Κεντρική Β' Εθνική Β’ Εθνική: Οι διαιτητές της 14ης αγωνιστικής

Β’ Εθνική: Οι διαιτητές της 14ης αγωνιστικής

Β' Εθνικη

Οι διαιτητές και οι κομισάριοι της Β’ Εθνικής Ανδρών είναι:

1ος Όμιλος (14η αγωνιστική)

Κυριακή 6/2

Δ. Βικέλας 17.00 ΑΕ Ν. Κηφισιάς-Εθνικός Μπούκας-Παπαφωτίου-Ναστούλης (Ζερβούδης)

Απ. Κόντος 17.00 ΦΕΑ Νφ/ΝΧ-Έσπερος Ζακεστίδης-Αργυρούδης-Τηγάνης (Αναστασίου)

Παπάγου 17.00 Παπάγου-Ένωση Ιλίου Θεοδωρόπουλος-Αντωνιάδης-Τζίμης (Κυρτάτας)

Κάτω Αχαϊας 17.00 Αχαγιά 82-Πεντέλη Νάστος-Ρίζος-Μπακετές (Κοκορδάτος)

Νάξου 14.00 Φανάρια Νάξου-Αργοναύτης Τριγλίας Αναστασίου-Κονταράτος-Κιουλάφας

Κορίνθου 17.00 ΚΑΟ Κορίνθου-ΝΕΟ Ληξουρίου Σκαλτσής-Καρακωνσταντόπουλος-Φασόλης (Πετρόπουλος)

2ος Όμιλος (14η αγωνιστική)

Κυριακή 6/2

Μελισσίων 17.00 ΚΑΟ Μελισσίων-Δούκας Σπυρόπουλος-Ορφανός Ιορδ.-Λεβεντάκος (Λιμνιάτης)

Κλαδισού 17.00 ΑΟΚ Χανιά-Άρης Νίκαιας Μαλαμάς-Αποστολίδης Β.-Χατζημάρκος (Πετράκης Ν.)

Αντ. Φώτσης 17.00 Ηλυσιακός-ΟΦΗ Φάκαρος-Δημάδης-Ασλανίδης (Παππάς)

Γ. Γεννηματάς 17.00 Πρωτέας Β.-ΝΕ Μεγαρίδος Μηλαπίδης-Καραβίτης-Τεφτίκης (Παλάτος)

Ζωγράφου 17.00 ΕΦΑΟ Ζωγράφου-Μανδραϊκός Καλογερόπουλος Φ.-Φραγκούλη-Παπαδόπουλος Χ. (Μωϋσιάδης)

Αγ. Δημητρίου (Ν) 17.00 Κρόνος Αγ. Δημητρίου-Πανιώνιος Κοϊμτζόγλου-Τσάτσης-Κούλης Χ. (Μπουρνάς)

Στ. Βενέτης (κ.θ.) 17.00 Αιγάλεω-Π.Φάληρο Κωνσταντινόπουλος-Χριστοδουλάκης-Σιδέρης (Διμπινούδης)

3ος Όμιλος (14η αγωνιστική)

Κυριακή 6/2

Ιωαννίνων (Ν) 17.00 ΑΓΣ Ιωαννίνων-Αίολος Τρικάλων Ταρενίδης Κ.-Χατζημπαλίδης-Χρυσάφης (Τζιμογιάννης)

Μελίκης 17.00 Μελίκη-Έσπερος ΓΣ Λαμίας Τσιαπλής-Παπανικολάου Γ.-Σελεβός (Ντόγκας)

Λευκάδας 17.00 Δόξα Λευκάδας-Νίκη Βόλου Λιότσιος-Τσακαλογιάννης-Ασημακάκη (Κανελλόπουλος)

Παλαμά 17.00 Τιτάνες Παλαμά-Ιωάννινα ΣΚ Γερακίνης-Παζώλης-Γεωργούλης (Τέγα)

Καρδίτσας (Π) 17.00 Αναγέννηση Κ.-Ερμής Σχηματαρίου Σταματόπουλος-Δολγύρας-Μπούγλος Ι. (Μανάσης)

Τετάρτη 16/2

Γρεβενών 18.00 Πρωτέας ΓΡ.-Ίκαροι Τρικάλων Παπαγερίδης-Λουλουδιάδης-Ντόγκας (Παπαδόπουλος Ιωάν.)

4ος Όμιλος (15η αγωνιστική)

Κυριακή 6/2

Φ. Αμοιρίδης 17.00 Λεύκιππος Ξάνθης-Κομοτηνή Παπαγεωργίου-Τζιοπάνος Γ.-Ηλιόπουλος (Στουπίδης)

Ευόσμου 17.00 Αίας Ευόσμου-Ερμής Λαγκαδά Πουρσανίδης Κ.-Αγραφιώτης Ι.-Τσάνταλη (Γκούμας)

Γέφυρας 17.00 Γέφυρα-ΧΑΝΘ Πράττος-Αγραφιώτης Γρ.-Βασιλόπουλος (Παραλυκίδης
Ευκαρπίας 17.00 Ευκαρπία-ΜΕΝΤ Παπαθανασίου Κ.-Τσαρδούλιας-Κολοκυθάς (Δροσόπουλος)

Ν. Μουδανιών 17.00 ΚΑΟΧ Ευρώπη-Μαχητές Πειραματικού Ντούρας-Χατζηχαρίσης-Χατζηκώστας (Θωμόπουλος)

Πολυγύρου 19.00 Πολύγυρος-ΑΟ Αρετσούς Καλαμαριάς Ξενικάκης-Ελευθεριάδης-Ζαχαριάδης (Μανιός)

Περισσότερα σχετικά άρθρα
Περισσότερα από eBasket.gr
Περισσότερα σε Β' Εθνική

Δειτε επισης

Πρωτέας Βούλας: Το τρίποντο νίκης του Δενδρινού (vid)

O Δενδρινός υποχρέωσε τον Πανιώνιο στην πρώτη του ήττα φέτος Ο Πρωτέας Βούλας πανηγύρισε τ…