Κεντρική Γυναίκες Γυναίκες: Οι διαιτητές σε Α1 και Α2 κατηγορία

Γυναίκες: Οι διαιτητές σε Α1 και Α2 κατηγορία

Εθνικά πρωταθλήματα

Οι διαιτητές και οι κομισάριοι της 6ης αγωνιστικής της Α1 Γυναικών, είναι:

Σάββατο 4 Δεκεμβρίου

Κλαδισού 16.00 ΟΑ Χανίων-Εσπερίδες Καλλιθέας Τσαχάκης-Σκανδαλάκης-Κατσαπρακάκης (Χριστινάκης)

ΠΑΟΚ 14.00 ΠΑΟΚ-Ολυμπιακός Ξενικάκης-Ντούρας-Παπαγερίδης (Παραλικίδης)

Κυριακή 5 Δεκεμβρίου

Α’ Μοσχάτου 13.00 Ελευθερία Μοσχάτου-ΠΑΣ Γιάννινα Σκαλτσής-Κουκουλεκίδης Β.-Χαϊνά (Ελευθεριάδης Γ.)

Π. Γιαννακόπουλος 14.30 Παναθηναϊκός-Δάφνη Αγ. Δημητρίου Τσάτσης-Δημάδης-Λαζόγκα (Άκελ)

Οι διαιτητές και οι κομισάριοι της Α2 Γυναικών, είναι:

1ος Όμιλος (6η αγωνιστική)

Κυριακή 5 Δεκεμβρίου

Π. Σαλπέας 14.00 Φοίνικας Πειραιά-Πανιώνιος Πετράκης Ιωάν.-Μπαράκου (Δραμεσιώτης)

Χίου 13.00 Αιγέας Χίου-Άμιλλα 2000 Μαρίγλη-Ροδίτης (Μάρης)

Τέντα 13.00 Άρις Καλαμάτας-Ηλιούπολη Καμήτσος-Θεοδοσόπουλος (Γιαλικάρης)

Μυτιλήνης 12.00 Θησέας Παναγιούδας-Ατρόμητος Πειραιά Κοντίλης-Πουλάκης (Σαλαβός)

Άργους 17.00 ΑΟ Άργους Οι Δαναοί-Εύνικος Μπακετέα-Τζουβάλης (Μαυραντζάς)

2ος Όμιλος (8η αγωνιστική)

Κυριακή 5 Δεκεμβρίου

Δ. Καλτσάς 13.30Αθηναϊκός-ΕΦΑΟ Ζωγράφου Εφραιμίδης-Αντωνέλου (Βαμβακάς)

Γ. Γεννηματάς 13.00 Πρωτέας Βούλας-Ιπποκράτης Κω Γεωργόπουλος-Αυγουστόγλου (Σαμαρτζή)

Ανθούπολης 17.45 ΑΕΚ Περιστερίου-Αμύντας Καψιώχας-Σπυρλιδάκης (Μωϋσιάδης)

Μ. Λιούγκας 17.30 Τερψιθέα-ΚΑΟ Μελισσίων Δημουλάς-Βαγγάλης (Τζουβάρας)

Αγ. Δημητρίου 13.00 Κρόνος Αγ. Δημητρίου-Σαντορίνη Γαραντζιώτης-Σίμα (Αλετράς)

3ος Όμιλος (6η αγωνιστική)

Κυριακή 5 Δεκεμβρίου

Αγρινίου 16.00 Αργοναύτες Αγρινίου-Πιερικός Αρχέλαος Μακρόπουλος-Πλέγας (Πατσαντζόπουλος)

Αγ. Δημητρίου 13.00 Απόλλων Πτολεμαϊδας-Ολύμπια Λάρισας Κανελίδης-Διαμαντής (Πλεξίδας)

Κατερίνης 14.00 ΑΓΕ Πιερίας-Λασσάνης Καραβάς-Αβραμίδου (Βάτσιος)

4ος Όμιλος (8η αγωνιστική)

Κυριακή 5 Δεκεμβρίου

Ηλ. Τριανταφυλλίδης 14.45 Πυλαία-Ιερισσός 99 Φίλλιος-Κλεπουσνιώτου (Μηλιάρας)

Καλαμαριάς 12.00 Απόλλων Καλ.-ΜΕΝΤ Κολοκυθάς-Μιχέλη Ευ. (Τοζακίδης)

Αλ. Δημόγλου 12.00 Πάνθηρες Καβάλας-Πανόραμα Αθανασιάδης Αθ.-Χάνος (Μπακλατζής)

Ιβανώφειο 15.00 Ηρακλής-Πανσερραϊκός Αθανασιάδης Βλ.-Ράπτης (Πολυχρονίδης)

Χρ. Χριστοδούλου 13.00 Ασπίς Ξάνθης-Παναθλητικός Τοπαλίδης-Καρυπίδης (Στουπίδης)

Περισσότερα σχετικά άρθρα
Περισσότερα από eBasket.gr
Περισσότερα σε Γυναίκες

Δειτε επισης

Βιντσιλαίου: Σήκωσε την πρώτη της…. κούπα στην Τουρκία [pic]

Η Αγγελική Βιντσιλαίου εδώ και λίγους μήνες βρίσκεται στην Τουρκία και αγωνίζεται με τα χρ…