4ος Όμιλος
Λεύκιππος Ξάνθης-Μακεδονικός 56-48
Κομοτηνή-Αρετσού Καλαμαριά 74-80
Ερμής Λαγκαδά-Μαχητές Πειραματικό (13/4)
ΧΑΝΘ-ΜΕΝΤ 78-67
Αίας Ευόσμου-Πολύγυρος 74-68
Γέφυρα-ΚΑΟ Χαλκιδικής 85-57
Πανσερραϊκός-Ευκαρπία 75-60
Οι αγώνες αναλυτικά:
Λεύκιππος Ξάνθης-Μακεδονικός 56-48
Διαιτητές: Ταρενίδης, Χατζημπαλίδης, Χρυσάφης
Δεκάλεπτα: 15-12, 25-27, 35-35, 56-48
Λεύκιππος Ξάνθης (Bοϊβατόπουλος-Δώδος): Μαραβέγιας 5, Κατσαμούρης 5(1), Παλλάκης 7(2), Μακαρατζής 3, Mαυρογιάννης 10(1), Δεληγιάννης, Μιντζαρίδης 4, Μανάκας 13, Παπαδήμας, Βοϊβατόπουλος 3(1), Χρήστου 6
Μακεδονικός (Μαυροκεφαλίδης): Δημητριάδης 3, Αμπαράς 11(1), Ρόπουτης, Βαρδής, Γκίζης 5(1), Αζίζης 3(1), Στόλης, Φωταρούδης, Κομμάτας, Φλιάτης Ι. 6, Φλιάτης Γ. 13, Γεωργάκης 7.
ΧΑΝΘ-ΜΕΝΤ 78-76
Διαιτητές: Τζιοπάνος Γ.-Σελεβός-Τσαρδούλιας
Δεκάλεπτα: 17-15, 30-26, 49-48, 69-69, 78-76
ΧΑΝΘ (Κεραμεύς-Κοκκινόπουλος): Μαργαριτόπουλος, Απαζίδης 13(1), Αλτίνης 6, Κυλαντωνίδης 5(1), Ζιάκκας 17(3), Δημητρίου, Ρουκουνάκης, Ιωαννίδης 24, Τσιριλάκης, Σαρρής 2, Χιτικούδης, Ιωάννου 11
ΜΕΝΤ (Γιοβάννης): Ζεϊμπέκης 11(3), Ψευτογκάς 3(1), Ζωγράφος 6(1), Μιχαηλίδης 15(1), Τριανταφύλλου, Τοπουζίδης 10(1), Ηλιάδης, Πασχαλίδης 21, Κάσουρας 10, Ντεμιρσά, Χατζηβασιλείου
Γέφυρα-ΚΑΟΧ Ευρώπη: 85-57
Διαιτητές: Βασιλόπουλος – Κολοκυθάς – Καντερές
Δεκάλεπτα: 22-16, 51-24, 70-38, 85-57
Κ.Σ Γέφυρας (Χατζηκυριακίδης): Κελεσίδης 1, Μπρόζος 7(1), Μπάρμπας 2, Σαββίδης 3(1), Παπαδόπουλος 14(1), Ανδρέου 15, Χατζηκυριακίδης 17(5), Στράτος 4, Μπενας 5(1),Καλαϊτζίδης, Καλογιαννίδης 15(1), Σαμανδαράς 2
Κ.Α.Ο.Χ. Ευρώπη 87 (Παναγιωτόπουλος): Παναγιωτόπουλος 6, Λάσκαρης 16(3), Σερέτης 3(1), Μαυρίδης 2, Ραντονιτς 9, Τσαρούχας , Σακκοράφας 2, Πούλος, Τύπος 11(1), Νταραντάνας 8
Πανσερραϊκός-ΠΣ Ευκαρπίας 75-60
Διαιτητές: Ευφραιμίδης, Μελανίδης, Χατζηχαρίσης
Δεκάλεπτα: 22-16, 41-34, 51-47, 75-60
