Κεντρική Β' Εθνική Β’ Εθνική: Ορίστηκαν οι διαιτητές

Β’ Εθνική: Ορίστηκαν οι διαιτητές

Β' Εθνική

Οι διαιτητές και οι κομισάριοι της Β’ Εθνικής Ανδρών είναι:

1ος Όμιλος (18η αγωνιστική)

Κυριακή 6 Μαρτίου

Κάτω Αχαϊας 17.00 Αχαγιά 82-Πανελευσινιακός Λιότσιος-Χουγιάζος-Καραμπιτσάκος (Θεοδοσόπουλος)

Νάξου 14.30 Φανάρια Νάξου-Εθνικός Αργυρούδης-Τζίμης-Λεβεντάκος (Καραμπίνης)

Κορίνθου 17.00 ΚΑΟ Κορίνθου-Έσπερος Μακρόπουλος-Λογοθέτης-Ασημακάκη (Πετρόπουλος)

Ληξουρίου 13.00 ΝΕΟ Ληξουίου-Ένωση Ιλίου Τσακαλογιάννης-Καμήτσος-Τσακιράκη (Μάρκου)

Ραφήνας 17.00 Αργοναύτης Τρ.-Πεντέλη Μπούκας-Γρίβα-Σιδέρης (Ζερβούδης)

Παπάγου 17.00 Παπάγου-ΑΕ Ν. Κηφισιάς Στρέμπας-Καρακωνσταντόπουλος-Μαρτινάκος (Λιμνιάτης)

2ος Όμιλος (18η αγωνιστική)

Κυριακή 6 Μαρτίου

Ζωγράφου 17.00 ΕΦΑΟ Ζωγράφου-Δούκας Αναστασίου-Κούλης Χ.-Παπαδόπουλος Χρ. (Αναστασίου)

Αγ. Δημητρίου (Ν) 17.00 Κρόνος Αγ. Δημητρίου-Άρης Ν. Φασόλης-Χριστοδουλάκης-Ναστούλης (Σταματόπουλος)

Στ. Βενέτης 17.00 Αιγάλεω-ΟΦΗ Κοντίλης-Μαρίγλη-Ροδίτης (Παπαδόπουλος Στ.)

Σ. Μπεφόν 17.00 Π. Φάληρο-ΝΕ Μεγαρίδος Ζακεστίδης-Καλογερόπουλος Φ.-Παπαφωτίου (Ορφανός)

Α. Βαρίκας 17.00 Πανιώνιος-Μανδραϊκός Καραβίτης-Κονταράτος-Χρηστίδης Ηλ. (Ζαγκλής)

Αντ. Φώτσης 17.00 Ηλυσιακός-ΚΑΟ Μελισσίων Ραχιώτης-Μαυρέλης-Κούλης Κ. (Άκελ)

Γ. Γεννηματάς 17.00 Πρωτέας Β.-ΑΟΚ Χανιά Ασλανίδης-Μαρουδιάς-Αγγελής (Τηγάνης)

3ος Όμιλος (18η αγωνιστική)

Κυριακή 6 Μαρτίου

Λευκάδας 17.00 Δόξα Λευκάδας-Ίκαροι Τρ. Κωνσταντινίδου-Μαρινάκης-Ελ Ανύ (Κανελλόπουλος)

Παλαμά 17.00 Τιτάνες Παλαμά-Αίολος Τρ. Ελευθεριάδης Πλ.-Παπαγεωργίου-Λαδάς (Τέγα)

Καρδίτσας (Π.) 17.00 Αναγέννηση Καρδίτσας-Έσπερος ΓΣ Λαμίας Δολγύρας-Τζιοπάνος Γ.-Μπουγλός Ι. (Μανάσης)

Σχηματαρίου 17.00 Ερμής Σχημ.-Ολυμπιακός Β. Τσιαπλής-Κατωτικίδης-Παπανικολάου Γ. (Κάλφα)

Ιωαννίνων (Ν) 17.00 Ιωάννινα ΣΚ-Νίκη Βόλου Τσιρτσιμάλης-Παπαθανασίου Κ.-Δέλλας (Τσιγγέλης)

Μελίκης 17.00 Μελίκη-Πρωτέας Γρ. Ξέρας-Παζώλης-Καρακώστας (Ντόγκας)

4ος Όμιλος (19η αγωνιστική)

Κυριακή 6 Μαρτίου

Φ. Αμοιρίδης 17.00 Λεύκιππος Ξάνθης-Πανσερραϊκός Ευφραιμίδης-Ντόγκας-Σαρακενίδης (Σαλικίδης)

Κομοτηνής 17.00 Κομοτηνή-Ευκαρπία Ταρενίδης Κ.-Χατζηχαρίσης-Χρυσάφης (Γκουρτζελίδης)

Λαγκαδά 17.00 Ερμής Λαγκαδά-ΚΑΟΧ Ευρώπη 87 Κολοκυθάς-Καντερές-Τσάνταλη (Παπαδόπουλος Ι.)

Μ. Τσίκινας 19.00 ΧΑΝΘ-Πολύγυρος Ντούρας-Παπαγερίδης-Χατζηκώστας (Φωτιάδης)

ΜΕΝΤ 17.00 ΜΕΝΤ-ΑΟ Αρετσού Καλαμαριάς Αγραφιώτης Γρ.-Αναστασιάδης Β.-Ηλιόπουλος (Αργυρού)

Ευόσμου 17.00 Αίας Ευόσμου-Γέφυρα Πουρσανίδης Κ.-Λόρτος-Πράττος (Τοζακίδης)

Περισσότερα σχετικά άρθρα
Περισσότερα από eBasket.gr
Περισσότερα σε Β' Εθνική

Δειτε επισης

Ένωση Ιλίου: Συνεχίζει για 4η σεζόν με τον Τάκη Πανούλια

Την ανανέωση της συνεργασίας με τον προπονητή Τάκη Πανούλια ανακοίνωσε η Ένωση Ιλίου. Όπως…