Κεντρική Τελευταία νέα Β’ Εθνική Ανδρών: Οι Διαιτητές και οι Κομισάριοι

Β’ Εθνική Ανδρών: Οι Διαιτητές και οι Κομισάριοι

Η ΕΟΚ ανακοίνωσε τους  διαιτητές και τους κομισάριους της 5ης αγωνιστικής αλλά και για εξ αναβολής από 4η αγωνιστική για την Β’ Εθνική Ανδρών.

1ος Όμιλος (5η αγωνιστική)

Κυριακή 14 Νοεμβρίου

Τάκης Βογιατζής 17.00 Πανελευσινιακός-Αχαγιά 82 Ασλανίδης-Κουτσοδήμος-Καραμπιτσάκος (Τηγάνης)

Π. Σαλπέας 13.30 Εθνικός-ΑΠΑΣ Νάξου «Τα Φανάρια» Καρπάνος-Καρακάσης-Τσακαλογιάννης (Παυλόπουλος)

Εσπέρου 17.00 Έσπερος-ΚΑΟ Κορίνθου Παναγιώτου-Καμήτσος-Ελ Ανύ (Ντίνος)

Β’ Κλειστό Κακούρης 13.30 Ένωση Ιλίου-ΝΕΟ Ληξουρίου Παντελίδης-Νάστος-Ρίζος (Κουλούρης)

Ν. Πεντέλης 17.00 Πεντέλη-Αργοναύτης Τριγλιας Φασόλης-Αργυρούδης-Κούλης Κ. (Άκελ)

Δ. Βικέλας 16.30 ΑΕ Ν. Κηφισιάς-Παπάγου Θεοδωρόπουλος-Αποστολίδης Β.-Αυγερινός (Λιμνιάτης)

2ος Όμιλος (5η αγωνιστική)

Κυριακή 14 Νοεμβρίου

Δαϊς 17.00 Δούκας-ΕΦΑΟ Ζωγράφου Αναστασίου-Γεράνιος-Βελέντζας (Ορφανός)

Πλάτων 17.00 Άρης Νίκαιας-Κρόνος Αγ. Δημητρίου Ραχιώτης-Ουσταμπασίδης-Κούλης Χ. (Τεφτίκης)

ΒΑΚ 17.00 ΟΦΗ-Αιγάλεω Μαλαμάς-Μηλαπίδης-Τεφτίκης (Ευαγγελινός)

ΝΕΜ BC Arena 17.00 NE Mεγαρίδος-Π.Φάληρο Τσαχάκης-Φραγκούλη-Παπαδόπουλος Χ. (Παπαδόπουλος Στ.)

1ο Μάνδρας 17.00 Μανδραίκός-Πανιώνιος Κωνσταντινόπουλος-Ζιώγας-Μαρτινάκος (Αναστασίου)

Μελισσίων 17.00 ΚΑΟ Μελισσίων-Ηλυσιακός Καραβίτης-Χρηστίδης Ηλ.-Λεβεντάκος (Ζερβούδης)

Κλαδισού 17.00 ΑΟΚ Χανιά-Πρωτέας Βούλας Σκανδαλάκης-Καλογερόπουλος Φ.-Καρακωνσταντόπουλος (Τζωρτζάκης)

3ος Όμιλος-5η αγωνιστική

Κυριακή 14 Νοεμβρίου

Μπάρας 17.00 Ίκαροι Τρικάλων-Δόξα Λευκάδας Σταματόπουλος Κ.-Ξέρας-Δόλγυρας (Γκαρτζονίκας)

Κατσιμήδου 17.00 Αίολος Τρικάλων-Τιτάνες Παλαμά Παζώλης-Τζιοπάνος Γ.-Γεωργούλης (Χλωρός)

Χαλκιοπούλειο 17.00 Έσπερος ΓΣ Λαμίας-Αναγέννηση Καρδίτσας Γερακίνης-Χατζημπαλίδης-Χρυσάφης (Κοτσιμπός)

Βόλου 17.00 Ολυμπιακός Βόλου-Ερμής Σχηματαρίου Κοϊμτζόγλου-Λουλουδιάδης-Σελεβός (Τσιργούλας)

Ν. Ιωνίας 17.00 Νίκη Βόλου-Ιωάννινα ΣΚ Τσιαπλής-Καρακώστας-Παπανικολάου Γ. (Αθανασόπουλος)

Σιάτιστας 17.00 Πρωτέας Γρεβενών-Μελίκη Παπαθανασίου Κ.-Λυγούρας-Κολοκυθάς (Βόντζας)

4ος Όμιλος (6η αγωνιστική)

Κυριακή 14 Νοεμβρίου

Ν. Μουδανιών 17.00 Ευρώπη 87-Λεύκιππος Ξάνθης Κατωτικίδης-Παπαγεωργίου-Βασιλόπουλος (Μανιός)

Πολυγύρου 17.00 Πολύγυρος-Κομοτηνή Παπαγερίδης-Ντόγκας-Χατζηχαρίσης (Θωμόπουλος)

Μακεδονικού 17.00 Μακεδονικός-Ερμής Λαγκαδά Θεοδώρου-Πράττος-Αναστασιάδης Β. (Παπαδόπουλος Ν.)

Καλαμαριάς 17.00 Αρετσού Καλαμαριάς-ΧΑΝΘ Παπαθανασίου Σ.-Καντερές-Τσάνταλη (Φωτιάδης)

Ευκαρπίας 17.00 Ευκαρπία-Αίας Ευόσμου Τσιρτσιμάλης-Αγραφιώτης Γρ.-Δέλλας (Παραλυκίδης)

Σερρών 17.00 Πανσερραϊκός-Γέφυρα Ελευεθριάδης-Ντούρας-Εκίζογλου (Δραγκίογλου)

Τετάρτη 10 Νοεμβρίου

ΜΕΝΤ 18.00 ΜΕΝΤ-Μακεδονικός Πουρσανίδης Κ.-Παπαθανασίου Κ.-Τσάνταλη (Δροσόπουλος)/από 3η αγωνιστική

Πολυγύρου 18.00 Πολύγυρος-ΧΑΝΘ Ντούρας-Πράττος-Τζιοπάνος Γ. (Μανιός)/από 4η αγωνιστική

Τετάρτη 17 Νοεμβρίου (εξ αναβολής από 4η αγωνιστική)

Καλαμαριάς 19.00 Αρετσού Καλαμαριάς-ΜΕΝΤ Θεοδώρου-Αγραφιώτης Ι.-Δέλλας (Δέλλας)

Περισσότερα σχετικά άρθρα
Περισσότερα από Άνθεα Κούρου
Περισσότερα σε Τελευταία νέα

Δειτε επισης

Rising Stars Παναθηναϊκός-Περιστέρι 50-62: Πήρε το ντέρμπι το Περιστέρι

Το Περιστέρι πήρε τη νίκη στην αναμέτρηση με τον Παναθηναϊκό με το τελικό 62-50, στο πλαίσ…