Κεντρική Β' Εθνική Β’ Εθνική: Διαιτητές και Κομισάριοι

Β’ Εθνική: Διαιτητές και Κομισάριοι

Διαιτητές

Ανακοινώθηκαν οι διαιτητές και οι κομισάριοι της 9ης αγωνιστικής για τη Β’ Εθνική Ανδρών:

1ος Όμιλος (9η αγωνιστική)

Κυριακή 12 Δεκεμβρίου

Τ. Βογιατζής 17.00 Πανελευσινιακός-Αργοναύτης Τρ. Καλογερόπουλος Φ.-Σιδέρης-Τζίμης (Δραμεσιώτης)

Π. Σαλπέας 18.00 Εθνικός-Πεντέλη Ουσταμπασίδης-Σπυρόπουλος-Χρηστίδης Π. (Τεφτίκης)

Εσπέρου 17.00 Έσπερος-Ένωση Ιλίου Παπαφωτίου-Γρίβα-Παπαδόπουλος Χ. (Τηγάνης)

Δ. Βικέλας 13.00 ΑΕ Ν. Κηφισιάς-ΝΕΟ Ληξουρίου Ξυλάς-Καραμπιτσάκος-Αγγελής (Ορφανός)

Απ. Κόντος 17.00 ΦΕΑ ΝΦ/ΝΧ-ΚΑΟ Κορίνθου Καρακάσης-Λογοθέτης-Ελ-Ανύ (Άκελ)

Παπάγου 13.30 Παπάγου-ΑΠΑΣ Νάξου «Τα Φανάρια» Χαλαμπαλάκης-Χριστινάκης-Κατσαπρακάκης (Μωϋσιάδης)

2ος Όμιλος (9η αγωνιστική)

Κυριακή 12 Δεκεμβρίου

Α. Βαρίκας 17.00 Πανιώνιος-Δούκας Καρακωνσταντόπουλος-Χρηστίδης Ηλ.-Αντωνιάδης (Ζερδεβάς)

Νίκαιας «Ο Πλάτων» 17.00 Άρης Νίκαιας-Μανδραϊκός Στρέμπας-Ορφανός Ιορ.-Γεράνιος (Βαμβακάς)

ΒΑΚ 17.00 ΟΦΗ-ΝΕ Μεγαρίδος Κατραχούρας-Τηγάνης-Κουκουλεκίδης Β. (Μαγγανάς)

Μελισσίων 17.00 ΚΑΟ Μελισσίων-ΕΦΑΟ Ζωγράφου Κονταράτος-Κούλης Χ.-Χριστοδουλάκης (Λιμνιάτης)

Κλαδισού 17.00 ΑΟΚ Χανιά-Π. Φάληρο Αναστασίου-Σκανδαλάκης-Χατζημάρκος (Πετράκης)

Αντ. Φώτσης 17.00 Ηλυσιακός-Αιγάλεω Καραβίτης-Αποστολίδης Β.-Ναστούλης (Μπουρνάς)

Γ. Γεννηματάς 17.00 Πρωτέας Β.-Κρόνος Αγ. Δημητρίου Ραχιώτης-Λαζόγκα-Αυγερινός (Ηπιώτης)

Τετάρτη 15 Δεκεμβρίου (εξ αναβολής)

Αγ. Δημητρίου (Ν) 19.00 Κρόνος Αγ. Δημητρίου-Ηλυσιακός Ουσταμπασίδης-Χριστοδουλάκης-Λεβεντάκος (Ζώης)

3ος Όμιλος (9η αγωνιστική)

Κυριακή 12 Δεκεμβρίου

Μπάρας 17.00 Ίκαροι Τρ.-Ιωάννινα ΣΚ Θεοδώρου-Χατζηχαρίσης-Χατζηκώστας (Γκαρτζονίκας)

Κατσιμήδου 17.00 Αίολος Τρ.-Νίκη Βόλου Τσιρτσιμάλης-Ντόγκας-Σαρακενίδης (Χλωρός)

Χαλκιοπούλειο 17.00 Έσπερος ΓΣ Λαμίας-Ολυμπιακός Β. Τσαχάκης-Φασόλης-Τεφτίκης (Κοτσίμπος)

ΔΑΚ Γρεβενών 17.00 Πρωτέας Γρ.-Δόξα Λευκάδας Γερακίνης-Καρακώστας-Ξέρας (Βόντζας)

Ιωαννίνων (Ν) 17.00 ΑΓΣ Ιωαννίνων-Ερμής Σχηματαρίου Λόρτος-Τσιαπλής-Τσάνταλη (Σταμάτης Φιλ.)

Μελίκης 17.00 Μελίκη-Αναγέννηση Καρδίτσας Παπαθανασίου Στ.-Παπαθανασίου Κ.-Κολοκυθάς (Ντόγκας)

4ος Όμιλος (10η αγωνιστική)

Κυριακή 12 Δεκεβρίου

Πεύκων 17.00 Μαχητές Πειραματικού-Λεύκιππος Ξ. Ελευθεριάδης-Τζιοπάνος Γ.-Ζαχαριάδης (Τοζακίδης)

ΜΕΝΤ 17.00 ΜΕΝΤ-Κομοτηνή Κατωτικίδης-Παπανικολάου Γ.-Νέδογλου (Τζιοπάνος Ι.)

Καλαμαριάς 17.00 ΑΟ Αρετσού Καλαμαριάς-Αίας Ευόσμου Κοϊμτζόγλου-Αφραγιώτης Γρ.-Βασιλόπουλος (Φωτιάδης)

Μακεδονικού 17.00 Μακεδονικός-Γέφυρα Πουρσανίδης Κ.-Λουλουδιάδης-Αναστασιάδης Β. (Πολυχρονίδης)

Πολυγύρου 17.00 Πολύγυρος-Πανσερραϊκός Πράττος-Δέλλας-Τσαρδούλιας (Θωμόπουλος)

Ν. Μουδανιών 17.00 ΚΑΟΧ Ευρώπη 87-Ευκαρπία Εκίζογλου-Χατζημπαλίδης-Λαδάς (Μανιός)

Περισσότερα σχετικά άρθρα
Περισσότερα από eBasket.gr
Περισσότερα σε Β' Εθνική

Δειτε επισης

Ίκαροι Τρικάλων: Ο Παπαδόπουλος στον πάγκο

Δεν άργησαν να βρουν τη λύση οι Ίκαροι Τρικάλων για τη θέση του προπονητή που έμεινε κενή,…