Κεντρική Β' Εθνική Β’ Εθνική: Οι διαιτητές του Σαββατοκύριακου

Β’ Εθνική: Οι διαιτητές του Σαββατοκύριακου

Β' Εθνικη

Οι διαιτητές και οι κομισάριοι της Β’ Εθνικής Ανδρών, είναι:

1ος Όμιλος (12η αγωνιστική, 23/1)

Εσπέρου 17.00 Έσπερος-Πανελευσινιακός Αποστολίδης Β.-Φασόλης-Λεβεντάκος (Δραμεσιώτης)

Β’ ΚΛ Κακούρης 17.00 Ένωση Ιλίου-ΑΕΝ Κηφισιάς Κωνσταντινόπουλος-Κούλης Χ.-Αυγερινός (Παππάς)

Ν. Πεντέλης 17.00 Πεντέλη-ΦΕΑ ΝΦ/ΝΧ Μηλαπίδης-Χρηστίδης Ηλ.-Παπαδόπουλος Χ. (Λιμνιάτης)

Ραφήνας 17.00 Αργοναύτης Τρ.-Παπάγου Καραβίτης-Χρηστίδης Π.-Κοτσίρης (Ορφανός)

Ληξουρίου 13.30 Νέο Ληξούριο-Αχαγιά 82 Τσακαλογιάννης-Λογοθέτης-Ελ Ανύ (Κωστής)

Κορίνθου 12.30 ΚΑΟ Κορίνθου-ΑΠΑΣ Νάξου Τα Φανάρια Θεοδωρόπουλος-Ραχιώτης-Ναστούλης (Ελένης)

2ος Όμιλος (12η αγωνιστική, 23/1)

ΒΑΚ 17.00 ΟΦΗ-Δούκας Χαλαμπαλάκης-Φραγκούλη-Χριστοδουλάκης (Μπορμπαντωνάκης)

Μ. Λοϊζος 19.00 Άρης Νίκαιας-ΚΑΟ Μελισσίων Αργυρούδης-Τσάτσης-Μαυρέλης (Διμπινούδης)

ΝΕΜ BC Αρένα 16.00 ΝΕ Μεγαρίδος-ΑΟΚ Χανιά Νάστος-Ρίζος-Αγγελής (Ηπιώτης)

1ο Μάνδρας 17.00 Μανδραίκός-Ηλυσιακός Ζιώγας-Καρακωνσταντόπουλος-Μαρτινάκος (Αναστασίου)

Α. Βαρίκας 19.30 Πανιώνιος-Πρωτέας Βούλας Καλογερόπουλος Φ.-Κονταράτος-Αντωνιάδης (Βαμβακάς)

Σ. Μπεφόν 17.00 Π. Φάληρο-ΕΦΑΟ Ζωγράφου Ουσταμπασίδης-Καλογριάς-Κιουλάφας (Πετρίδης)

Στ. Βενέτης (κθ) 17.00 Αιγάλεω-Κρόνος Αγ. Δημητρίου Τσαχάκης-Μπούκας-Γρίβα (Άκελ)

3ος Όμιλος (12η αγωνιστική, 23/1)

Χαλκιοπούλειο 17.00 Έσπερος ΓΣ Λαμίας-Ίκαροι Τρικάλων Ευφραιμίδης-Ταρενίδης Κ.-Δημάδης (Κοτσίμπος)

Κατσιμήδου 17.00 Αίολος Τρικάλων-Πρωτέας Γρεβενών Λουλουδιάδης-Τζιοπάνος Γ.-Χατζηκώστας (Γκαρτζονίκας)

ΕΑΚ Βόλου 17.00 Ολυμπιακός-Β.-ΑΓΣ Ιωαννίνων Αγραφιώτης Ι.-Πράττος-Ηλιόπουλος (Τσιργούλας)

Ν. Ιωνίας 17.00 Νίκη Βόλου-Μελίκη Ξέρας-Καρακώστας-Παπανικολάου Γ. (Μηναρετζόπουλος)

Σχηματαρίου 17.00 Ερμής Σχημ.-Δόξα Λευκάδας Γερακίνης-Παζώλης-Μπουγλός Π. (Κάλφα)

Καρδίτσας (Π) 17.00 Αναγέννηση Καρδίτσας-Τιτάνες Παλαμά Μαραμής-Γεωργούλης-Γιαννούλης (Τέγα)

4ος Όμιλος (13η αγωνιστική, 23/1)

Φ. Αμοιρίδης 17.00 Λεύκιππος Ξ.-ΧΑΝΘ Ντούρας-Ζαχαριάδης-Νέδογλου (Σαλικίδης)

Κομοτηνής 15.00 Κομοτηνή-Ερμής Λαγκαδά Ελευθεριάδης-Εκίζογλου-Λαδάς (Γκουρτιζλίδης)

Γέφυρας 17.00 Γέφυρα-ΜΕΝΤ Παπαθανασίου Στ.-Τσαρδούλιας-Καντερές (Αστρεινίδης)

Σερρών 17.00 Πανσερραϊκός-Μαχητές Πειραματικού Παπαγερίδης-Ντόγκας-Χατζηχαρίσης (Δραγκίογλου)

Ευκαρπίας 17.00 Ευκαρπία-Αρετσού Καλαμαριάς Θεοδώρου-Σελεβός-Βασιλόπουλος (Τοζακίδης)

Ν. Μουδανιών 17.00 ΚΑΟΧ Ευρώπη 87-Μακεδονικός Ταρενίδης Στ.-Χατζημπαλίδης-Χρυσάφης (Θωμόπουλος)

Περισσότερα σχετικά άρθρα
Περισσότερα από eBasket.gr
Περισσότερα σε Β' Εθνική

Δειτε επισης

Εθνικός Πειραιά: Στο πλευρό του Χούμπαυλη η Ζωηρού

Η Ισμήνη Ζωηρού θα είναι η άμεση συνεργάτης του Νάσου Χούμπαυλη τη νέα σεζόν στον πάγκο το…