Κεντρική Β' Εθνική Β’ Εθνική: Οι διαιτητές της αγωνιστικής

Β’ Εθνική: Οι διαιτητές της αγωνιστικής

Β' Εθνικη

Οι διαιτητές και οι κομισάριοι των αγώνων της Β’ Εθνικής Ανδρών είναι:

1ος Όμιλος (25η αγωνιστική)

Σάββατο 30 Απριλίου

Κάτω Αχαϊας 17.00 Αχαγιά 82-ΝΕΟ Ληξουίου Τσιμπούρης-Νάστος-Ρίζος (Θεοδοσόπουλος)

Νάξου 17.00 Φανάρια Νάξου-ΚΑΟ Κορίνθου Παπαφωτίου-Ραχιώτης-Λεβεντάκος (Καραμπίνης)

Κυριακή 1 Μαϊου

Τάκης Βογιατζής 17.00 Πανελευσινιακός-Έσπερος Καραβίτης-Κονταράτος-Κιουλάφας (Ντάβαρης)

Δ. Βικέλας 17.00 ΑΕ Ν. Κηφισιάς-Ένωση Ιλίου Στρέμπας-Καλογριάς-Βελέντζας (Λιμνιάτης)

Απ. Κόντου 17.00 ΦΕΑ ΝΦ/ΝΧ-Πεντέλη Αποστολίδης Β.-Ουσταμπασίδης-Λαζόγκα (Μωϋσιάδης)

Παπάγου 17.00 Παπάγου-Αργοναύτης Τρ. Αργυρούδης-Φασόλης-Κοντογιάννης (Παπαδόπουλος Στ.)

2ος Όμιλος (25η αγωνιστική)

Σάββατο 30 Απριλίου

Κλαδισού 13.00 ΑΟΚ Χανιά-ΝΕ Μεγαρίδος Θεοδωρόπουλος-Κούλης Χ.-Χριστοδουλάκης (Χριστινάκης)

Κυριακή 1 Μαϊου

Αγ. Θωμά 17.00 Δούκας-ΟΦΗ Λιότσιος-Κωνσταντινίδου-Καρακάσης (Μπίκας)

Μελισσίων 17.00 ΚΑΟ Μελισσίων-Άρης Νίκαιας ΑΝΑΒΟΛΗ

Αντ. Φώτσης 17.00 Ηλυσιακός-Μανδραϊκός Σκαλτσής-Παπαδόπουλος Χρ.-Κοτσίρης (Γολεγού)

Γ. Γεννηματάς 17.00 Πρωτέας Βούλας-Πανιώνιος Κωνσταντινόπουλος-Ορφανός Ιορδ.-Τζίμης (Ηπιώτης)

Ζωγράφου 17.00 ΕΦΑΟ Ζωγράφου-Π. Φάληρο Μηλαπίδης-Αναστασίου-Δελαγραμμάτικας (Κυρτάτας)

Αγ. Δημητρίου (Ν) 17.00 Κρόνος Αγ. Δημητρίου-Αιγάλεω Ζακεστίδης-Χρηστίδης Ηλ.-Σκουλαρίκης (Διμπινούδης)

3ος Όμιλος (25η αγωνιστική)

Σάββατο 30 Απριλίου

Ιωαννίνων (Ν) 17.00 ΑΓΣ Ιωαννίνων-Ολυμπιακός Βόλου Ταρενίδης Στ.-Χατζημπαλίδης-Χρυσάφης (Καραδήμας)

Κυριακή 1 Μαϊου

Μπάρας 17.00 Ίκαροι Τρικάλων-Έσπερος ΓΣ Λαμίας Παζώλης-Δολγύρας-Γιαννούλης (Χλωρός)

Γρεβενών 17.00 Πρωτέας Γρ.-Αίολος Τρικάλων Λουλουδιάδης-Αναστασιάδης Β.-Τσάνταλη (Βόντζας)

Μελίκης 17.00 Μελίκη-Νίκη Βόλου Ευφραιμίδης-Δημάδης-Νέδογλου (Καλότσης)

Λευκάδας 17.00 Δόξα Λευκάδας-Ερμής Σχηματαρίου Λογοθέτης-Μακρόπουλος-Λάμπος (Κανελλόπουλος)

Παλαμά 17.00 Τιτάνες Π.-Αναγέννηση Καρδίτσας Γερακίνης-Μαραμής-Γεωργούλης (Τέγα)

4ος Όμιλος (28η αγωνιστική)

Κυριακή 1 Μαϊου

Μ. Τσίκινας 17.00 ΧΑΝΘ-Λεύκιππος Ξάνθης Κατωτικίδης-Ντόγκας-Χατζηχαρίσης (Πολυχρονίδης)

Λαγκαδά 17.00 Ερμής Λ.-Κομοτηνή Παπαγεωργίου-Εκίζογλου-Λαδάς (Ανδρίτσος)

ΜΕΝΤ 17.00 ΜΕΝΤ-Γέφυρα Τσιρτσιμάλης-Σαρακενίδης-Σελεβός (Δροσόπουλος)

Πεύκων 17.00 Μαχητές Πειραματικού-Πανσερραϊκός Ξέρας-Καρακώστας-Μπουγλός Π. (Αστρεινίδης)

Καλαμαριάς 17.00 Αρετσού Καλαμαριάς-Ευκαρπία Θεοδώρου-Πράττος-Αγραφιώτης Γρ. (Παπαδόπουλος Ι.)

Μακεδονικού 17.00 Μακεδονικός-ΚΑΟΧ Ευρώπη 87 Βασιλόπουλος-Τσαρδούλιας-Ηλιόπουλος (Αργυρού)

Περισσότερα σχετικά άρθρα
Περισσότερα από eBasket.gr
Περισσότερα σε Β' Εθνική

Δειτε επισης

Ένωση Ιλίου: Συνεχίζει για 4η σεζόν με τον Τάκη Πανούλια

Την ανανέωση της συνεργασίας με τον προπονητή Τάκη Πανούλια ανακοίνωσε η Ένωση Ιλίου. Όπως…