Τι κι αν ο Νίκος Χουγκάζ αποχώρησε από τον Ιωνικό και επέστρεψε στον Παναθηναϊκό; Η ομάδα της Νίκαιας, θέλησε να συγχαρεί τον νεαρό παίκτη για την επιλογή του στους παίκτες που θα συμμετάσχουν στην προετοιμασία της Εθνικής ανδρών.
Όπως θέλησε αρχικά να συγχαρεί και τον παίκτη του Ιωνικού, Κώστα Γόντικα για την επιλογή του στο αντιπροσωπευτικό συγκρότημα.
🇬🇷 Ο Ιωνικός συγχαίρει τον Κώστα Γόντικα ο οποίος βρίσκεται στην προεπιλογή για την Εθνική Ομάδα Μπάσκετ για τους αγώνες των προκριματικών του @FIBAWC
🔵⚪ Ακόμη ο Ιωνικός συγχαίρει και το Νίκο Χουγκάζ για την κλήση του στην "γαλανόλευκη" #IonikosNikaiasBC pic.twitter.com/VkXijj5Anz— Ionikos Nikaia BC (@Ionikosbasket) February 16, 2022