Κεντρική Β' Εθνική Οι διαιτητές της 7ης αγωνιστικής

Οι διαιτητές της 7ης αγωνιστικής

Β' Εθνικη

Οι διαιτητές και οι κομισάριοι των αγώνων της Β’ Εθνικής Ανδρών, είναι:

1ος Όμιλος (7η αγωνιστική)

Κυριακή 28 Νοεμβρίου

Τ. Βογιατζής 17.00 Πανελευσινιακός-ΚΑΟ Κορίνθου Καρπάνος-Ασλανίδης-Λάμπος (Παυλόπουλος)

Π. Σαλπέας 13.00 Εθνικός-ΝΕΟ Ληξουρίου Θεοδωρόπουλος Ρ.-Παπαδόπουλος Χ.-Κουτσοδήμος (Δραμεσιώτης)

Εσπέρου 17.00 Έσπερος-Αργοναύτης Τρ. Ουσταμπασίδης-Ορφανός Ιορ.-Χατζημάρκος (Ντάβαρης)

Β’ Κλειστό Κακούρης 17.00 Ένωση Ιλίου-Πεντέλη Κονταράτος-Φραγκούλη-Λεβεντάκος (Μωϋσιάδης)

Δ. Βικέλας 13.30 ΑΕ Ν. Κηφισιάς-ΑΠΑΣ Νάξου Τα Φανάρια Καρακάσης-Τσακαλογιάννης-Λογοθέτης (Άκελ)

Απ. Κόντου 17.00 ΦΕΑ ΝΦ/ΝΧ-Αχαγιά 82 Νάστος-Ρίζος-Μπακετέα (Κουλούρης)

2ος Όμιλος (7η αγωνιστική)

Κυριακή 28 Νοεμβρίου

Δαϊς 17.00 Δούκας-Αιγάλεω Στρέμπας-Καρακωνσταντόπουλος-Μαρτινάκος (Ζερβούδης)

Μ. Λοϊζος 13.00 Άρης Νίκαιας-Π. Φάληρο Σπυρόπουλος-Κούλης Χ.-Ναστούλης (Παππάς)

ΒΑΚ 17.00 ΟΦΗ-Πανιώνιος Τσαχάκης-Χριστινάκης-Ξυλάς (Μπορμπαντωνάκης)

ΝΕΜ BC Arena 17.00 NE Mεγαρίδος-Μανδραϊκός Μηλαπίδης-Τεφτίκης-Αυγερινός (Τεφτίκης)

Μελισσίων 17.00 ΚΑΟ Μελισσίων-Πρωτέας Βούλας Αποστολίδης Β.-Παπαφωτίου-Σιδέρης (Ζερδεβάς)

Κλαδισού 17.00 ΑΟΚ Χανιά-Κρόνος Αγ. Δημητρίου Χαλαμπαλάκης-Κατσαπρακάκης-Αντωνιάδης (Χριστινάκης)

Αντ. Φώτσης 17.00 Ηλυσιακός-ΕΦΑΟ Ζωγράφου Σκαλτσής-Φασόλης-Τζίμης (Ορφανός)

3ος Όμιλος (7η αγωνιστική)

Κυριακή 28 Νοεμβρίου

Μπάρας 17.00 Ίκαροι Τρικάλων-Αναγέννηση Καρδίτσας Δολγύρας-Δημάδης-Γιαννούλης (Χλωρός)

Κατσιμήδου 17.00 Αιόλος Τρικάλων-Ερμής Σχηματαρίου Ελευθεριάδης-Λουλουδιάδης-Πράττος (Γκαρτζονίκας)

Χαλκιοπούλειο 17.00 Έσπερος Λαμίας-Ιωάννινα ΣΚ Μπούκας-Χρηστίδης Ηλ.-Καλογριάς (Κοτσίμπος)

Βόλου 17.00 Ολυμπιακός Βόλου-Νίκη Βόλου Γερακίνης-Καρακώστας-Παζώλης (Μηναρετζόπουλος)

Ιωαννίνων (Ν) 17.00 ΑΓΣ Ιωαννίνων-Τιτάνες Παλαμά Παπαγερίδης-Κοϊμτζόγλου-Παπαθανασίου Κ. (Τζιμογιάννης)

Μελίκης 17.00 Μελίκη-Δόξα Λευκάδας Χατζημπαλίδης-Κολοκυθάς-Αναστασιάδης Β. (Ντόγκας)

4ος Όμιλος (8η αγωνιστική)

Κυριακή 28 Νοεμβρίου

Μακεδονικού 17.00 Μακεδονικός-Λεύκιππος Ξάνθης Ξέρας-Μαραμής-Γεωργούλης (Αστρεινίδης)

Καλαμαριάς 17.00 ΑΟ Αρετσού Καλαμαριάς-Κομοτηνή Τσιαπλής-Χατζηχαρίσης-Παπανικολάου Γ. (Φωτιάδης)

Πεύκων 17.00 Μαχητές Πειραματικού-Ερμής Λαγκαδά Λόρτος-Θεοδώρου-Τσάνταλη (Σιμητόπουλος Α.)

ΜΕΝΤ 17.00 ΜΕΝΤ-ΧΑΝΘ Παπαθανασίου Στ.-Αγραφιώτης Ι.-Σαρακενίδης (Τοζακίδης)

Πολυγύρου 17.00 Πολύγυρος-Αίας Ευόσμου Ντόγκας-Εκίζογλου-Λαδάς (Μανιός)

Ν. Μουδανιών 17.00 ΚΑΟΧ Ευρώπη 87-Γέφυρα Ντούρας-Μελανίδης-Χατζηκώστας (Θωμόπουλος)

Ευκαρπίας 17.00 Ευκαρπία-Πανσερραϊκός Ευφραιμίδης-Κατωτικίδης-Αφραφιώτης Γρ. (Μήτσιου)

Τετάρτη 1 Δεκεμβρίου

ΔΑΚ Σερρών 18.00 Πανσερραϊκός-Γέφυρα Ελευθεριάδης-Ντούρας-Εκίζογλου (Δραγκίογλου)

Περισσότερα σχετικά άρθρα
Περισσότερα από eBasket.gr
Περισσότερα σε Β' Εθνική

Δειτε επισης

Εθνικός: Ευχήθηκε στον Καραφαντή [pic]

Ο Στέλιος Καραφαντής έχει σήμερα την ονομαστική του εορτή και ο Εθνικός δεν τον ξέχασε. Η …