Κεντρική Β' Εθνική Β’ Εθνική: Οι διαιτητές της αγωνιστικής

Β’ Εθνική: Οι διαιτητές της αγωνιστικής

Β' Εθνικη

Οι διαιτητές και οι κομισάριοι των αγώνων της Β’ Εθνικής Ανδρών, είναι:

1ος Όμιλος (24η αγωνιστική)

Κυριακή 17 Απριλίου

Β’ Κλειστό Κακούρης 17.00 Ένωση Ιλίου-Πανελευσινιακός Μηλαπίδης-Ουσταμπασίδης-Μαρτινάκος (Παππάς)

Εσπέρου 17.00 Έσπερος-Εθνικός Δημάδης-Φασόλης-Χριστοδουλάκης (Διμπινούδης)

Ν. Πεντέλης 17.00 Πεντέλη-ΑΕ Ν. Κηφισιάς Ορφανός Ιορ.-Γρίβα -Κούλης Κ. (Ζερβούδης)

Ραφήνας 17.00 Αργοναύτης Τρ.-ΦΕΑ ΝΦ/ΝΧ Παπαφωτίου-Παπαδόπουλος Χρ.-Κοτσίρης (Φαλούκας)

Ληξουρίου 17.00 ΝΕΟ Ληξουρίου-Παπάγου Δαρλαμήτσος-Μαρινάκης-Ελ Ανύ (Κοκορδάτος)

Κορίνθου 17.00 ΚΑΟ Κορίνθου-Αχαγιά 82 Ζακεστίδης-Στρέμπας-Τεφτίκης (Ελένης)

2ος Όμιλος (24η αγωνιστική)

Κυριακή 17 Απριλίου

ΝΕΜ BC Αρένα 17.00 ΝΕ Μεγαρίδος-Δούκας Καραβίτης-Χρηστίδης Ηλ.-Αντωνιάδης (Τηγάνης)

ΒΑΚ 17.00 ΟΦΗ-Άρης Ν. Αναστόπουλος-Νάστος-Ρίζος (Μαγκανάς)

Αγ. Δημητρίου (Ν) 17.00 Κρόνος Αγ. Δημητρίου-ΚΑΟ Μελισσίων Χρηστίδης Π.-Δελαγραμμάτικας-Βελέντζας (Σταματόπουλος)

1ο Μάνδρας 17.00 Μανδραϊκός-ΑΟΚ Χανιά Κωνσταντινίδου-Μακρόπουλος-Αγγελής (Μπουρνάς)

Α. Βαρίκας 17.00 Πανιώνιος-Ηλυσιακός Ζιώγας-Κιουλάφας-Μαυρέλης (Ζώης)

Σοφία Μπεφόν 17.00 Π. Φάληρο-Πρωτέας Β. Τσαχάκης-Κούλης Χ.-Λεβεντάκος (Ηπιώτης)

Στ. Βενέτης 17.00 Αιγάλεω-ΕΦΑΟ Ζωγράφου Κωνσταντινόπουλος-Κονταράτος-Γεράνιος (Ντάβαρης)

3ος Όμιλος (24η αγωνιστική)

Κυριακή 17 Απριλίου

Βόλου 17.00 Ολυμπιακός Β.-Ίκαροι Τρικάλων Λουλουδιάδης-Ξέρας-Αναστασιάδης Β. (Τσιργούλας)

Χαλκιοπούλειο 17.00 Έσπερος ΓΣ Λαμίας-Αίολος Τρικάλων Κατωτικίδης-Τσιαπλής-Παπανικολάου Γ. (Χριστοδούλου)

Παλαμά 17.00 Τιτάνες Παλαμά-Πρωτέας ΦΟ Γρεβενών Μπακάλης-Δολγύρας-Βασιλόπουλος (Τέγα)

Ν. Ιωνίας Βόλου 17.00 Νίκη Β.-ΑΓΣ Ιωαννίνων Σαρακενίδης-Δέλλας-Τζιοπάνος Γ. (Μηναρετζόπουλος)

Ιωαννίνων (Ν) 17.00 Ιωάννινα ΣΚ-Μελίκη Παπαγερίδης-Ντόγκας-Μελανίδης (Καραδήμας)

Καρδίτσας (Π) 17.00 Αναγέννηση Κ.-Δόξα Λευκάδας Ταρενίδης Στ.-Χατζημπαλίδης-Χρυσάφης (Μανάσης)

4ος Όμιλος (25η αγωνιστική)

Κυριακή 17 Απριλίου

Φ. Αμοιρίδης 17.00 Λεύκιππος Ξ.-Μαχητές Πειραματικό Ξενικάκης-Ντούρας-Ζαχαριάδης (Σαλικίδης)

Κομοτηνής 17.00 Κομοτηνή-ΜΕΝΤ Παπαγεωργίου-Εκιζόγλου-Λαδάς (Γκουρτζλίδης)

Ευόσμου 17.00 Αίας Ευόσμου-Αρετσού Καλαμαριάς Ταρενίδης Κ.-Παπαθανασίου Κ.-Ηλιόπουλος (Τοζακίδης)

Γέφυρας 17.00 Γέφυρα-Μακεδονικός Θεοδώρου-Ελευθεριάδης Πλ.-Αγραφιώτης Γρ. (Παραλυκίδης)

Σερρών 17.00 Πανσερραϊκός-Πολύγυρος Τσιρτσιμάλης-Χατζηχαρίσης-Σελεβός (Δραγκιόγλου)

Ευκαρπίας 17.00 Ευκαρπία-ΚΑΟΧ Ευρώπη 87 Κολοκυθάς-Καντερές-Τσαρδούλιας (Σακελλαρίου)

4ος Όμιλος (26η αγωνιστική)

Μ. Τετάρτη 20 Απριλίου

ΜΕΝΤ 17.00 ΜΕΝΤ-Λεύκιππος Ξ.-Παπαθανασίου Κ. Αγραφιώτης Κ.-Αγραφιώτης Γρ.-Νέδογλου (Παπαδόπουλος Ι.)

Μ. Τσίκινας 17.00 ΧΑΝΘ-Ερμής Λαγκαδά Σαρακενίδης-Σελεβός-Καντερές (Δέλλας)

Πεύκων 17.00 Μαχητές Πειραματικό-Αίας Ευόσμου Τσιρτσιμάλης-Λουλουδιάδης-Αναστασιάδης Β. (Παπαδόπουλος Ν.)

Καλαμαριάς 17.00 Αρετσού Καλαμαριάς-Γέφυρα Κοϊμτζόγλου-Δέλλας-Τσάνταλη (Φωτιάδης)

Μακεδονικού 17.00 Μακεδονικός-Πανσερραϊκός Παπαγεωργίου-Εκιζόγλου-Λαδάς (Γκούμας)

Πολυγύρου 17.00 Πολύγυρος-Ευκαρπία Κατωτικίδης-Χατζημπαλίδης-Χρυσάφης (Μανιός)

Περισσότερα σχετικά άρθρα
Περισσότερα από eBasket.gr
Περισσότερα σε Β' Εθνική

Δειτε επισης

Κύπελλο Ανδρών: Αποτελέσματα – Αγώνες Α΄Φάσης (2η αγων.)

Στον μοναδικό αγώνα που έγινε σήμερα (25/9) για τον Όμιλο Νότου Β’ Εθνικής Ανδρών στο Κύπε…