Κεντρική Ελλάδα ΕΟΚ Εθνικά πρωταθλήματα: Διαιτητές εξ αναβολής αγώνων

Εθνικά πρωταθλήματα: Διαιτητές εξ αναβολής αγώνων

Διαιτητές, ΕΟΚ

Οι διαιτητές και οι κομισάριοι των εξ αναβολής αγώνων εθνικών πρωταθλημάτων είναι:

Τετάρτη 23 Μαρτίου

Κυπαρισσίας (κ.θ.) 18.00 Δίων Κυπαρισσεύς-Γλαύκος Λιότσιος-Ασημακάκη (Γιαλικάρης)

ΔΑΚ Τρίπολης 18.00 ΣΔΥ Τρίπολης-Ήφαιστος Αχιλλέας Ρίζος-Τσουβάλης (Ηλιόπουλος)

Πολυγύρου 21.30 Γαλάτιστα-Ελπίς Αμπελοκήπων Ξενικάκης-Ράπτης Χρ. (Θωμόπουλος)

Γρεβενών 18.00 Πρωτέας Γρ.-Ιωάννινα ΣΚ Παπαγεωργίου-Εκίζογλου-Λαδάς (Πλεξίδας)

ΔΑΠΠΟΣ 17.00 Σαντορίνη-Αμύντας Κουλουμπαρίτσης-Λεβεντάκος (Παπαδημητρόπουλος)

Αμαλιάδας 20.00 Σφήκα Αμαλιάδας-Παναχαϊκή Μακρόπουλος-Ελ Ανύ (Μάρκου)

Τετάρτη 30 Μαρτίου

Μεσολογγίου 17.00 Χαρ. Τρικούπης-Ελευθερούπολη Καλδίρης-Μηλαπίδης-Κωνσταντινόπουλος (Τηγάνης Γ.)

Αγρινίου 16.00 Αγρίνιο-Φίλιππος Βέρ. Μαγκλογιάννης-Ζακεστίδης-Τηγάνης (Πατσαντζόπουλος)

Χαλκιοπούλειο 16.00 Έσπερος ΓΣ Λαμίας-Ερμής Σχηματαρίου Παπαφωτίου-Γρίβα-Τεφτίκης (Κοτσίμπος)

Γ. Γεννηματάς 18.00 Πρωτέας Β.-Μανδραϊκός Θεοδωρόπουλος-Κούλης Χ.-Χριστοδουλάκης (Παλάτος)

Δύο Αοράκια 15.30 Εργοτέλης-ΓΑΕΤ Δίων Κυπαρισσεύς Κοτσίρης-Σίμα (Μαγγανάς)

Κλαδισού 17.00 ΑΟΚ Χανιά-ΕΦΑΟ Ζωγράφου Καραβίτης-Στρέμπας-Χατζημάρκος (Πετράκης)

Αλ. Δημόγλου 17.00 Καβάλα-Τρίτων Πουρσανίδης Κ.-Λουλουδιάδης-Ντούρας (Στουπίδης)

11ο Δημ. Ευόσμου 19.30 ΔΕΚΑ-Αριδαία Μπουγλός Ι.-Δημητρόπουλος (Σακελλαρίου)

Κρομμυώνιο 19.30 Τήρων Αγ. Θεοδώρων-Χαλάνδρι Μπακετέα-Μπαβέλας (Πετρόπουλος)

Π. Σαλπέας 17.00 Εθνικός-ΚΑΟ Κορίνθου Καρπάνος-Μαρινάκης-Αγγελής (Μπουρνάς)

Τρίτη 5 Απριλίου

Γλαύκου 15.30 Γλαύκος-Διαγόρας Ρόδου Αυγερινός-Ανδρεόπουλος (Κοκορδάτος)

Τετάρτη 6 Απριλίου

Στρέφη 17.00 Τρίτων-Ψυχικό Τσώνος-Ζακεστίδης-Σκαλτσής (Ηπιώτης)

Αιγίου 18.00 Ήφαιστος Αχιλλέας-Σφήκα Αμαλιάδας Χρηστίδης Ηλ.-Βαγγάλης (Θεοδωρόπουλος)

Ιωαννίνων (Ν) 17.00 Ιωάννινα ΣΚ-Έσπερος ΓΣ Λαμίας Μαραμής-Δόλγυρας-Γεωργούλης (Καραδήμας)

Α. Βαρίκας 17.00 Πανιώνιος-Μανδραϊκός Καραβίτης-Κονταράτος-Χρηστίδης Ηλ. (Ζαγκλής)

Τετάρτη 13 Απριλίου

Μεσολογγίου 17.00 Χαρ. Τρικούπης-Ψυχικό Τζιοπάνος Ν.-Ευφραιμίδης-Χατζημπαλίδης (Πατσαντζόπουλος)

Μελισσίων 17.00 ΚΑΟ Μελισσίων-Μανδραϊκός Τσώνος-Φραγκούλη-Δελαγραμμάτικας (Κυριόγλου)

Ελευθερούπολης 17.00 Ελευθερούπολη-Καβάλα Ξενικάκης-Μπακάλης-Δέλλας (Μπρίγκος)

Τετάρτη 27 Απριλίου

Ψυχικού 17.00 Ψυχικό-Ελευθερούπολη Δαρλαμήτσος-Καρπάνος-Μαρινάκης (Φαλούκας)

Δεν έχουν οριστεί ακόμη

Καρδίτσας (Ν) 17.00 Καρδίτσα-Δάφνη Δ. Δολγύρας-Ντόγκας-Χρυσάφης (Τέγα)

Μ. Λοϊζος 13.30 Άρης Ν.-Αιγάλεω Σπυρόπουλος-Καρακωνσταντόπουλος-Βελέντζας (Δραμεσιώτης)

M. Λοϊζος 16.00 Άρης Ν.-ΟΦΗ Καρακάσης-Μαρινάκης-Λάμπος (Μπουρνάς)

Ιβανώφειο 17.00 Γαλάζιοι ΚΟΘ-Ναύαρχος Βότσης Κόνης-Κωνσταντινέλης (Φωτιάδης)

Α. Βαρίκας 17.00 Πανιώνιος-Μανδραϊκός Καραβίτης-Κονταράτος-Χρηστίδης Ηλ. (Ζαγκλής)

Ληξουρίου 13.00 ΝΕΟ Ληξουρίου-Εθνικός Καρακάσης-Μαρινάκης-Ελ Ανύ (Κοκορδάτος)

Ζωγράφου 13.00 ΕΦΑΟ Ζωγράφου-Αθηναϊκός Κηπώσης-Πετράκης Ιωάν. (Άκελ)

Περισσότερα σχετικά άρθρα
Περισσότερα από eBasket.gr
Περισσότερα σε ΕΟΚ

Δειτε επισης

3x3GR National Tour: Ραντεβού στην Κομοτηνή

Mετά τη Θεσσαλονίκη, η σκυτάλη περνά στην Κομοτηνή, όπου οι συμμετοχές ξεπέρασαν κάθε προσ…