Κεντρική Β' Εθνική Β’ Εθνική: Οι διαιτητές της αγωνιστικής

Β’ Εθνική: Οι διαιτητές της αγωνιστικής

Β' Εθνική

Οι διαιτητές και οι κομισάριοι της Β’ Εθνικής Ανδρών, είναι:

1ος Όμιλος (13η αγωνιστική)

Κυριακή 30 Ιανουαρίου

Τ. Βογιατζής 17.00 Πανελευσινιακός-Εθνικός Τσάτσης-Ουσταμπασίδης-Καλογριάς (Δραμεσιώτης)

Δ. Βικέλας 17.00 ΑΕ Ν. Κηφισιάς-Έσπερος Ραχιώτης-Παπαδόπουλος Χ.-Σιδέρης (Ζερβούδης)

Απ. Κόντος 17.00 ΦΕΑ ΝΦ/ΝΧ-Ένωση Ιλίου Σκαλτσής-Φραγκούλη-Χριστοδουλάκης (Αναστασίου)

Παπάγου 17.00 Παπάγου-Πεντέλη Καλδίρης-Μπούκας-Δελαγραμμάτικας (Φαλούκας)

Κάτω Αχαϊας 17.00 Αχαγιά 82-Αργοναύτης Τρ. Λιότσιος-Ασημακάκη-Κουτσοδήμος (Θεοδοσόπουλος)

Νάξου 17.00 ΑΠΑΣ Νάξου Τα Φανάρια-ΝΕΟ Ληξουρίου Σπυρόπουλος-Τζίμης-Χρηστίδης Ηλ.

2ος Όμιλος (13η αγωνιστική)

Κυριακή 30 Ιανουαρίου

Δαϊς 17.00 Δούκας-Άρης Νίκαιας Κωνσταντινόπουλος-Κοντογιάννης-Αυγερινός (Μπίκας)

Μελισσίων 17.00 ΚΑΟ Μελισσίων-Αιγάλεω Κονταράτος-Χρηστίδης Π.-Γεράνιος (Ζερδεβάς)

Κλαδισού 17.00 ΑΟΚ Χανιά-ΟΦΗ Μαλαμάς-Σκανδαλάκης-Ξυλάς (Χριστινάκης)

Αντ. Φώτσης 17.00 Ηλυσιακός-ΝΕ Μεγαρίδος Μαγκλογιάννης-Φασόλης-Αντωνιάδης (Κουλούρης)

Γ. Γεννηματάς 17.00 Πρωτέας Β.-Μανδραϊκός Θεοδωρόπουλος-Κούλης Χ.-Τεφτίκης (Παλάτος)

Ζωγράφου 17.00 ΕΦΑΟ Ζωγράφου-Πανιώνιος Στρέμπας-Καρακωνσταντόπουλος-Λεβεντάκος (Ζαγκλής)

Αγ. Δημητρίου (Ν) 17.00 Κρόνος Αγ. Δημητρίου-Π. Φάληρο Παπαφωτίου-Αργυρούδης-Ναστούλης (Ζώης)

3’ Όμιλος (13η αγωνιστική)

Κυριακή 30 Ιανουαρίου

Μπάρας 17.00 Ίκαροι Τρ.-Αίολος Τρ. Πουρσανίδης Κ.-Αγραφιώτης Ι.-Πράττος (Μηναρετζόπουλος)

Γρεβενών 17.00 Πρωτέας Γρ.-Αναγέννηση Καρδ. Ευφραιμίδης-Ταρενίδης Κ.-Χρυσάφης (Βόντζας)

Ιωαννίνων (Ν) 17.00 ΑΓΣ Ιωαννίνων-Έσπερος ΓΣ Λαμίας Παζώλης-Γεωργούλης-Μπούλος Π. (Καραδήμας)

Μελίκης 17.00 Μελίκη-Ολυμπιακός Β. Μπακάλης-Τζιοπάνος Γ.-Βασιλόπουλος (Καλότσης)

Λευκάδας 17.00 Δόξας Λευκάδας-Ιωάννινα ΣΚ Καρακάσης-Τσακαλογιάννης-Τσακιράκη (Μάρκου)

Παλαμά 17.00 Τιτάνες Παλαμά-Ερμής Σχηματαρίου Τσιαπλής-Κατωτικίδης-Παπανικολάου Γ. (Μανάσης)

4ος Όμιλος (14η αγωνιστική)

Κυριακή 30 Ιανουαρίου

Λαγκαδά 17.00 Ερμής Λ.-Λεύκιππος Ξάνθης Ξενικάκης-Μελανίδης-Χατζηχαρίδης (Παραλικίδης)

Μ. Τσίκινας 17.00 ΧΑΝΘ-Αίας Ευόσμου Θεοδώρου-Παπαθανασίου Κ.-Κολοκυθάς (φωτιάδης)

ΜΕΝΤ 17.00 ΜΕΝΤ-Πανσερραϊκός Ελευθεριάδης Πλ-Παπαγεωργίου-Εκίζογλου (Μήτσιου)

Πεύκων 17.00 Μαχητές Πειραματικό-Ευκαρπία Αγραφιώτης Γρ.-Αναστασιάδης Β.-Τσάνταλη (Πολυχρονίδης)

Καλαμαριάς 17.00 Αρετσού Καλαμαριά-ΚΑΟΧ Ευρώπη 87 Δέλλας-Τσαρδούλιας-Ηλιόπουλος (Αργυρού)

Μακεδονικού 17.00 Μακεδονικός-Πολύγυρος Παπαγερίδης-Ντόγκας-Χατζηκώστας (Τοζακίδης)

Περισσότερα σχετικά άρθρα
Περισσότερα από eBasket.gr
Περισσότερα σε Β' Εθνική

Δειτε επισης

Β’ Εθνική: Οι διαιτητές των αγώνων κατάταξης

Ορίστηκαν από την ΕΟΚ οι διαιτητές που θα διευθύνουν τις αναμετρήσεις κατάταξης, την προσε…