Πανσερραϊκός (Μασλαρινός): Στεφανίδης 14(1), Ντίνος 21(2), Δατσιάδης 2, Γεωργιανός 11(1), Χριστοδούλου 2, Κεραμάρης, Γκούτζιας 2, Ασημάκης 10(1), Γούνας, Μπίλιος 13(2), Χαρίτογλου, Παγωνίδης
ΠΣ Ευκαρπίας (Νίκου): Βογιατζής, Τουλούπης 12 (1), Φόρογλου 6(1), Βρέττας 9, Χολέβας 15(1), Κράσι, Γκαβέζος, Μούμογλου, Βουρτζούμης 3, Κρίτσικας 9 (1), Χαρτόπουλος 6(1)
ΓΑΣ Κομοτηνή-ΑΟ Αρετσού Καλαμαριάς 74-80
Διαιτητές: Παπαγεωργίου-Εκίζογλου-Λαδάς
Δεκάλεπτα: 18-17, 36-34, 53-55, 74-80
Κομοτηνή (Φωτεινάκης): Κιατίπ 4, Μπορμπίδης 2, Περρής 13(1), Ζεκεριέ 5(1), Γκιουζελίδης 11(1), Κουτσοβασίλης 18(4), Ναλμπάντης 2, Ρίννης, Κάλτσος, Μαλανδρής 14(3), Χαλίλ 4.
Αρετσού (Πετρόπουλος): Φλιώνης 2, Βαρίτης 19(5), Παπαδόπουλος, Κυφωνίδης 31(2), Καπώνης 8(2), Ντίαθ, Μαυροχορίδης, Παπανικολάου 5, Βάννης 16(1).
Αίας Ευόσμου-Πολύγυρος 74-68
Διαιτητές: Ελευθεριάδης-Τσιαπλής-Λουλουδιάδης
Δεκάλεπτα: 15-23, 31-40, 49-58, 74-68
Αίας Ευόσμου (Κωστόπουλος): Μπαλτζόπουλος, Αναστασόπουλος, Γαλανίδης 19(4), Μάρουσιτς 12(2), Κιγμέτογλου 6, Κάντζος, Καλαμπάκας 9, Δεληγιώργης 6, Κοτσάνος 22.
Πολύγυρος (Τσούρμας): Πιπιλιάρης 5(1), Χαλάτσης 13(3), Βαφειάδης 17(4), Κουτουξίδης 17(2), Ντινάκης 3(1), Καρασίμος, Μπόλδογλου 2, Καντάρκος 10, Κατιρτζίδης.
Η βαθμολογία
1.Αίας Ευόσμου 37 17-3
2.ΚΣ Γέφυρας 36 16-4
3.Μακεδονικός 35 15-5
4.Λεύκιππος Ξάνθης 33 13-7
5.Ερμής Λαγκαδά 33 13-7
6.Μαχητές Πειραματικό Πεύκων 32 14-4
7.ΠΣ Ευκαρπίας 31 11-9
8.ΧΑΝΘ 30 9-12
9.Πανσερραϊκός 29 9-11
10.ΑΟ Πολυγύρου 29 9-11
11.ΑΟ Αρετσού Καλαμαριάς 25 6-13
12.ΓΑΣ Κομοτηνή 24 3-18
13.ΜΕΝΤ 22 3-16
14.ΚΑΟ Χαλκιδικής 21 1-19
**ΧΑΝΘ και ΓΑΣ Κομοτηνή έχουν ένα περισσότερο, Αρετσού και ΜΕΝΤ έχουν ένα λιγότερο, ενώ οι Μαχητές Πειραματικό Πεύκων δύο.
Η επόμενη αγωνιστική (24η)
Αρετσού Καλαμαριάς-Λεύκιππος Ξάνθης
Μαχητές Πειραματικό-Κομοτηνή
ΜΕΝΤ-Ερμής Λαγκαδά
Μακεδονικός-Αίας Ευόσμου
Πολύγυρος-Γέφυρα
ΚΑΟ Χαλκιδικής-Πανσερραϊκός