Ο Ηρακλής βρίσκεται σε μια πολύ δύσκολη κατάσταση και στο ματς με το Λαύριο υπάρχει ένα μεγάλο “πρέπει”. Είναι μονόδρομος η νίκη επί της αθηναϊκής ομάδας, σε ένα ματς πραγματικό
“τελικό” για τους “κυανόλευκους”. Ο κόσμος του Ηρακλή έχει δείξει πως μπορεί να δώσει τρομερή ώθηση στους παίκτες και το Σάββατο, στο κρίσιμο ματς που ακολουθεί, είναι επιτακτική η ανάγκη για γεμάτο Ιβανώφειο. Θυμίζουμε πως ο αγώνας απέναντι στο Λαύριο θα ξεκινήσει στις 17.00 και οι τιμές των εισιτηρίων έχουν οριστεί στα 5 και 10 ευρώ. Αυτονόητο, ότι αυτά θα πρέπει να “εξαφανιστούν”, στη “μάχη” που δίνεται για την παραμονή του ιστορικού συλλόγου στη Basket League.
Κροατία – Ελλάδα: Η άφιξη της «γαλανόλευκης» στο ΣΕΦ
Η άφιξη της Εθνικής στο ΣΕΦ Το αντιπροσωπευτικό μας συγκρότημα έφτασε στο "Στάδιο Ειρήνης και Φιλίας", ενόψει του τελικού του...
ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