΖΑΝΗΣ – ΑΟ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΑΛΕΞ.
  15/05/22 ΔΑΚ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ 11.00 13.00 ΑΣ Ν. ΡΟΔΩΝ Ο ΞΕΡΞΗΣ – ΑΟ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΑΛΕΞ. ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧ. – ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣ ΚΟΖΑΝΗΣ

Β’ Όμιλος (Χαλκίδα)

  1. ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ
  2. ΣΚ ΝΙΚΟΠΟΛΗ ΠΡΕΒΕΖΑΣ
  3. ΑΟ ΕΞΩ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
  4. ΕΓΣ ΑΙΟΛΟΣ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ
ΗΜ/ΝΙΕΣ ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΕΣ ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ
  13/05/22 ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ 17.00 19.30 ΑΟ ΕΞΩ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑΣ – ΣΚ ΝΙΚΟΠΟΛΗ ΠΡΕΒ. ΕΓΣ ΑΙΟΛΟΣ ΜΥΤΙΛ. – ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ
  14/05/22 ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ 16.00 18.30 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ – ΑΟ ΕΞΩ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑΣ ΣΚ ΝΙΚΟΠΟΛΗ ΠΡΕΒ. – ΕΓΣ ΑΙΟΛΟΣ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ
  15/05/22 ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ 12.00 14.30 ΑΕ ΕΞΩ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑΣ – ΕΓΣ ΑΙΟΛΟΣ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ – ΣΚ ΝΙΚΟΠΟΛΗ ΠΡΕΒ.

Γ’ Όμιλος (Τρίπολη)

  1. ΕΑ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ 2014
  2. ΓΕ ΑΜΙΛΛΑ 2000
  3. ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ
  4. ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ ΧΙΟΥ
ΗΜ/ΝΙΕΣ ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΕΣ ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ
  13/05/22 ΤΡΙΠΟΛΗΣ 16.30 19.00 ΓΕ ΑΜΙΛΛΑ 2000 – ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ – ΕΑ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ 2014
  14/05/22 ΤΡΙΠΟΛΗΣ 16.00 18.30 ΕΑ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ 2014 – ΓΕ ΑΜΙΛΛΑ 2000 ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ – ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ
  15/05/22 ΤΡΙΠΟΛΗΣ 10.30 13.00 ΓΕ ΑΜΙΛΛΑ 2000 – ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ ΕΑ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ 2014 – ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ

Δ’ Όμιλος (Ηράκλειο)

  1. ΓΑΣ ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ
  2. ΑΟ ΑΝΔΡΟΥ
  3. ΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 2000 ΚΩ
  4. ΠΡΩΤ/ΤΗΣ ΤΕ ΣΑΜΟΥ
ΗΜ/ΝΙΕΣ ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΕΣ ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ
13/05/22 ΛΙΝΤΟ 19.30 ΑΟ ΑΝΔΡΟΥ – ΓΑΣ ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ
14/05/22 ΛΙΝΤΟ 17.00 ΓΑΣ ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ – ΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 2000 ΚΩ
15/05/22 ΛΙΝΤΟ 14.30 ΑΟ ΑΝΔΡΟΥ – ΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 2000 ΚΩ
  • Ο πρωταθλητής ΤΕ ΣΑΜΟΥ: ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΙΚΑΡΙΑΣ δήλωσε αδυναμία συμμετοχής.

Ε’ Όμιλος (Αθήνα)

  1. ΑΕΣ ΙΑΣΩΝ ΚΟΛΩΝΟΥ
  2. ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  3. 2ος ΕΚΑΣΘ
ΗΜ/ΝΙΕΣ ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΕΣ ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ
  13/05/22 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ 20.30 ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ. – ΑΕΣ ΙΑΣΩΝ ΚΟΛΩΝΟΥ
  14/05/22 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ 15.30 ΑΕΣ ΙΑΣΩΝ ΚΟΛΩΝΟΥ – 2ος ΕΚΑΣΘ
  15/05/22 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ 13.00 2ος ΕΚΑΣΘ – ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
Περισσότερα σχετικά άρθρα
Περισσότερα από eBasket.gr
Περισσότερα σε ΕΟΚ

Δειτε επισης

ΕΟΚ: Κωνσταντινίδου και Μάλτση στη Ρόδο (pics)

Η Ρόδος αγκάλιασε για τα καλά το μπάσκετ γυναικών… Με αφορμή τους δύο αγώνες της Εθνικής Γ…